Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Vilda (Ne, 16. 1. 2022 - 17:01)

Když jsem chodil na střední, bydlel jsem na intru. Jeden můj spolužák bydlel na privátě u jedné starší, ale pěkné vdovy. Jednou za mnou přišel, že prý už nemůže, jestli bych mu nepomohl. On tu vdovu, za slevy na bydlení a jídlo, šukal a ona byla čím dál náročnější. Nejdřív o tom, že bychom do ní šli oba, nechtěla ani slyšet. Když jsem jí ukázal penis, tak roztála a souhlasila. Jenom si dala podmínku, že do zadečku ne. Bylo to tak, že jeden jí šukal a druhému masírovala a kouřila péro. Když do ní první pustil semeno, šel do ní druhý a ona kouřila toho hotového. Tak jsme se střídali, až už nemohla. Lízali jsme jí na střídačku tak dlouho, dokud se nevzpamatovala a nechtěla zas. Po několika hodinách jsme nemohli už ani my. Tak jsme se vyspali, ráno byla snídaně do postele a mazali jsme do školy. Spolužák si liboval, že má od ní nějaký čas pokoj, protože jí otekla a bolela kunda. Netrvalo dlouho a přišel, že bytná chce, abych se k ní taky nastěhoval, že jsem jí moc sympatický. Tak jsem se odhlásil z intru a šel do toho. Dál, už by to bylo na román.

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Jednou sme s kamarádem sbalili mámu s dcerou. Šli sme k nim do bytu. Holka moc zkušená nebyla. Za chvíli měla orgazmus a začla kvílet že už nemůže. Tak sem ho z ní vyndal. Koukali sme na maminku jak vyšívá s kamarádem a já se honil. Máma na to, abych to nepřehnal, že mi dá, až se kamarád udělá. Taky jo. když se do ní vycákal tak mi udělal místo a byla to paráda. Máma ukazovala dceři, co všechno umí.Holka se vzrušila a připustila kamaráda.Zase sme mrdali oba. Jenže holka se zase udělala a tak sme mámě nadělili sendvič. Potom už byla hotová i ona. Na rozloučenou nám obě vyhonili a vykouřili čůráky. Byla to docela dobrá jízda.

Mirek V. (Ne, 16. 1. 2022 - 17:01)

Když jich je na sex víc, tak je to lepší jízda než jen ve dvou. Naštěstí ta moje není nijak proti a tak se vždy z kamarádů a kamarádek najdou ti, kteří to potřebují a hlavně na víkend u nás přespí a je parádní jízda. Nikdo si rozhodně nestěžuje a docela zajímavý pocit šukat, když už se do ní třeba dva nebo tři udělali, klouže to a čvachtá jak blázen. V žádném případě nepoužíváme ochranu a proto jen kamarádi a kamarádky a účastní se i jejich protějšky. Jeden z kamarádů chodí na 3 směny a tak se jeho přítelkyně vždy nastěhuje na tu dobu k nám a máme hezkou trojku. On z noční přijede k nám se vyspat a když se vrátíme z práce, tak si zašuká, většinou má obě, já se šetřím a večer valí na noční a já tu jeho a tu moji pěkně po jeho odjezdu znova ošukám. Až jednou něco selže a budou děti, to bude radosti, kdo to byl. Ale ta svoboda se vystříkat je k nezaplacení a ten nádherný pocit jít do ní po někom je to samé. Je 5 holek a 4 chlapi a každý má protějšek. Když se sejdeme, tak je z toho slušný grupáč. To se třeba domluvíme, že přijdou jen chlapi a budeme do nějaké bušit, dokud budeme moct. Ta holka je z toho potom pěkně rozmrdaná a pár dní nechce o zásunu ani slyšet. K ní je ještě jedna a ta jen líže a uklízí, do ní se nezasouvá a o to co vyteče se s tou co je šukaná podělí. Jinak se dělá vše možné a sendvič je jen předehra, dole jsou i 3 a dalšího kouří, možností je hromada, jen chtít a to že u nás chtějí všichni a snad každý den.

Viki (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Jo a dodnes toho lituji. Hned po rozchodu s pritelem, jsem se vyspala s jeho kamaradem. Po case jsem se chtela vratit, ale toto pritel neskousl. Kdyby to nebyl jeho kamarad...jemu odpustil, mne ne.

Eva (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

To si musejí zvykat hned od začátku. Hned jsem do sexu zapojila i kamarády mého kluka a i moje kamarádky a tím, jak se neustále různě střídáme, tak nemá čas nijak žárlit a vyčítat, ono to ani nejde něco vyčítat. A když jsem s jinými a on příjde, tak se v klidu přidá, žádný stres.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

Lepsi jsou dva najednou v jedne dirce. Nejlip bez gumy.

Eva (Pá, 14. 1. 2022 - 18:01)

S gumou je to na prd a ten krásný pocit, když se do mě udělají.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 08:01)

...oba zaroven :)

Eva (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Těžko, tohle jim nijak neporučíš, aby oba stříkali najednou.

Adam (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Já měl sex se 4 kozama na JZD. Jsem totiž kozel.

Avi (So, 25. 12. 2021 - 23:12)

Ja mela 4 nsjednou

Eva (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

A spokojenost? 4 najednou jsou taky skvělí.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 23:01)

Zažila jsi, nebo teprve plánuješ zažít?

Eva (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Zažila, můj kluk a jeho kamarádi a ne jen jednou.

KM (So, 25. 12. 2021 - 20:12)

Lížu jen svoje, jinak jen zasunu a nastříkám a ona mi ho očistí pusou.

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 08:12)

Diky

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 03:12)

Ty seš ještě větší blbec, než jsme doufali. :-)

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 23:12)

Blbist

Josef (St, 22. 12. 2021 - 22:12)

Rajcovala s oběma

Gitus (St, 22. 12. 2021 - 21:12)

A jak hsi to řešila?

Reklama

Přidat komentář