Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Pavkol (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

velikost prsou a dole chlupatá nebo holá?

Marta (Ne, 18. 7. 2021 - 15:07)

Omluva se přijímá. Paměť se ti vrátila. Pamatuješ si to dost přesně. A teď o mě. Dost mne mrzí, že se nezajímáš o bývalou, i když jen málo častou, souložnici. Jsem rozvedená. Manžel mne mlátil, čím dál víc a tak jsem to utrpení ukončila. Teď bydlím i s dětmi u rodičů. Nejsem docela volná, ale pokud po mě zatoužíš, přijeď, pro tebe mám vagínu stále otevřenou. Mám několik nezávazných vztahů. Většinou mne šukají otec, syn a matka. Ne vlastní, ale známí. Taková zvláštní rodina. Spřátelila jsem se starší pěknou lesbičkou. Jednou mne vzala domů a tam jsem narazila na dva potřebné muže, manžela a syna. Slovo dalo slovo a začla jsem jim nahražovat manželku i milenku, protože matka lesba k nim má odpor. Bylo by to dlouhé vyprávění. sloužím jim všem. Někdy to bývají pěkné orgie. Připletla se k tomu i moje vlastní matka a oni jí hned přibrali do hry. Ta koukala. Střídali se na ní hrozně dlouho a lesba jí pak léčila po svém. Netušila jsem co s mámou ještě dokážeme. Jestli si chceš užít, přijeď. Určitě tě zapojíme.

Pavkol (Po, 19. 7. 2021 - 12:07)

jsi marta z ostravy z kterou jsem si psal na fb a pak krátce na twoo nebo je to shoda křestního jména?

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 13:07)

Je to pseudonym, ale pokud jsme byli ve spojení, musel bys mi to přiblížit nějakým markantem (charakteristickým znakem, nebo dějem).

Pavkol (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

ještě jednou se omlouvám prostě jsem se chytil jenom toho Marta vůbec mi nedošlo že to může být pseudonym Já jsem taky třeba Pavel a to kol je zkratka přimení

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

O nic nejde. Lidé se setkávají, ztrácí, znovu nachází, nebo najdou jiné. To je život.

Pavkol (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

aha tak to asi ne jistá marta z ostravy mi psala o velké a když zjistila že se mi to líbí tak mi to i fotila no to ty asi nebudeš promiň prostě jsem se chytl toho marta omlouvám se přesně jak píšeš na co je pro vás ta opravdová láska můj problém je to že teď když si nemám s kým mailovat. Jedna holka s kterou si pišu je dva týdny v cizině tak tady opravdu reaguju úplně na všechno. Slibuju že až se mi vrátí že svůj pobyt a reakce tady omezím. abych nemluvil jenom o tom záchodě tak ta marta co myslím já byla z ostravy a měla černé vlasy a na požádání poslala i to jak vypadá neoblečená. ale to bylo v dobách kdy jsem měl fb teď už bych asi tak familérní nebyl

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

Nejsem z Ostravy a jsem zrzka. Jako neoblečená jsem prý samice kočky.

Pavkol (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

jo a i když se to tady asi moc nehodí mohu se zeptat na některé podrobnosti :)?

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

Pokud budu moci, tak ano.

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 12:07)

Zní to lákavě, ale já teď raději masturbuji, protože jsem trošku marod. Ne nemám pohlavní nemoc, ale také nic co by bylo ke chlubení. Jinak čumím. Ty jsi si zkurvila maminku. Taková slušňačka. Pamatuji se jak se červenala a koktala, když jsme před ní dováděli. Vlastně jsma se museli scházet u ní. Tam tě tvůj žárlivec nepodezíral. Jednou jsem jí sáhl na poštěváka a ona úplně roztála. Sama mi přitáhla hlavu do rozkroku a já lízal a lízal. Ona tekla a měla sériové orgasmy. Ale ptáka nechtěla. Jen se dívala jak se honím. Pak jsi přišla ty a pták měl posvícení. Dnes už mám jen ty vzpomínky

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 13:07)

Škoda. Maminka tě měla ráda. Často na tebe vzpomíná. Když jsem jí to četla, říkala, že teď by tě ráda připustila, protože ptáka máš pěkného a ona už je dost protažená. Hlavně jí chutnalo tvoje semeno, které jsi jí nechával. Když ho pila, teklo jí nejen z kundy, ale i z očí. Moc tě pozdravuje. Bejku!

50 (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

A kolik je mamince?

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

Padesátpět, ale vypadá mladší a teď co má sex, úplně rozkvetla. Je krásná.

50 (Po, 19. 7. 2021 - 20:07)

Děkuji za odpověď,mamka je taky zrzka?

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 21:07)

Taky zrzka a dole ještě víc než já. Vůbec nešediví.

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 22:07)

Jeee,s tou bych si zasukal,jeste šestky kozy,to musí být nádhera

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 22:07)

Ráda jí vyřídím, že má dalšího ctitele. Šestky jsou pěkné na pohled, ale jsou těžké. Bolí od nich záda, musí často cvičit, nejlépe s nadrženými partnery. Pokud máš ptáka alespoň 15/4, máš naději. Moc malé, nebo moc velké nechce. Pořád ráda cvičí a krásně maže. Navíc už do ní můžeš pouštět semeno. Alimenty nehrozí. U mě by sis musel dávat pozor. Nejlépe do pusy. Pac a pusu.

50 (Po, 19. 7. 2021 - 23:07)

Moc hezký,asi ze zdravotního hlediska ty šestky moc příjemný nejsou,ale my chlapi to rádi okukujem a nejen to,do těch rozměrů bych se mel vejít:)

Marta (Po, 19. 7. 2021 - 23:07)

Je nádherná. I mě se líbí. Když jí vidím nahou, hned teču a brácha se zběsile honí. Když udáš rozměry, a dalšíparametry, mohla bych mít zájem i já, ale necháme to na mamince, ať se rozhodne.

Reklama

Přidat komentář