Reklama

spodní prádlo u chlapců

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Né to ani náhodou , jsem naučenej spát nahatej mamka mě tak naučila.

OndřejC (Po, 10. 1. 2022 - 13:01)

Mohl by jsi Mě prosím napsat na [email protected] chtěl by jsem se Tě na něco zeptat. Díky.

Ondřej Černý (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Zdar, to spíš naostro celoročně, jo??

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 17:01)

To ne , občas si beru tričko když mi je zima

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

jj to by mě taky zajímalo

Robin (So, 1. 1. 2022 - 12:01)

Dejv, Patrik:

že vám mámy nadělily tangoše, je fakt hustý...

ale větší mazec bude, až je jednou dostanete od svý holky;-)

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Tak k vánocům mi holka koupila tanga, jedny pánský a jedny dámský. Mám odzkoušet, který jsou lepší, aby věděla do budoucna, který má kupovat. Jsou to oboje takové to nic se šňůrkami. Teď pro které se rozhodnout, každé mají něco lepšího než ty druhé a naopak. Jí jsem koupil oteřená, kdo se má neustále odhrnovat se šňůrkou při sexu a nebo ji je svlíkat a k tomu hodně krátké tričko, takže nahoře nemusím taky nic odhrnovat, kozičky vykouknou samy.

Ert (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Ano priatelka mi na vianoce kupila tanga ale damske vraj sa jej vic pacia.

Patrik (Čt, 30. 12. 2021 - 20:12)

Čau kluci, neuhodnete co jsem dostal od mamky pod stromek - teda mimo dalších uplně zbytečných věcí mě máma obdařila celou sadou síťovaných slipů a hned taky chtěla abych se jí v nich ukázal .Fakt mami řekl jsem , jo chci tě v nich vidět víc máma na to , je pravda že se před mamkou nestydím ale tohle bylo jiný a navíc když už jsem si je dny na sebe oblíknul tak jsem hned cítil jak se mi postavil kašpárek , mamka moje oblíkání sledovala se zájmem a tak jsem si toho mojeho postavenýho přikryl rukou a otočil se k mamce aby teda zhodnotila jak řikala jak mě padnou .No docela trapas ale tak to proběhlo uplně u všech protože všechny jsou ůplně průsvitný a jsem v nich jako uplně nahatej . Nevím co jí to napadlo fakt nechápu, možná že si vzpoměla na léto když jsme spolu byly u známích mojí mamky a jejich syn Lukáš měl na sobě tanga a navíc takle síťovaný vubec se s nima netajil a chodil před náma jenom v nich . Ale on je mladší než já je mu 11 a mě už bude třenáct .Navíc mamka řekla že ostatní slipy vyhodí a že je budu od teďka nosit pořád . Jako doma mi je to jedno ale když budu někde třeba v létě s klukama u vody tak teda nevím , do teďka jsem se koupal na písáku běžně ve slipech . Doufám že mi aspoň na koupání koupí plavky a nebo mi dovolí slipy normální.

JA (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj Patrik. Ja osobne byt Tebou tak by som vsetky tie priehladne slipy pred matkou rozstrihal. A ak by s tym mala problem zasiel by som este dalej. Asi nebude kompletna ale vypatlana uchylacka!!!

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 21:12)

proti gustu.....
Mě se v těch síťkách zachytává předkožka a řeže mě ji a bolí to.

Nina (St, 29. 12. 2021 - 17:12)

Souhlasím s tímto příspěvkem, ale doba a móda je taková, jaká je. Ale jinak asi každá maminka se do prádla podívá, když to dává do pračky.

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

já měla s bratrem krásné Vánoce , v overalech s Vánoční tématikou jsme na střídačku chodili k Vánočnímu stromku a roznášeli dárky . Pak jsme je rozbalovali a měli z každého radost, do 21.30 jsme si pak hráli s hračkama a když nás rodiče uspávali , těšili jsme se v posteli na to jak si s novíma hračkaka budeme ráno hrát , na boží hod nás pak nemohli rodiče donutit se přesvlíknout z apyžama jak jsme byly zabraní do hraček. Krásné dětství .

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

já měla s bratrem krásné Vánoce , v overalech s Vánoční tématikou jsme na střídačku chodili k Vánočnímu stromku a roznášeli dárky . Pak jsme je rozbalovali a měli z každého radost, do 21.30 jsme si pak hráli s hračkama a když nás rodiče uspávali , těšili jsme se v posteli na to jak si s novíma hračkaka budeme ráno hrát , na boží hod nás pak nemohli rodiče donutit se přesvlíknout z apyžama jak jsme byly zabraní do hraček. Krásné dětství .

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

proč jim to zakazovat? je to přirozený ne

Káťa (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

Odvádět od toho pozornost neznamená zakazovat. Někteří předškoláci mohou být klidně nazí a ani si tam nesáhnou, jiní mu věnují i na veřejnosti tolik pozornosti, že je nutno jim ho znepřístupnit. Nejlépe spodním prádlem, plavkama nebo plenkou.

Tereza (Po, 20. 12. 2021 - 23:12)

naše dcera genitáliím věnuje hodně pozornosti večer když jde spát nebo ráno když se vzbudí, vím to protože to vidím na videochůvičce co má v pokojíčku ale neví o ní, proto jsme jí koupili pleny a těsnější overal aby jsme jí znepřistupnili oblast na hraní a mohla se víc soustředit na spánek.

Zitka (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Mám taky videokamerku a už víc jak rok sleduji dospívajícího syna. Je v pokojíčku umístěna tak, že na to nemůže přijít. Obraz sice není nic moc, ale stojí za to vidět ho při tom. Jinak nosí většinou slipy, zvykl si na ně a zatím nic jiného nechce.

David (Út, 21. 12. 2021 - 14:12)

Mohla by stě mi napsat na [email protected] nechce se mi to řešit tady, chci udělat to samé, tak bych si rád nechal poradit

A. K (Ne, 19. 12. 2021 - 14:12)

Jako vedlejší účinek obřízky je snížení honění si.

Před půl rokem jsme museli nechat obřezat kluka (12) a od té nejsou na spoďárech fleky

Reklama

Přidat komentář