Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (So, 7. 5. 2022 - 10:05)

Kolko si mal rokov v tom obdobi? Aj si na Tvoj zadok siahli alebo len nadrzane pozerali? Tak Tvoju matku by som nenavidel za to

Marek (So, 7. 5. 2022 - 10:05)

Tehdy mi bylo 14-16, po zadku mě plácali a štípali do něj.

JA (So, 7. 5. 2022 - 13:05)

A matka spokojna hej? Verim, ze ju dmes nenavidis za to!!!

Marek (Ne, 8. 5. 2022 - 07:05)

Ona se tomu smála. V 16 jsem od ní odešel a od tý doby jsem ji neviděl.

JA (Ne, 8. 5. 2022 - 07:05)

Mrzi ma Tvoja situacia. Verim, ze si si zariadil lepsi zivot. A dnes tanga neznasas alebo ich aj mas v satniku?

JA (Pá, 6. 5. 2022 - 20:05)

Tiež som to kedysi neznášal, keď museli moje slipy visieť na šnúre balkóna úplne vpredu. Tanga som našťastie nemal a nenosil

JA (St, 4. 5. 2022 - 19:05)

Tak to máte Michael moj obdiv, ja by som ju už niečim ovalil. Ako tak čítam niektoré príspevky hlavne matiek, ako je to super, že ich syn si od 10 rokov veku zvyká na tangá, aký je v tom sexi, ako ich to niektoré vzrušuje, buď to píše nejaký úchyl, čo si pri tom honí alebo žiaľ sú aj také matky, ktoré to svojim deťom robia zámerne!

Markéta (Po, 2. 5. 2022 - 15:05)

Není si co rozmýšlet. Když se mi to líbí, tak je kluk nosit bude a basta. Však ona si ta prdelka časem zvykne. Nosí to všichni po celém světě, tak není co řešit. Mladý kluci v tom vypadají nádherně, tak by to měli kvůli holkám zkousnout.

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 17:05)

Tak moje holka mě právě od nošení tanga slipů vysvobodila, preferuje a boxerky a při první příležitosti to máme normálně natvrdo řekla. Ukončila tak v mých devatenácti letech moje šestileté trápení v tangach.

Pavel (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

To moje holka mě je zase naučila nosit a nosím i ty její šňůrková tanga. Na léto super.

JA (Po, 2. 5. 2022 - 17:05)

A to si nevedel matku poslať s tangami niekam, že si to 6 rokov nosil?

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 18:05)

Nosil jsem to,aby měla radost a já pokoj. Ona stejně všechny moje připomínky dokázala šmahem shodit že stolu, takže bylo lepší se jí nepříčit.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 16:05)

Trpět jenom proto,aby měly holky na co čumět,no nazdar.

Karolína (Po, 2. 5. 2022 - 11:05)

Syn se zpočátku také velmi styděl. Vím, že tanga nosil zprvu potají, přede mnou by se v nich neukázal. Jen je dával do prádla na praní a proto jsem poznala, že je nosí. Teď už si je běžně bere a i přede mnou se v nich ukáže.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Už vím proč chcete pro kluky slipy nebo jockstrapy.Jsou hezky obtažený a klukům vyniknou koule i čůrák.Zrovna tak v holčičích kalhotkách.Holkám vyniknou větší pysky a klukům koule.

návštěvna (Ne, 1. 5. 2022 - 19:05)

Však to je taky pěkný, takový jockstrapy na dospívajícím klukovi. Aj maminy se potěší pohledem.

Karolína (Po, 2. 5. 2022 - 09:05)

Přiznám, že se mi jockstrapy na synovi líbí, něco málo jen nejnutněji skrývají a více odhalují. Dokonce mě vzruší, když jej v nich vidím. Ta představa, co má pod nimi je docela rajcující.

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

Musím nosit slipy , abych si za něho furt netahal a neošahával ho.

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

mmmm nebo dívčí kalhotky ty jsou lepší

Karolína (Pá, 29. 4. 2022 - 14:04)

Syn měl 12 když jsme byli na vícedenní návštěvě u příbuzných a jeho starší bratranec nosil hlavně tanga, či jak tomu ségra říkala jockstrapy. Zakrývají jenom předek a jinak nic moc. Viděla jsem, že syn by je chtěl taky, ale styděl se mi to říct. Tak jsem mu sadu jockstrapů sehnala, sice u Vietnamců, ale jsou dobré. Nosí je prakticky pořád, tedy když se nemusí někde převlékat. Vždycky mě to nutí když ho v nich vidím, podívat se na něj. Ty stehna, všechno co se dá tak obnažené.

Reklama

Přidat komentář