Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Dwan (Čt, 14. 7. 2022 - 00:07)

To bylo pro Lenku!

Lenka (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, já bych právě z té vody vylezla,aby mě viděli v dámských plavkách.Fotek mám spoustu,jen ne veřejných, napiš email a já ti nějakou pošlu.A jak chodit na veřejnosti jako dáma ti ráda poradím

Minie (Po, 15. 8. 2022 - 22:08)

Ahojky Leni, taky se ráda podívu na tvé fotky , jak ti to na nich sluší. Můj email je [email protected]

Dwan (Čt, 14. 7. 2022 - 00:07)

U vody si dávám odstup od lidí,bojím se jak budou reagovat,asi by bylo poznat že jsem muž v dámských plavkách. Dnes jsem šel z práce v dám.šatech,vypadají jak delší triko s límečkem,ale i tak jsem si ukázal kolem pasu košilku,aby to nebylo poznat. Bylo to docela příjemné. Můj email:[email protected] Co ty ráda nosíš?

Lenka (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Nejraději nosím bílou košili a pod ní bílou krajkovou podprsenku, černou sukni, punčochy a lodičky .Miluju také různé šaty,ale ráda nosím i legíny a trička.

Lenka (Út, 14. 6. 2022 - 08:06)

Dneska jdu v dámských plavkách do aquaparku,jde někdo se mnou?

peta (Po, 13. 6. 2022 - 10:06)

Vysocina kdo by me mel zajem se sejit nosim damske od malicka zena ci muz klucina ci holka budu rada Peta

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 20:06)

Ako si sa odhodlal prvý raz ísť k lekárovi v kalhotkách a aký to bol pocit? Lekár bol muž alebo žena? Ja tú odvahu nemôžem nabrať ale láka ma ten pocit.

Zdeněk (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

já mám doktorku takže pohodě

Pavel (Po, 30. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj rád nosím kalhotky a punčochy s legínami tak mi napiš nebo zavolej 722174653 budu se tesit

Lenka (Po, 13. 6. 2022 - 08:06)

Právě o to jde,vem na sebe kalhotky a jdi k doktorce a až ti řekne že se máš svléct, už nemůžeš couvnout a pozoruj jak se bude tvářit až tě v nich uvidí, ještě bych přidal podprsenku.Neboj se, vždyť je ti tak dobře a ona tě neukousne

Zdeněk (Pá, 10. 6. 2022 - 19:06)

také nosím dámské kalhotky a tanga máme s přítelkyní společné spodní prádlo dokonce i krajkové a nosím i doktorce a také mě pochválila jak mi to sluší měl jsem krajkový růžová tanga a sestřička u doktorky mě říkala že nejsem sám kdo to nosí je jich nás docela dost kluků co nosí dámské spodní prádlo

Dandys (Út, 7. 6. 2022 - 18:06)

Chodím v kalhotkách na balkon a sousedka mě okukuje. Jednou mi dokonce řekla že bych si měl sundat ty černé ponožky protože se to prý k těm mým růžovým kalhotkám moc nehodí. Nevěděl jsem co ji to říct ale od té doby mám pořád chuť se sousedce ukázat i v podprsence.

Lenka (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Samozřejmě se jí ukaž i v podprsence, myslím že se jí to bude líbit a třeba ti nabídne i svoje prádlo.Mě se to stalo už mnohokrát

Jan 60+ (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

Káťo, prečo nepíšeš? Synovi už dovolíš viac?

Káťa (Po, 13. 6. 2022 - 08:06)

U nás je všechno při starém. I se synem, zatím jsem mu něco víc nedovolila. Mám teď hodně práce navíc, tak jsem s psaním polevila.

Lenka (Po, 20. 6. 2022 - 09:06)

Ahoj Kato,jestli chceš můžeme se sejít a já ti že synem ráda poradím a pomůžu.Napiš a dám ti na sebe kontakt

Jan 60+ (Po, 13. 6. 2022 - 14:06)

Ahoj Káťo,som rád že sa ozývaš.

K (So, 4. 6. 2022 - 04:06)

Občas když mám takovou sexuální potřebu tak se obléknu do matčino krajkového spodního prádla, kalhotky, podprsenka, samonivelační punčošky, botičky na vys. podpadku, někdy se u toho i nalíčím a představuji si že jsem žena. Vždycky mě to hodně vzruší tak trochu jinak než normálně a pak mám zase od toho na nějaký čas pokoj. Jinak jsem snad normální už plnoletý hetrosexuál . Nevíte jak se tato úchylka přesně nazývá?

Lenka (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Vždyť je to v pořádku,já se oblékám jako žena už 30let,jsi transvestita.Chodim tak i ven mezi lidi,neboj se a obleč se ,namaluj,vem si lodičky,paruku,kabelku a vyraž ven,je to nádherný pocit.Hlavně mluv jako žena, musíš kroutit bokama jako žena, musíš věřit že jsi žena a bude ti moc dobře

Reklama

Přidat komentář