Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Karel (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Martino, a nechala by sis vytřít od kluka nebo od holky pysky po čůrání? Nebo už ti je někdy někdo vytíral?

Martina (St, 9. 2. 2022 - 16:02)

Kámoška mi ji jednou vytřela a bylo to příjemný a já jí taky

Pavkol (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

no co se dá dělat z přezdívky se pravé pohlaví nepozná co se dá dělat asi jsem takovouhle lekci potřeboval takže jestli mám být na někoho naštvaný tak leda tak sám na sebe

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 09:02)

Libor. T.... Doktorka, panečku, to je veličina.....porady, články, diskuze jako žádná jiná......hned někdo nadává, že jsou tu jen voli........ druhý, ten láteří, když je sjížděn trolly........je to zde všehochuť, panna, orel v kleci ...........dějí se tady fakt neskutečné věci..........tu připomene se cynik- realista, vedlejší vlákno hle - úchyl, onanista..........když už je to dlouho na pohodu, vytáhnou odněkud Shabbu- tot- Jahodu..........chtějí -li dát tomu korunu, probudí si ještě Milunu...........největší štěstí, ba přímo klika........mít osobního hejtra - Návštěvníka........... ten kdo je velikej posera, pozve si na vlákno Scattera..............a když Scatter dlouho nevolá, spokojí se s kecy Pavkola...............když máš na sobě dlouhý splín, nastoupí filosof aladin..............je-li ti noc stále pekelně dlouhá, potěší tě slovem zasněná Touha..........máš-li choutky s nezletilou, objeví se Zetkař s plnou silou..........jsi- li chlap co míza jej protíná, vášeň zkusí ihned balička Martina....... stále ještě nevíš co vše jsi spáchal, neboj se, zhodnotí to sardanapal........ne Doktorka není selanka, vyprávět mohla by Bianka.........však nebuď smutnej a koženej, ještě je v záloze dřevěnej......................a pokud už zrovna vstala, pohladí ti duši Lalla........... když silou rozezníš zvony, možná se vzbudí i Tony.............a pak už to bude jen procházka....... Libor a vlákno Co je láska.........

Věrča (Út, 8. 2. 2022 - 15:02)

Bombastický!!!!! To se Pavkol asi naštve, ale to je jedno. To nemá chybu

Viki (Út, 8. 2. 2022 - 14:02)

Hustý

Luci (Út, 8. 2. 2022 - 10:02)

Hustý! Vystihl jsi to na tuty! Ještě se chechtám jak je to přesný

Šárka (Út, 8. 2. 2022 - 10:02)

To jsou slátaniny, jako na těch stavbách kolem Anděla. Kdo to má číst?

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 11:02)

To máš pravdu a na tom vlákně z kterého to přeposlali ho velebí a vynášejí do nebes,ale on je to ufňukánek a dělá mu dobře,jak tam ty slepice okolo něj skáčou a jak mu pochlebují,prostě chlap bez péra.

Šárka (Út, 8. 2. 2022 - 14:02)

Jsem chlap bez péra, ale tohle je bomba! A je mi u prdele kdo je Libor

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

Libor T. Je Búh, zbožňovaný guru a kmotr Opravdové lásky. Kdokoli se mu nelíbí, protože by mu mohl konkurovat, je okamžitě likvidován. Přijímá jen submisivní typy, které jej bezvýhradně zbožňují a podporují.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 05:02)

To si nemyslím. Škoda že už nepíše o Kláře a Nikole jak čůraly a jejich cely příběh

Pavkol (So, 5. 2. 2022 - 15:02)

teď v zimě na to nemám pomyšlení navíc mám ostruhu ale na jaře bych chtěl vidět nějakou holku čůrat ale po zkušenostech tady si najdu nějakou normální v reálu a počkám až to vyplyne ze situace zkoušet si to domlouvat tady byla ode mě ta největší stupidita

Pavkol (Ne, 30. 1. 2022 - 06:01)

kdo holky měl dnes malou nebo velkou potřebu?

Šárka (So, 29. 1. 2022 - 23:01)

Mě to tu totiž nějak přestalo bavit. Po týdnu jsem se koukla na ty diskuse a jsem z té úrovně úplně zklamaná a zase k tomu nemám co říct.

Pavkol (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

Neboj Šári mě už taky jestli jsem sem dřív lezl proto abych se eventuelně ukájel tak od dob kdy mi to Martina Kur.. a tak dále vyhnala z hlay mě to definitvně přestala bavit ty si asi byla poslední kdo to občas chápal

ach jo (Pá, 28. 1. 2022 - 07:01)

od kadění jste sice PAVKOLA zatím odradili ale stejně se to tu nehnulo ani na téma čůrání

Viki (So, 22. 1. 2022 - 20:01)

Kluk chcal a já mu držela u toho ptáka a když jsem chcala já on mi ji hladil a nevadilo mu že jsem mu chcala do ruky

Anonymka (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Já se klidne vyčurám kdekoliv když se mi chce a jestli se někdo dívá tak je mi to jedno protože to mám na honem abych se nepočurala

Pavkol (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

a pokud ano tak na záchodě nebo někde jinde? Kláro

Reklama

Přidat komentář