Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Zdena (St, 12. 1. 2022 - 15:01)

Já jsem zvědavá jak to dopadne s povinným očkováním. Zdravotníci ani policisté si to nechtějí nechat líbit.

Ota (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Zdeničko, to je milý jak si reagovala na mě. A jestli očkování vám povinný dají tak co budeš dělat? Necháš se očkovat,nebo odejdeš ze školy? A co mamka dělá?

Zdena (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Nechci kvůli očkování odejít. Musela bych se nechat, ale v podvědomí cítím, že to není správné. A budu se cítit jako zneužitá. Mamka se hádala s Richardem. Rozčiluje jí, tak si i říkám škoda, že miminko není holka. Máma musí sama vidět jak se mnou si rozumí víc a nedělám blbosti. K tomu brácha je spíš jako ženská. Pořád utrácí zbytečně za oblečení. Má ho víc než já a pořád by objednával další.

-Aleš- (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Ještě mu měla dát jednu výchovnou. Jemu by to neuškodilo, protože každej, kdo byť jenom pomyslí na to, že by volil Piráty nebo Top09 by měl dostat preventivně přes držku :-)

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Přesně a taky všichni co volili Babiše

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 14:01)

Tak s tím neuvěřitelným člověkem co po zvolení hned odfrčí na stáž, to snad bez komentáře. To se může stát jen ve státní správě. A taky je skvělá jazyková vybavenost vlády, obzvlášt vzhledem k očekávanému šéfování EU

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Jinak Farský ať si vybere. Jiná možnost ani není. Jestli se poslaneckého mandátu nevzdá, tak to bude průser.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Nevzdá se, dej na mě :)

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Tak to už je asi normální. Když si vzpomenu na vybavenost Babiše českým jazykem, chce se mi smát :D

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Srovnání s Babišem opravdu nesedí. tedy ohledně jazykové vybavenosti. On měl samozřejmě minulost takovou jakou měl ale díky ní se domluví anglicky a tuším i francouzsky a německy . Jistě, na jednání na nejvyšší úrovni to nestačilo, ale ostudu takovou jakou udělají tihle, neudělal. Je to smutné. Vybavenost českým jazykem OK, smáli jsme se, tady se budeme stydět. L.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Alenka Šilerovic byla jazykový poklad :)))

-Aleš- (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Jistě jenom nedopatřením jsi zapomněla napsat, že Babiš mluví anglicky, francouzsky a německy. A jestli mu nerozumíš když mluví česky, tak je chyba na tvé straně. Když vidím co to je za grupu amatérů, tak jsem rád, že jsem to hodil Babišovi. Podle mého názoru ta koalice kočkopsů nevydrží celé volební období, vzhledem k tomu, že ještě ani pořádně nezačali vládnout a už se hádají a dělají kiksy jak malý děti.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Nezapomněl. Jde o to, že on neumí ani česky. Spletenec je v pořádku, ať se hádají, aspoň se navzájem budou hlídat. Vláda jednoho muže Zaklekávače v pořádku nebyla. Toho mohl volit jen naprostý blbec

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Nevím, jestli jsi s ním nikdy přišel do styku, on byl tak trochu šéfem mýho bráchy. A jak on říká, diktátor, kdy ani ti schopní v jeho týmu, neměli šanci

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

I k ženám se choval jako hovado. A jeho syn byl braný jako psychicky narušený jen kvůli tomu, že vyrůstal ve Švýcarsku a uměl špatně česky. Důchodci mu byli u zadku, potřeboval jen hlasy za každou cenu.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Já ho slyšel mluvit anglicky a to byla prdel :DD

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Já taky, mluvil jak masabob:) , ale mluvil. Tihle nekváknou nic a hlásí to už dopředu. To mi řekni, jak je možný, že poměrně mladí lidé, kteří v dnešní době dělají politiku, nemluví anglicky? Copak to není předpoklad nejen pro studium na VŠ, ale i pro to čemu se říká všeobecný přehled? Jsem fakt naštvaná

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Vlastně bych ty kolem 50 a výš i omluvil. Ono se to říká dobře těm co mají jazykové nadání nebo začali studovat pár let po revoluci. Ale když se od ZŠ učíte ruský a německý jazyk, VŠ pak dodělali právě s těmito jazyky, pak se ve své profesi nepotřebovali dorozumět anglicky, nebyl důvod se anglicky učit. Navíc technický typy se jazykům vyhýbali. Vsadím se, že polovina vlády už by nadala matematiku střední školy, třeba derivace, integrály. Vysokoškolskou už vůbec ne. Takže mé rodiče z pasivní znalosti Aj omlouvám. Aj a všeobecný přehled? Tak to nevím.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Já omlouvám každého jedince, který nemluví anglicky z jakéhokoli důvodu. Je to jen jeho věc, jak a proč se vzdělává nebo nevzdělává. Nelze toto omluvit u politika v tak vysoké funkci

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Když ono být odborník třeba na ekonomiku, vyšvihnout se do politiky a najednou se v 57 naučit odbornou angličtinu, asi žádná sranda. A mladý rafany tam nechtějí. Znám ženu, 55 let, s velmi úspěšnou finanční firmou, která se nikdy Aj nenaučila. I přesto je v zahraničí obdivovaná. Pro svůj čich na finance. Má tlumočníky. Jadernou fyziku na elektrotechnické fakultě ČVUT a matfyz na UK ukončila s červenými diplomy.

Reklama

Přidat komentář