Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

No tak tituly jsou samozřejmě vedlejší, obzvlášť ty z Plzně nebo nabyté kdysi před padesáti lety. Vzdělání je něco jiného. Vzdělání je jakási suma toho, co se naučíš, nastuduješ, nejprve ale ne nutně v mládí v oficiálních vzdělávacích institucích. Ale hlavně čeho nabydeš dalším celoživotním vzděláváním, aktualizováním a prohlubováním znalosti, rozšiřováním atd. To je vzdělání, ne tituly. Spousta lidí žila nebo žijí v režimech míním politických, kde jim formální studiu nebyl umožněno a přesto vzdělaní jsou. To jsme ale jinde. Identifikovat takové vzdělání je složitější než když napíšeš jako Andrea, že je chemik nebo biochemik, vystudovala univerzitu a v oboru roky pracuje. Tam je to jasné. Stejně tak když Aleš napíše, že v Brně mají hnusný tramvaje, tak je takový názor jaksi pro mě důvěryhodnější (vím, že Aleš bydlí v Brně ), než když to napíše člověk, který ''to někde slyšel''

I. (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

Souhlasím. Lalla se kardinálně mýlí

I. (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

Koukám, že s Bořkem jsem přišli zloději nicků. Tenhle slint jsem nepsal.

I. (Ne, 5. 12. 2021 - 00:12)

opr. sem přišli. Už mi to nemyslí :). Dobrou noc.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 22:12)

Sám víš ,jaké jsi měl problémy na škole i v manželství

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 20:12)

Vzpomeň si jak vypadá svět, podívej se na kontinenty, zavzpomínej kolik je na světě zemí, zauvažuj nad politickým zřízením v zemích, nad náboženstvím po celém světě a jestli ti v hlavě ještě něco zbylo, musí ti dojít, že o nadvládě úzké skupiny lidí se nedá ani procentem mozku uvažovat.

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Napsal jsi pravdivou věc,že o nadvládě úzké skupiny lidí nad světem se nedá normálně uvažovat.Jenže ta nadvláda,alespoň částečná,spočívá v existenci centrálních bank jednolivých zemí,obrovském vlivu nadnárodních korporací a médiím,kterých také většinu tito šikulové vlastní.Dlouholetými manipulacemi a lží se dá zblbnout obrovské množství lidí,a tato média získávají nedozírný vliv nad masami,jejichž názory jsou jimi ovlivněné,potažmo lidmi,kteří tyto média vlastní a mají eminentní zájem na tom,aby věci šly v jejich prospěch.Ne tedy ve prospěch ostatních,ale jen jejich.Ale jak už jsi správně připomenul,že svět ve své velikosti a různorodosti se jako celek ovládá jen těžce,tak musí nastoupit,a to vidíme v přímém přenosu,naprostá centralizace a unifikace všeho.A protože se těmto globalistickým dobrodějům už demokracie moc nehodí,tak spřádají plány na zotročení lidstva,a ani náhodou nepotřebují,aby jim někdo stál v cestě a křížil jejich ničemné plány.

? (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Nechceš už odtáhnout. Jsi horší než Miluna.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Jestli si toto myslíš, pak jsi případ pro psychiatra

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Proč myslíš,že to tak není?Když o tom nic nevíš,tak ten nesmysl sis mohl(a) odpustit.Psychiatr ti nepomůže vyřešit problémy,způsobované bandou všivých gaunerů.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Všivých gaunerů jako ty !

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Však jo,nech si svůj argument.Pokud nedokážeš identifikovat problém,tak pak tím méně toho,kdo ho způsobil.Žádná pomoc ti není.

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

A čteš ty diskuze dobře? Já tedy diskuze mezi odborníky sleduji celkem s úctou v různých pborech a dlouhodobě. Ono, v první řadě je třeba stanovit si nebo spíš respektovat nějaké parametry ohledně toho, kdo je odborník. jak zde již padlo, není to zdravotní sestra, zubař a homeopat. A jak říká jeden kardiochirurg nebo neurochirurg (?), ani on se necítí kompetentní v oblasti pandemie

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 17:12)

Bořku, zamysli se. Stačí?

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 17:12)

Já jsem se právě už zamyslel,a těžko může člověk dojít k jinému názoru,když vidí tu urputnou snahu o potlačení opozičních postojů.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 17:12)

Kdyby byla "kovidová opozice" u moci tak by potlačovala stávající postoje. Pak bys změnil názor a přijal fakt, že vir je přírodní a je to pandemie?

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 17:12)

Žádná covidová opozice by u moci nemohla být.Prosazovat to co je a bylo vždycky normální,bez nějakého podělaného covidu,je norma.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Myslím že jsi nepochopil na co jsem narážel.

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Vše co jsme mohli dělat před rokem a půl normálně,tak dnes se spousta věcí podmiňuje očkováním.Takže vzali nám svobodu a prezentují nám jako výhodu to,že můžeme dělat věci,které jsme předtím mohli dělat běžně i bez očkování.To mi nepřipadá normální.Navíc tím buzerace neskončí,pravděpodobně čekají,až bude očkováno ještě více lidí,a pak to budou mít všichni stejné,očkovaní i neočkovaní.Výhody zmizí,ale šikana a diktát mohou zůstat,ba ještě v horší formě.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Takže jsi pro krach nemocnic.

Reklama

Přidat komentář