Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 21:11)

No škoda vravela že má len 50kg

Hungo (Po, 8. 11. 2021 - 12:11)

Proč jsi protestoval, když vážila jen 50 kg?

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 14:11)

Neviem ja som mal len cca 40kg a nemal som ešte žiadnu takú skúsenosť bol som malý bál som sa

Hungo (Út, 9. 11. 2021 - 15:11)

Vždyť vážila jen o 10 kg víc než ty

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 23:11)

Neviem ten čas som to vnímal ináč ,ty by si na seba nechal sadnúť či stúpnuť?

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Asi keď som bol siestak tak som ležal na lavičke v telocvični a učiteľka naznačila že si na mňa sadne v tedy som ešte protestoval

Peťula (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Je to již více než rok, skoro dva, kdy jsem přispívala. Trápila a dodnes trápím brášku a nyní i on mě. Ale nikoliv stoupáním na břicho, jen mnohem jinými způsoby. Ff etc

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 14:10)

A koľko vaziš a koľko váži bráško?

Peťula (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

Vážím necelých 65 a bráška je pořád takovej dětskej, má něco přes 50, nebo 53 kg. Tento rok má 15 let. Ale znovu říkám, v našem případě nejde o stoupání na hruď, ale o jiné praktiky, jež jsem dokonale popsala v předcházejících příspěvcích.

Lucka (Pá, 19. 11. 2021 - 21:11)

Ahoj Peťulo
Objevila jsem tu stránku náhodou ale to co tu píšeš je podobné tomu co dělám já :) Taky mám bráchu je mu 14 ,mně 16 a často ho mučím, nejradši mám položit ho na lopatky pevně zasednout nechat ho unavit a pak hezky válečky :). Zkoušela si mu je dávat? Jak si to dělala a jak ti to šlo? :)

Peťula (Ne, 21. 11. 2021 - 11:11)

Prakticky všechno jsem již v minulosti napsala, tedy to, co dělám, jakým způsobem, jak to brácha i já prožíváme. Jo, ty válečky to je něco. Koleny mu hnětu žebra až k podpaží a pěkně i přitvrdím. Prostě aby si to užil. Otravovaly mě ty jeho ruce jak se pořád bránil a já mu je musela neustále držet. Tak teď mu je úplně jednoduše svážu za zády a mám klid. Dlaněmi mu bráním v dýchání a koleny zpracovávám jeho tělo. Také nezapomínám na břicho, taky abych mu ztížila dýchání. Ke konci je už tak vláčnej, neschopen jakéhokoliv odporu, že si s ním dělám co chci. Nakonec přehnout přes koleno hlavou dolů a je úplně vyřízen a bez vlády.

Lucka (Ne, 21. 11. 2021 - 21:11)

Peťulo, to jsi dobrá a máš už asi víc zkušeností než já. Já naněm sedím a chvíli ho nechám cukat a kroutit a když už poleví, tak mu zakleknu ruce a dělám válečky, hezky mu kolenama a holeněma projíždím přes svaly sem a tam aby ho to bolelo, je to super a účinné :). Chvíli se snaží vysmeknout ale nejde mu to a pak to vzdá a jen leží, tak mu sevřu kolenama hlavu a svírám ji a povolím a tak to střídám. Taky mu ucpávám nos ale ještě lepší je dát mu čichat vnitřek balerínek :) můžeš zkusit, nelíbí se mu to a chce uhnout hlavou ale nemůže :).

Peťula (Po, 22. 11. 2021 - 09:11)

Lucko, taky to máš pěkně propracovaný. Pro mě je vrchol né ten konec, kdy jej bezvládného položím, ale dlouhé minuty před tím. Mám jej v mé moci a neustále stupňuji tlak. Ač se snaží jak chce, tak nemá naději se s mého sevření vymanit. Škube a trhá sebou, avšak má to marné. Postupně ho opouštějí síly a já rozumně přitvrzuju. Válečkuju ho, a to si užije bolesti. Teď je už starší a tak se taky nechám od něj potrápit. Sice bych jej přemohla, ale ráda si užiju v jeho sevření. Vyzkouším ty balerínky. Taky mu rozkrokem svírám hlavu.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 16:11)

Peťulo, určitě to zkus s těma balerínkama, bude se ti to líbit :). Ještě lepší jsou na to čichání možná jarmilky, znáš je? Ty jsou ohebnější. Mně se taky líbí jak ho mám hezky pod kontrolou a i když se snaží, nic s tím nenadělá. Zkus mu udělat válečky přes ty bicepsy a použij holeně, je to lepší než jen na žebra. Já měla na sobě jednou i silonky a zjistila jsem že to s nima víc pálí na holé ruce a pěkně mu taky můžeš třít uši :). Já zase zkusím to co jsi psala dříve, že mu dám chodidla na obličej a na pusu a nos ale budu mít silonky. Škoda že nemáš mail, tam by to bylo lepší a víc v soukromí než tady..

Peťula (Út, 23. 11. 2021 - 12:11)

Vyzkouším vše co jsem ještě nedělala. Čím víc bolesti si užije, tím lépe.

Lucka (Út, 23. 11. 2021 - 17:11)

Peťulo, tak ti přeju ať ti to všechno vyjde a ať se tito líbí :). Dej pak vědět co všechno jsi zkoušela a jak to šlo. Jsem zvědavá.

Peťa (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Skvělý

Koren (So, 20. 11. 2021 - 17:11)

Je fakt,že tak ho ovládneš nejlépe,zasednutí dokáže být velmi efektivní.

Koren (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Jo,moc dobře si vzpomínám.

Mikes (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Spomínam si na to ako keď som chodil na základnú školu do Asi druhého tretieho ročníka už si nepamätám prečo som na schodoch ležal na zemi hrali sme sa tam asi a išli po schodoch starší žiaci deviataci a jedna žiačka dosť veľká si na mňa položila chodidlo a vravela že na mňa stupí a prejde no bol som o dosť menší ako ona nebolo mi všetko jedno bál som sa kdo vie čo bi sa so mnou stalo ale teraz už rád na to spomínam

Reklama

Přidat komentář