Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 08:04)

jj jsou úžasný i ty dívčí plavky jsou lepší než klučičí

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 19:04)

Jen v těěch holčičích kalhotkách nemáš kam dát pytel a budeš si mačkat kulky.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 14:04)

když nemáš pytlík až u kolen tak jsou ok

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 20:04)

jj přesně

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 11:04)

ani ne

Ondřej (St, 20. 4. 2022 - 19:04)

Je mi víc než 40 let.Cely život jsem nosil a nosím slipy.Ve 36 se nám narodil syn . Jaký je rozdíl mezi slipami a boxerkami?Jen ten ,že boxerky mají více látky a sahají ke stehnum. Oboje spodni pradlo se nosí na tesno. Když už tak jedině volne trenirky. Tam to opravdu vetra.Pro mladé třeba česká značka Styx.

Káťa (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Jestli si někdo myslí že slipy zabrání erekci, tak je na omylu. Někdy vidím u našeho mladého jak se mu to tam napíná, popravdě šponuje se mu skoro pořád, ať má již slipy, nebo nemá.

Návštěva (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Jasně že v tom věku mají kluci erekci skoro neustále. A je úplně jedno, jaký spodní prádlo nosí. Jistě i tvůj syn si ho pořád honí, že?

Návštěvník (Út, 19. 4. 2022 - 22:04)

slipy jsou dobré, ne jen na erekci ale je to dobré i na tom že to nikde neplandá,

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 07:04)

Všechny maminky,které si pochvalují,jak klukům není vidět erekce jsou hloupé.Pokud vím,doktoři tvrdí,že pytlík má být volný,aby varlata nebyla přehřátá.Přehřátím varlat dochází i usmrcení spermií.Pak jsou muži neplodní.Můžete namítnout,že patnáctiletí kluci mají na oplodnění ženy čas.Jenže zvyk je železná košile.Jakmile si kluk zvykne na slipy je ztracen.

Petr (Út, 12. 4. 2022 - 06:04)

Já to měl jednoduché. Mě se nikdo neptal. Slipy jsem nosil od školky a nosim je stále. Nikdo mě nenutil žádné trenky boxérky nic. Řekl jsem, že mi vyhovují slipy a nosil je dál. Potom co jsem skončil učňák a šel dělat tak jsem si slipy kupoval sám.

Honza (Ne, 10. 4. 2022 - 15:04)

Nosím trenky . Když je sundám hned mi stojí. Moc rád si to dělám. Prosím něco pro inspiraci . Jsem plnoletý. [email protected]

Reňa (Pá, 1. 4. 2022 - 10:04)

Syn má 14, nosí výhradně slipy a vím, že se v poslední době zajímá ani né hned o tanga, ale o takové odvážnější slipy, které odhalují boky a zadek. Před měsícem jsem je objednala a kluk to teď střídá. Musím říct že mu sluší, neboť má pěknou postavu a sednou mu. Do školy je ale nenosí.

Renata (Ne, 10. 4. 2022 - 11:04)

Důležité je, aby bylo prádlo dost těsně na tělo, aby měl kluk nádobíčko bez možnosti pohybu. Střih prádla není důležitý, hlavně aby se nám líbil a kluk byl ochoten to nosit.

Karolka (Ne, 10. 4. 2022 - 14:04)

Brácha bude mít 15 a tento druh slipů taky nosí. Má je těsně na tělo a když vidím ten jeho holý zadek a stehna, tak bych na něho hned skočila. Ale je to bráška, takže to nejde.

Reňa (Ne, 10. 4. 2022 - 12:04)

Kluk si na ty slipy zvykl tak, že kromě školy je nosí pořád. Zakrývají jenom předek, jinak boky a zadek jsou odhalené. Má pěknou postavu a sednou mu.

Jana (Ne, 10. 4. 2022 - 15:04)

Je to nádherné prádlo pro mladé, moc se mi líbí. Jenže kluk je nosí nerad, nezvládá to mít celý den v zadku. Nevím, jak ho to naučit a už mu bude 16.let. Takže to vzdávám.

Andrea (Po, 11. 4. 2022 - 09:04)

Proutek se musí ohýbat, dokud je mladej. V šestnácti je už myslím pozdě na to zaháčkovat kluka na tanga. Maximálně kdyby na tom v budoucnu zapracovala jeho holka.

Stáňa (Po, 11. 4. 2022 - 11:04)

Není pozdě, syn je má od sedmnácti, sám je chtěl, ale pak se mu to nelíbilo. Takže, když si jich objednal tolik a já to zaplatila, tak je taky bude nosit! A do týdne se to zlomí a oni si zvyknou. Prostě stačí jejich nošení důsledně vyžadovat, to je vše.

Reňa (Po, 11. 4. 2022 - 10:04)

V šestnácti to už opravdu je pozdě. Syn nosí ty vykrojené slipy od 13cti a to měl sám zájem o takové prádlo. Zkrátka čím dřív se s tím začne, tím líp.

Reklama

Přidat komentář