Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 22:08)

Ja ze to je seriózna stránka škoda

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Nevím už jak je to dlouho, možná dva roky i víc. Přispívalo sem děvče, Peťula se jmenovala. To se chtělo číst, to prostě mělo šťávu, vše co ta dívenka napsala, bylo ze života, žádné pohádky a i ze soukromí jsme se toho dozvěděli. Teď? Prosím vás, to jsou jen samé žvásty, tedy většinou. Mám už jakýsi věk, ale na tu slečnu Petulu nezapomenu.

:-) :-) (St, 2. 8. 2023 - 10:08)

Až na to, že ta "Peťula" je chlap, který si vymýšlí hovadiny a a směje se vám jak mu to žerete. A vy mu to žerete :-))))))) Ta "Peťula" jsem totiž já, jmenuji se Miloš a dělal jsem si z vás jen srandu :-))))

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 11:08)

Nikoliv, vážený. Vše jsem si probíral již dříve a jelikož jsem Brňan, tak nejsem zas až tak mimo. Peťula existuje, není to žádná fiktivní postava. Mimo jiné, rodina Peťuli měla narozeninovou oslavu ve Voroněži, mají vinohrad a další. Takže "Miloši" sbohem.

Miloš (St, 2. 8. 2023 - 11:08)

Kdepak Peťula z Voroněže.... :-))))) Je to Miloš z Prahy..... :-))))))

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 11:08)

Pane, sledoval jsem příspěvky slečny Peťuli od roku 2019, kdy uveřejnila první. Musím říct že tajně. Manželka by mi něco takového neodpustila. Je sice expertkou na dějiny, doktorka, profesorka a další tituly. Pro běžný život je to zkáza. Avšak slečna o které se bavíme je zde a nic na tom nemění vás příspěvek.

Miloš (St, 2. 8. 2023 - 11:08)

Díky za pochvalu. Peťulu jsem vymyslel a zahrál tak, že jste jí dokonce skálopevně uvěřili. Ani jsem nečekal, že to bude tak dokonalé.... :-))))

Beran (St, 2. 8. 2023 - 13:08)

ItNechlub se ty ubožáku cizím peřím. Jsi úplně obyčejnej debil. Peťulu jsi nevymyslel. Ta holka měla svůj styl, psala dva roky a nešlo jí napodobit. Navíc šlo opravdu zjistit, že se jedná o ni. Takže, drž hubu a ztrať se odsud.

Miloš (St, 2. 8. 2023 - 20:08)

S Peťulou se rozluč, protože už ti ji zde hrát a servírovat nebudu... Už mne nebaví, že se na ty mé povídky od "Peťuly" chytají takoví ubozí úchylové, tak s "Peťulou" končím. A dej to klidně k soudu. :-) Ale můžeš to dát i na lampárnu a k parnímu válu :-)))))

Návštěvník (Čt, 3. 8. 2023 - 06:08)

Jsi úplně obyčejný kecálek a samozřejmě lhář.

Miloš (Čt, 3. 8. 2023 - 08:08)

Však uvidíš sám. Ani soud v Haagu ti k znovuzrození vymyšlené "Peťuly" nepomůže... :-)

Návštěvník (Čt, 3. 8. 2023 - 08:08)

Jsi příliš velká nula na to, abych tě začal řešit u Mezinárodního soudního dvora v Haagu. Slečna Peťula už sem nepíše asi rok a půl, nebo dokonce dva. Sama se zmínila, že vše co chtěla sdělit tak sdělila a zůstane jen pozorovatelem. A najednou se objevíš a říkáš, že končíš s Peťulou. Bláhovče. Stačí se podívat na tvůj styl psaní a každému musí být jasné, že slečně Peťule nesaháš ani po kotníky.

Miloš (Čt, 3. 8. 2023 - 09:08)

Přesně tak. Peťulu již víc než rok nedělám. Jako novinář s znalec češtiny a stylů udělám text jakěhokoli charakteru tak, že nikdo nepozná kdo to psal. Ale těší mne, že za moji vymyšlenou Peťuku se někdo tak bije, že je přesvědčen o její pravosti. Proto se zde možná objeví i slečna Pavlína nebo Pája. Už ji připraviji jako náhradu za Peťulu, když s tím mám takový úspěch

Beran (Čt, 3. 8. 2023 - 11:08)

Už toho pro pána nech, Miloši. Nebo tě opravdu dostaneme do Hágu a tam končí veškerá legrace. Jak tam budeš ve vazbě, tak tě strčí do kobky. Je to samotka a dostaneš se z ní jen na hodinu denně. A jako nádavkem k tobě připustí Peťulu a ta ti dá pořádně zabrat. Zalehne tě a to už ti půjde fakt o život. Takže, zanech tady tvé fantazie že jsi stvořil Petulu. Není to tak a ty to dobře víš.

Miloš (Čt, 3. 8. 2023 - 11:08)

Dobrá... Tak než se dočkat kobky v Haagu, tak já vám raději nějakou tu novou zalehávací slečnu opět vymyslím. Děláme to s kamošem. On vymýšlí příběhy, já to stylizuji a píšu. Tak chvíli počkejte a opět se zde nějaká nová "Peťula" objeví s jiným stylem a s jinými příběhy... Snad se vám bude líbit. :-)

Beran (Čt, 3. 8. 2023 - 12:08)

Můžeš vymyslet koho chceš. Avšak Petulu jsi nevymyslel. To je jedna velká lež od tebe.

Miloš (Čt, 3. 8. 2023 - 18:08)

Já tě o tom přesvědčovat nebudu a důkazy ti přinesu jedině tehdy, až mne dáš k soudu. Jinak mi za to nestojíš. Ještě ti mohu prozradit, že celé toto téma jsem založil před mnoha lety já a Peťulu jsem tam dal proto, že příspěvky stagnovaly a tou Peťulou se to téma oživilo. Ale tomu samozřejmě taky neuvěříš, a tak je s tebou debata zbytečná.

Návštěvník (Čt, 3. 8. 2023 - 10:08)

Já se nebiji za slečnu Peťulu, v tom se mýlíš. Jen vím a v tom mám stoprocentní jistotu, že Peťula není tvůj výtvor. Není a nemůže být. Náhodně ses tady objevil, využil příležitosti a teď píšeš. Avšak s Peťulou nemáš nic společného.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 13:08)

Kdepak "Miloši". Jak jsem již zmínil, jsem Brňan a nevím co vás vedlo k tomu vydávat se za toho kdo vymyslel slečnu Petulu. Jsem již ve věku kdy si užívám domácí pohody a nechci se zabývat nějakými zbytečnosti. Avšak slečnu Peťulu vždy budu bránit a to i soudně. Pane Miloši.

Miloš (St, 2. 8. 2023 - 11:08)

Kdepak Peťula z Voroněže.... :-))))) Je to Miloš z Prahy..... :-))))))

Reklama

Přidat komentář