Reklama

Amputace

R (Čt, 25. 9. 2003 - 10:09)

Ahoj,chtěl bych si dopisovat a seznámit se slečnou(ženou)toužící po amputaci ,nebo kterou amputace,sádra a podobné věci přitahují.Pokud Tě najdu budu rád.Děkuji R.

Radek (Čt, 25. 9. 2003 - 00:09)

Ahoj Petro přečetl jsem si vše co jsi na těchto stánkách napsala a protože mě přitahuje všechno co tebe,rád bych si o tom stebou třeba napsal. R.

Dan (St, 24. 9. 2003 - 18:09)

Evo máš taky jen jednu nohu ?

Eva (Út, 23. 9. 2003 - 17:09)

Ahoj, marně hledám mladého, štíhlého kluka bez nohy (SAK). Jsem štíhlá, hezká 38/170 z Prahy. V Annonci mi inzeráty tohoto typu neberou, protože to nehledám jako stálý vztah.

Ivan (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Ja Vas vazena pani,slecno Evo zdravim.Jmenuju se Ivan.A moc rad bych Vas poznal.Dekuju [email protected]

Milan (St, 18. 9. 2019 - 12:09)

Ja Vas vazena pani zdravim.Zaujalo mne Vase psani. Budeteli mit jeste prosim zajem,tak se prosim ozvete.Dekuju iconzavatlas.cz

Tereza (St, 18. 9. 2019 - 13:09)

Chtel bys slecnu po amputaci nohou?

amputar (Čt, 10. 10. 2019 - 22:10)

Chtěl ale žádná tu není, bohužel.

Tomik (Pá, 11. 10. 2019 - 07:10)

Ja mam pocit ze by se naka nasla ,s jak vysokou amputaci bys chtel ,jedne nebo obou nohou?

amputar (Pá, 11. 10. 2019 - 20:10)

Chtěl bych nějakou s amputací jedné nohy nad kolenem, ale jak říkám žádná na vážné seznámení tu není.

Tomik (Pá, 11. 10. 2019 - 20:10)

Jednu nohu jak vysoko nad kolenem jak dlouhy amputacni pahyl?

Tomik (St, 18. 9. 2019 - 15:09)

Takove holky ti neutecou je to krute a jsou verne,.

eva (Út, 23. 9. 2003 - 03:09)

Zkuste nekdo zalozit stalou mistnost na chatu lide.cz s nazvem amputace.Uvidime kolik lidi ma zajem.Eva

Ivan (So, 16. 5. 2020 - 16:05)

Ahoj Evo.Ty mas prosim amputovanou nozku,nebo ne.Dekuju Ivan

pavel (Po, 22. 9. 2003 - 20:09)

Ahoj vsem priznivcum amputace.od male me velmi vzrusuje predstava amputace.Jako maly kluk jsem si navlekal gumicky na stehna a predstavoval si,ze nemam nohu.Dnes jsem jiz ve zralem veku,deti mam odrostle a porad mi to drzi.Rozhodl jsem se pro realizaci a k tomu take hledam zenu do 40 let,ktera by chtela tento sen uskutecnit.Vim jak na to.Jednu radu vsem.Najdete si na Yahoo self amputte a uvidite sami.Nedoporucuji vsak nikomu,aby si amputaci provadel sam.Existuji lekari-ortopedi,kteri vam amputaci provedou.P.

Jirka (Po, 22. 9. 2003 - 09:09)

ZUdravím oba michaly. Mám rovn쨞 něc o ve sbírce, vyměním. Ozvěte se na jirkaso"centrum.cz

Jirka (Po, 22. 9. 2003 - 09:09)

ZUdravím oba michaly. Mám rovn쨞 něc o ve sbírce, vyměním. Ozvěte se na jirkaso"centrum.cz

michael (Ne, 21. 9. 2003 - 18:09)

I mě se moc líbí ženy s vysoko amputovanou nohou nebo s oběma amputovanýma nohama. Jsou pro mě strašně přitažlivé a "rajcovní", ale zatím se mi se žádnou takovou nepodařilo seznámit, natož ji mít za partnerku. Škoda... Ale třeba ještě není všem dnům konec a třeba se mi nějaká ozve... A tak alespoň sbírám videoklipy s jednonohými či beznohými objekty mého zájmu a zajímavé jsou i povídky s touto tematikou, které se čas od času na netu objeví. Mám už docela slušnou sbírku klipů s jednonohými a beznohými kráskami, kterou bych rád rozšiřoval - nejlépe spoluprací a výměnou s lidmi se stejným zájmem. Případně za rozumnou cenu koupím. Spřízněné duše - ozvěte se mi na e-mail : cleachim"seznam.czAhoj, zdraví Vás Michael

Michal (So, 20. 9. 2003 - 21:09)

michale, mám jenom hodně upravených fotek hezkých holek bez nohy, nebo bez obou. Když budeš mít zájem a nebudeš to šířit dál, tak ti nějaké pošlu. Michal

Michal (So, 20. 9. 2003 - 21:09)

peotéza má něco do sebe. Hodně holek se o protézu své partnérky udělá. Cítit protézu mezi nohama místo nohy je vzrušuje. Znám takové. Ale musí vnímat náhradu nohy jako náhradu penisu. Jsou to většinou autoerotičky, která chtějí něco umělého, s čím nemusí komunikovat a co se chová tak, jak oni chtějí. To znamená pasivně. Ale mezi muži je to obdobné. Jinak by se neprodavaly nafukovací pany a umělé vagíny.

Reklama

Přidat komentář