Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lks (Pá, 25. 3. 2022 - 18:03)

jj to já taky

Návštěvník (Pá, 25. 2. 2022 - 17:02)

dívčí kalhotky/tanga nejlepší

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

Kdy konečně to tady policie probere.....

A (So, 26. 2. 2022 - 11:02)

Co jako?Tanga u kluků?

Anonim (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Dobry den, mam syna 16 let, nosi slipy a hodne tanga. A mohi sama potvrdit, že tanga jsou dobre spodni pradlo. Ten pasek hezky zajede do zadecku a pindika drzi hezky pritazeneho k tělu Aspoň pak kluk nema zbytečné erekce.

Slávek (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

Já už jsem sice dospělý,ale prakticky od mala jsem nosil slipy,a později jsem vyzkoušel ještě pánské tanga,se kterými jsem byl velmi spokojen.Takže teď to mám tak půl na půl,slipy i tanga,ale ty tanga nosím častěji.

Robin (Út, 8. 3. 2022 - 16:03)

Jak to přišlo, Slávku, že jsi vyzkoušel tangáče? Prostě tě jednoho dne slipy omrzely, viděls to u nějakého kamaráda, spolužáka, k vyzkoušení ti je dala máma, přítelkyně, brouzdals na netu a našel něco dosud nevídaného, a taks to chtěl vyzkoušet nebos je snad viděl vystavené v nějakém kamenném obchodě s prádlem (u nás by to ale byla spíš vzácnost; mainstreamové kamenné obchody v ČR s pánským oblečením je nenabízejí)?

Jiří (Čt, 10. 3. 2022 - 15:03)

Není nic horšího, než když vám tanga vnutí máma. Já to zažil ve čtrnácti, je to už dávno, psal se rok 2002, ale nezapomenu na ten pocit stálého zářezu v zadku a na ty trapné pocity, hlavně u doktora.

NN (Pá, 11. 3. 2022 - 07:03)

Mám stejnou zkušenost. Mě máma vnutila tanga už ve dvanácti. Ten stálý zářez byl je začátku nesnesitelný, časem jsem si zvykl, ale i tak jsem ho intenzivně cítil. A trapných situací jsem zažil bezpočet, hlavně ve škole.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 18:02)

ano ano nejlepší na to jsou dívčí tanga nebo kalhotky

Lks (Pá, 25. 3. 2022 - 18:03)

jj moje slova přesně tak

Petr (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

Nosím dívčí string tanga a super. Holky je berou dost překvapeně, ale teď chodím s holkou, která je v pohodě a nevadí ji co nosím. Dokonce mi k vánocům dala krásně těsné džíny, stejné jako nosí ona a já ji zase mikinu s kapucí, stejnou co nosím já. Když si kupuje string tanga, tak je koupí 2x stejné a druhé dá mě.

Valinka (So, 5. 3. 2022 - 10:03)

Jsem módní návrhářka, v současné době pracuji pro renomované divadlo a to, co jste napsal, pane Petře, je až inspirující. Nemohu se zas až tak odvázat, ale ty džíny a ta mikina s kapucí, to je něco. Já pořád těm džínám říkám rifle. No už mám šedesát a tenkrát jsme do Tuzexu chodili kupovat rifle. Tuzexy byly obchody se zbožím ze Západu. Tak, mějte se pěkně, mládeži .

Petr (Ne, 6. 3. 2022 - 00:03)

Rodiče mi o Tuzexu vyprávěli, jak sháněli bony a stáli ve frontě na Super Rifle, asi tak nějak se jmenovaly. Chceme si s mojí milou sjednotit šatník a v té mikině vypadá moc hezky, holkám sluší snad všechno a velikost u mikin nerozhoduje. Ještě máme oba stejné péřové bundy a bomber bundy v černé.
Jsme od sebe o číslo rozdíl, tak to ještě jde. Chceme mít vše stejné 2x a neřešit, co kdo popadne a oblékne.

Valinka (Ne, 6. 3. 2022 - 10:03)

Jistě jste a budete skvělý pár. Ať vám to oběma vydrží.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 11:03)

:))))

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 11:02)

A důvod po čem by měla jít? Většina je stejně bujná fantazie.

Petr (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

Tanga nebrat.

Petr (Čt, 17. 2. 2022 - 22:02)

Také od dětství nosim slipy a jsem v nich spokojený. Boxerky jsem také vyskoušel a nic tak zvlášního jsem na nich neshledal. Vrátil jsem se spátky ke slipům. Když se koupí správná velikost tak jsou dobré.

Karolína (Čt, 17. 2. 2022 - 20:02)

Dobrý den, mám sny 15 let. Nosí slipy hezky na těsno, má i pár boxerek, ale ty moc nosit nechce. Nejradši je prostě ve slipech. A když je nemá na těsno, tak je nesvůj. Má i volné slipy, ale ty moc nenosí. Je rád když má vše ve svém spíšku.

Reklama

Přidat komentář