Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 18:07)

já mám po starší sestře kalhotky podprsenky plavky a i nějaký to oblečení do školy jsem chodil normálně v klučičím a když si to dívčí oblečení oblíkám tak se mi postaví a ztvrdne pindík a sestra mi dělá ještě naschvály a provokuje mě takže k těm naschválům jednou když jsem si balil na dovolenou tak jsem si tam dal plavkový kalhotky bez podprsenky (ty dvoudílné plavky jsou černé takže by to nešlo moc poznat že jsou dívčí) ale sestra mi je vyndala a dala mi tam dívčí růžové bikini tak jsem tam v nich musel chodit a další naschvály byly na veřejném bazénu (u našeho bazénu mi to nevadí) sestra mi zase tajně vyndala ty plavkové kalhotky a dala mi tam ty růžové bikini nebo černo červené bikini a nebo žluté jednodílné plavky a v tom případě jsem musel s nima před dívčí šatnu a sprchy a to samý na koupáku

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 18:07)

jestli si chcete o tom více popovídat tak pište na můj email: [email protected]

Dana (Čt, 7. 7. 2022 - 10:07)

Můj manžel nosí též z praktických důvodů kalhotky. Kupuji mu jednobarevné, bez parádiček a krajek. Žádnou atrakci z toho neděláme, prostě je nosí.

Lenka (Čt, 7. 7. 2022 - 14:07)

Ani já z toho nedělám atrakcí, prostě se oblékám jako žena,lícím,nosím lodičky,kabelky a používám vložky a robertky jako žena.Vždyť já jsem žena...skoro

úlet1 (Út, 5. 7. 2022 - 06:07)

Ženy prosím pište mi o kalhotkách ano?608951134

Lenka (Út, 14. 6. 2022 - 09:06)

Samozřejmě jdu v šatech a lodičkách, přes dámskou šatnu a plavky černé jednodílné

Dwan (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

Ahoj Leni, dnes jsem byl také u vody v malém jezeře na jihu vysočiny, v modrobíločervených jednodíln.plavkách. Byl jsem tam sám,ale jen na chvilku, pak jsem musel zůstat ve vodě, bylo by trapné vylézt v dám.plavkách. Obdivuji tě, že si dovolíš projít dámskou šatnou až na koupák,aniž by tě některá žena neodhalila? To musí být velice příjemné. Nemáš někde svou veřejnou fotku třeba na Inst. nebo i jinde,zajímalo by mne jak se oblékáš, líbíš atd. Rád bych zkusil takto chodit v dámském. Bez pomoci nějaké ženy to asi nepůjde, kde ale takovou najít. Čau

Dwan (Čt, 14. 7. 2022 - 00:07)

To bylo pro Lenku!

Lenka (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, já bych právě z té vody vylezla,aby mě viděli v dámských plavkách.Fotek mám spoustu,jen ne veřejných, napiš email a já ti nějakou pošlu.A jak chodit na veřejnosti jako dáma ti ráda poradím

Minie (Po, 15. 8. 2022 - 22:08)

Ahojky Leni, taky se ráda podívu na tvé fotky , jak ti to na nich sluší. Můj email je [email protected]

Dwan (Čt, 14. 7. 2022 - 00:07)

U vody si dávám odstup od lidí,bojím se jak budou reagovat,asi by bylo poznat že jsem muž v dámských plavkách. Dnes jsem šel z práce v dám.šatech,vypadají jak delší triko s límečkem,ale i tak jsem si ukázal kolem pasu košilku,aby to nebylo poznat. Bylo to docela příjemné. Můj email:[email protected] Co ty ráda nosíš?

Lenka (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Nejraději nosím bílou košili a pod ní bílou krajkovou podprsenku, černou sukni, punčochy a lodičky .Miluju také různé šaty,ale ráda nosím i legíny a trička.

Lenka (Út, 14. 6. 2022 - 08:06)

Dneska jdu v dámských plavkách do aquaparku,jde někdo se mnou?

peta (Po, 13. 6. 2022 - 10:06)

Vysocina kdo by me mel zajem se sejit nosim damske od malicka zena ci muz klucina ci holka budu rada Peta

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 20:06)

Ako si sa odhodlal prvý raz ísť k lekárovi v kalhotkách a aký to bol pocit? Lekár bol muž alebo žena? Ja tú odvahu nemôžem nabrať ale láka ma ten pocit.

Zdeněk (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

já mám doktorku takže pohodě

Pavel (Po, 30. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj rád nosím kalhotky a punčochy s legínami tak mi napiš nebo zavolej 722174653 budu se tesit

Lenka (Po, 13. 6. 2022 - 08:06)

Právě o to jde,vem na sebe kalhotky a jdi k doktorce a až ti řekne že se máš svléct, už nemůžeš couvnout a pozoruj jak se bude tvářit až tě v nich uvidí, ještě bych přidal podprsenku.Neboj se, vždyť je ti tak dobře a ona tě neukousne

Zdeněk (Pá, 10. 6. 2022 - 19:06)

také nosím dámské kalhotky a tanga máme s přítelkyní společné spodní prádlo dokonce i krajkové a nosím i doktorce a také mě pochválila jak mi to sluší měl jsem krajkový růžová tanga a sestřička u doktorky mě říkala že nejsem sám kdo to nosí je jich nás docela dost kluků co nosí dámské spodní prádlo

Dandys (Út, 7. 6. 2022 - 18:06)

Chodím v kalhotkách na balkon a sousedka mě okukuje. Jednou mi dokonce řekla že bych si měl sundat ty černé ponožky protože se to prý k těm mým růžovým kalhotkám moc nehodí. Nevěděl jsem co ji to říct ale od té doby mám pořád chuť se sousedce ukázat i v podprsence.

Reklama

Přidat komentář