Reklama

spodní prádlo u chlapců

Petr (Čt, 31. 3. 2022 - 22:03)

Slipy jsou akorát pro kidy co mají malí piňdičky

Marcela (Út, 29. 3. 2022 - 07:03)

Syn nosil do teď boxerky, ale tak měsíc zpátky mi řekl, ať mu kupuji slipy, že to nosí většina jeho kamarádů. Nechtěla jsem mu to věřit, ale jednou když jsem se vrátila domů v sobotu po noční, tak u nás kluci spali a opravdu všichni měli jen slipy. Můj syn a ještě jeden kluk měli tanga.

Danča (Út, 29. 3. 2022 - 08:03)

Náš kluk bude mít 15 a jak dříve nosil jen boxerky a podobné prádlo, tak teď chce jenom slipy. Vím, že se řídí podle kamarádů a asi to teda kluci nosí. Sestra má dva kluky, tedy mladší a oba taky jenom slipy. Lákají mě i ty tanga. Syn má pěknou postavu a všechno a slušely by mu. Již jsem je objednala, tak uvidím,jak to přijme. Ale nenamítal nic proti takovým odvážnějším slipům jež jsem koupila v Itálii. Běžně je nosí.

Marcela (Út, 29. 3. 2022 - 23:03)

Když jsem viděla kluky, jak mají tanga, tak jsem musela synovi koupit. Už přišli a syn je normálně nosí.

JA (St, 30. 3. 2022 - 13:03)

Ak mu ich normálne dáte aby ich skúsil tak OK ale ako niektorí rodičia nútia syna nosiť tangá a aj do školy či tangá plavky na verejnosť, to už je úchylné a nevhodné od rodiča

Stáňa (Pá, 1. 4. 2022 - 07:04)

To není tak úplně pravda. Když si syn objednal na netu hned desatery tangáče, že je chce, no tak jsem to zaplatila. A když pak zjistil, že to není moc pohodlné, tak je chtěl přestat nosit. No to si pište, že je nosí ! Když měl svou hlavu při objednávání, tak ať si ten pásek v zadnici hezky užije! Je mu skoro sedmnáct a musí už nést důsledky svých rozhodnutí. Nenutila jsem ho k nákupu, ale teď ho nutím k nošení prádla, které si sám zvolil !

Marcela (St, 30. 3. 2022 - 23:03)

Syn to tak nosí sám, do školy by si teď boxerky nevzal. Od dubna bodou se školou chodit plavat, takže už má slipove plavky. Ale na léto chce tanga plavky.

JA (Čt, 31. 3. 2022 - 06:03)

Koľko má syn rokov? To má teda odvahu na tangá plavky na bazén a k vode. A do školy normálne si dá tangá aj keď má telocvik?

Andrea (Út, 29. 3. 2022 - 13:03)

Dančo, pokud má kluk pěknou postavu, tak s tangy neváhejte. Třeba to v něm probudí i trochu módní asertivity a napříště to nebude on, kdo se bude v této oblasti řídit podle kamarádů, ale naopak:-) Přeju, ať to klapne!
Jakou značku jste objednala?

Danča (Út, 29. 3. 2022 - 14:03)

Objednala jsem Cornette String a to tu nejmenší velikost která sedne tady těm klukům do patnácti let. Jinak syn nosí běžně i takové ty skoro sexy slipy a nedělá mu to problém. Ale když mají ve škole kupř. tělocvik, kde se musí převlékat, tak si vezme raději boxerky či běžné slipy.

Lenka (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Ahoj, mam syna 15 let. Nosi slipy a je spokojeny, za me do 18 let by kluci meli nosit slipy, žádný tanga, trenky nebo boxerky. Hezky slipy co drží vše kde ma být.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Omyl, jedině tanga, nic jiného a v létě se v nich nepařím.

Kája (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Ještě jeden příspěvek ode mě. Vím, že syn si bere tanga i na běžné nošení, třeba do školy nebo tak. Ale skrývá to přede mnou. Prostě stydí se a sám si je i přepere a stejně tak i spodní prádlo, když je má od semene.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Omyl, jedině tanga, nic jiného a v létě se v nich nepařím.

Kája (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Syn má 13 a sám si oblíbil slipy. Sice na výběr má mnoho druhů spodního prádla, ale bere si jen ty slipy. Na vánoce jsem mu dala do balíčku i tanga. Zajímalo mě, jak na to bude reagovat. Vím, že si je zkouší a hlavně bere na noc do postele. Musí ho to vzrušovat.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 22:03)

jj taky jsem se jednou dostal k tangům, máma když zjistila že jsem je měl na sobě a dal do pračky , tak mi koupila další.

Erik (St, 23. 3. 2022 - 15:03)

také jsem nosil od dětství slipy, az jednou jsem dostal od mámy vícekusové balení slipů kde byly i tanga. zjistil jsem to až později, když jsem si bral nový kus z balíčku, ale zkusil jsem je. nebyl jsem si jistý jestli se tam objevili náhodou nebo schvalně ale po použití jsem je hodil do prádla a máma nic neříkala. Po pár dnech se mi objevili ve skříni s dalším opraným prádlem. později jsem dostal od ní i celé vícekusové barevné balení. nosil jsem je většinou jen v létě přes prázdniny. zvykl jsem si a pořád je občas nosím a to je už více než 15 let

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 11:03)

syn od 14 nosí dívčí tanga nebo kalhotky a když jsem ho přistihla že si v nich honí tak jsem mu dala pás cudnosti dneska je mu 16 a stále to vše nosí

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 07:03)

spím v dívčích kalhotkách a ráno je mám vždycky napnutý k prasknutí

Lks (Pá, 25. 3. 2022 - 18:03)

jj to já taky

Reklama

Přidat komentář