Reklama

Chodíte nazí doma?

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 22:04)

Chodím před manželkou (před dětmi ne), nahý často, ale s tou to teď už nic nedělá, ani když mám erekci. Je zvyklá. Za to ona mne stále vzrušuje i oblečená.

Zlata (Po, 6. 4. 2020 - 07:04)

Doma chodíme uplně nazí .V létě když se koupeme v bazénu tak jedině nazí a to i přátelé a kamarádi kteří přijdou se k nám vykoupat.Máme bazén tak ze není nikde na něj vidět z okolí .

Ľubomír (Čt, 14. 4. 2022 - 16:04)

Ak sme doma sami z manželkou chodíme nahý,ak majú prísť detí z vnúčatami oblečieme sa.Inak keď prídu známi väčšinou si oblečiem tielko dole som na ostro, manželka oblečená veľa krát jej vadí moja nahota pred návštevou neviem ju presvedčiť aby má nasledovala na nahote nevidím nič divné.

Vojta (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Máme to stejně, jen je k nám vidět od sousedů a ti jsou o rok starší než mi, tak v tom není problém a i zajdou na návštěvu a grilovačku s koupáním v bazénu samozřejmě pěkně nazí. A když už jsme pěkně ovínění pitím, tak dochází i k sexu a to i s jinou, než s tou správnou. A tak jsem si to už několikrát s tou sousedkou i rozdal a i jiné mám už na svědomí, ostatní nejsou jiní. Prostě se to zvrhne a je to o tom, kdo komu chce dát. To nám jednou kamarádi vyvedli pěknou věc. Tu moji nastěhovali k sousedovi do postele a tu jeho ke mě. Probuzení bylo s velkým překvapením a přemítalo se,co dělat. Protože ale nikdo nevěděl, co bylo, tak se to přešlo v klidu a bez emocí. Spíš se vše uvolnilo tak, že to děláme ve čtyřech velmi často a už si je i na víkend vyměníme a šukáme je samostatně. Změna je to skvělá i co se týká vztahu, máme ty svoje víc rádi a nemáme choutky někde dělat zálety.

Vojta (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Máme to stejně, jen je k nám vidět od sousedů a ti jsou o rok starší než mi, tak v tom není problém a i zajdou na návštěvu a grilovačku s koupáním v bazénu samozřejmě pěkně nazí. A když už jsme pěkně ovínění pitím, tak dochází i k sexu a to i s jinou, než s tou správnou. A tak jsem si to už několikrát s tou sousedkou i rozdal a i jiné mám už na svědomí, ostatní nejsou jiní. Prostě se to zvrhne a je to o tom, kdo komu chce dát. To nám jednou kamarádi vyvedli pěknou věc. Tu moji nastěhovali k sousedovi do postele a tu jeho ke mě. Probuzení bylo s velkým překvapením a přemítalo se,co dělat. Protože ale nikdo nevěděl, co bylo, tak se to přešlo v klidu a bez emocí. Spíš se vše uvolnilo tak, že to děláme ve čtyřech velmi často a už si je i na víkend vyměníme a šukáme je samostatně. Změna je to skvělá i co se týká vztahu, máme ty svoje víc rádi a nemáme choutky někde dělat zálety.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

Vymastíš pekáč sousedce on té tvojí a jste si kvit .

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Oba chodíme doma nazí, hlavně v létě. Když je chladněji, tak jen v tričku a nebo mikině, ale pod tím nic.

Pavel (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Chodím v trenkách nebo kraťasech v zimě v teplákách. Přítelkyně ráda provokuje a tak buď jen v krátkém tričku, někdy jen v tangách nebo v takovém krátkém síťovaném triku s dlouhými rukávy, kdy je stejně vše vidět. A tak i provokuje kamarády při návštěvách, už jsou zvyklí. Po narozeninách a Silvestru už stejně nic nezkazí a ostatní také ne.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 09:03)

Já doma chodím v trenkach, přítelkyně v kalhotkách a bez podprsenky. Ale oba dva spíme úplně nazí.

... (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

Já s tím nemám problém, žena se zdráhá chodit naha doma, já už se těším jak se oteplí a bude se dát opět večer po práci sednou jenom tak nahý na dvorek se škopkem

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 13:03)

V klidu, mám to taky tak a mě nadává, že chodím jak Adam. Jo ty ženské, to je někdy děs.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 10:03)

Já taky doma musím chodit nahý. Mám teď v práci týden dovolené přišel jsem domů a přítelkyně mi stáhla kalhoty a trenky a nasadila mi pás cudnosti. Takže teďka chodím týden doma. Váží 1/4 kg.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 09:03)

My s přítelkyní chodíme doma nazí.

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Já doma chodit nahý musím, žena mi tala pás cudnosti a chce aby na něj viděla kdy jsem vzrušený a abych si za něj netahal.

láďa (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Ahoj a nechává tě tak chodit i před návštěvou???

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 22:01)

mám syna 14 a dceru 13 on když jde z koupelny tak jde ve slipech a dcera už v pyžamu , před sebou se stydí ale ještě před rokem si spolu nazí hráli v bazénu ted max dcera po baráku chodí v bodičku a syn ve slipech.

pepa (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Já se nechci rozcházet , miluji ji, ale bojím, se , co ex. Partnerku jsem prosil, ať toho nechá , ale vysmála se mi, tak stejně nic nepořídím.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Tak ona je na mladé kluky? Líbí se jí dráždit mladého zajíčka? No je to velká příležitost a jestli se to líbí i klukovi, tak je to pro ni pobídka. Tak to vypadá, že se tomu nedá zabránit? Vyhodit ji z baráku? Stejně se někde sejdou. A až mu bude 15 tak šup na to. Aspoň se to naučí pod dohledem. Ex to vědět nemusí, stejně potom ani nebude vědět, se kterou chodí a do které zasune a pokud to nevykecá, tak o nic nejde. Já to taky nehlásil.

pepa (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Taky si to myslím, i když mi to někdy překáží, hlavně když jsou spolu sami , nebo když se spolu koupou , ale partnerka tvrdí, že se s ním chce jen skamarádit.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

Skvělé kamarádství :-))) Takové krásné kamarádství jsem neměl, škoda, jen kupu blbek až na jednu. A koupat se spolu, no to je pro oba asi parádní. Pěkně si to udělají rukou, nebo snad na sebe jen tak nekoukají jako idioti a ruce snad nezahálí. Kluk bude mít do života skvělou školu. Tak má partnerka vlastně dva. To musí být moc spokojená. Ženské si vždy umějí dobře poradit. Kolikrát si říkám, že být ženská... Tak to už je vše jasné. A jestli si vy dva spolu fakt rozumíte a uspokojíte se, tak bych ji fakt nechal. Má hračku, tak ať si pohraje. Když na ni budeš tlačit a zakazovat ji to, tak se nasere, sbalí věci a zmizí. Jasně, ono se mě to říká, ale co jiné s tím dělat? Zase lepší, než kdyby za někým chodila na zálety. Takhle je to jakž takž pod dohledem a až bude kluk moct pokročit v 15, tak bude veseleji.

Reklama

Přidat komentář