Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 02:01)

A v tom je Pavkole mezi námi rozdíl. Mne močení nevrzušuje, jako tebe. Mne sem přitáhla Šárka, protože je vyjímečná. Mám spoustu zážitků, s kterými se dělím s ostatními. Ty ne. Já tě chápu a nesoupeřím s tebou, protože jednou tvoje úchylka může dojít naplnění, což ti upřímně přeji. Já jí nemám. Mám jiné, mnohem bohatší, ale přeji ti úspěch.

Pavkol (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

já si taky myslím že vzhledem k tomu čeho se týká nedojde k naplnění ještě tak vidět nějakou holku ve sprše to asi jo ale jinak asi nic. proto jsem si myslel že když už nemám fb, že toto je jediná cesta. bohužel jsem se 1) zmýlil a 2) když už se někdo nabídl tak mi to připadlo tak nedůveryhodné že jsem v poslední chvíli couvl

Veronika (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Me vadí když čůrám a kouká se kluk. Protože musím pustit ze sebe odpad, vodu jako moč a tak nechci aby mě u toho někdo viděl. Ještě tak s holkama mi to nevadí

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Čůrání holky je hezké a moč z holky taky

Ilona (Po, 27. 12. 2021 - 21:12)

Před patnácti lety jsem byla na střední škole na intru a večer jsme vždy s klukama u některých na pokoji dělali blbosti, až někdo dal otázku. Jak daleko jako holky dočůráme. Šli jsme do sprch a tam jsme mohli jakou koliv pózu, která dočůráme nejdál a kluci nám to měřili. Já vím jen že jsem zvedla jednu nohu a čůrala, ale byla jsem až druhá. Pak museli i kluci ho vyndat a čůrat mi jsme jim to měřili. Takovou srandu jsem dlouho nezažila, ale na intru nám to pak zatrhli.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 15:12)

Šárce hance soně i niky palec nahoru jen tak dál holky jen čůrejte a svěřujte se s tím

Soňa (Ne, 26. 12. 2021 - 22:12)

Ja to dělám taky tak a koukám se mezi nohy na pipinu jak čůrám a když to teče křivě abych si nepochcala nohu nebo boty. Někdy to jde hodně někdy ne tak prudce podle toho jak se mi chce nutně

Hanka (Út, 28. 12. 2021 - 08:12)

To jo no. Muj pritel taky cura jako holka, je to pry lepší na prostatu, protože vice tlzci na mocak a tim se ldpe vyprazdní. To kdyz jsme treba na prochazce v lese a musimd čurat, tak nejdriv ja a pak on. Stahne kalhoty a trenky ke kolenum, drepne si a uz to znej strika .jsem to potom ja ,ktera holiday jestli nekdo nejde a podavam paper na utrení

Luky (Ne, 26. 12. 2021 - 10:12)

Já jsem viděl takhle chcát holku před týdnem a pak jsem si ho hned u toho vyhonil do její louže když odešla

Niki (Ne, 26. 12. 2021 - 09:12)

Já jsem takhle čurala včera odpoledne v parku u sttomu. Taky to šlo ze mě okamžitě a prudce ven, že bych to domů nevydržela a než se pochcat tak jsem neřešila, že byli lidi opodál, musela jsem tak rychle a nutně, že mi bylo jedno jestli někdo čumí, jen jsem si koukala na pipinu a ten proud z ní než to bylo hotový a pak jsem rychle zmizela od toho velkýho chcaní

Hanka (Ne, 26. 12. 2021 - 22:12)

Taky koukam mezi nohy jak a kam to strika. Vetsinou trosku dopredu, pak zavrtim zadkem utru se a pryč.

Návštěvník (Ne, 26. 12. 2021 - 10:12)

Super,to bych vytek s tebou

Hanka (Ne, 26. 12. 2021 - 09:12)

Tak a máme skoro po Vanocích.pred chvilkou jsem byla na malé prochazce v mrazivem počasí.je u nas -8 stupnů. Chtelo se mi čurat, tak jsem si drepla u cesty a prudce vypustila. Stad me nikdo nevidel, mrznul mi zadek, ale v tu chvili mi to bylo jedno. Prece se nepochčiju.

Šárka (So, 25. 12. 2021 - 23:12)

Ty seš totiž snadno k poznání. Všichni ostatní totiž píšou se spoustou pravopisných chyb a navíc blbosti. Jinak to měření Ph moči není moc spolehlivé, když nevíš, proč to vyšetření děláš. Je třeba to porovnat i s Ph slin a opakovaně. Vysoká kyselost může indikovat nejen špatný stav (překyselení) organismu, ale krátkodobě i správnou funkci ledvin, které té kyselosti tělo zbavují. Zkus si vzít lžičku sody a uvidíš, jaké bude mít tvoje moč Ph příští dva dny. Klidně i 10 a bude to neškodné.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 15:12)

Jasně. Soda je zásaditá, takže Ph neutralizuje, Totéž by dokázal i peroxid sodný, nebo draselný, kdyby to jeden přežil. Neinvazivně se používá Prazdroj, což je prý jediné zásadité pivo. Schválně. Kdo myslíš, že to napsal? Když se tak vyznáš.

Šárka (Po, 27. 12. 2021 - 17:12)

Obsahově správně, ale myslím, že to Abe nepsal. Za prvé jsou tam dvě gramatické chybičky a kromě toho Abe se vždycky zmíní o některých svých sexuálních libůstkách, na které zavede řeč.

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 10:12)

No vidíš. Pak že to nejde. Nikdo není dokonalý, ani já.

Host (So, 25. 12. 2021 - 23:12)

Ano vážená paní kolegyně. Ty se tím živíš? Já ne. Já si jen hrával na doktora s děvčaty. Jen se, sem tam, zajímám o něco jiného než o ně.

Šárka (Ne, 26. 12. 2021 - 00:12)

Já taky ne, taky mě vždycky víc bavilo hrát si s kluky na doktora. Ale vím, že Abe tvým stylem nepíše. Nebudu jmenovat ty rozdíly, aby ses nenaučil líp předstírat.

Charlotte (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

To já mám taky tak, ale většinou čůrám žlutou

Reklama

Přidat komentář