Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Skutečně není problém přečíst něco z druhé strany,jenomže proč je v tom případě ta druhá strana shazována a odmítáná jako dezinformační?Takhle nevypadá svobodná vědecká diskuze.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Už mě ta diskuse začíná bolet. Já za to nemůžu, že nechápeš běžný věci. Na vědce nevypadáš, tak to nech být. Zbytečně se trápíš a pomoci ti není.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Protože to tak je

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Protože když mizerní lháři takové lidi označí za dezinformátory,tak to tak skutečně je?Opravdu?

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Ano,tak to je

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Mizerným lhářům ve službách zednářského žoldu,nelze věřit ani nos mezi očima,natož pak takhle závažné věci,o kterých zazněly opakované lži,a podle mě čekali,jestli si těch rozporů i hloupí lidé všimnou.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Přeháníš a vědomě provokuješ slušný zodpovědný lidi

Bořek (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

Já přeháním?Však se podívej na ty sr.čky,které se kolem nás dějí.Taky si nepřeju,aby v nás globalisté neviděli jen dobytek a hlupáky,bohužel realitu nezměním.A o tom že je to pravda svědčí to,že nadnárodní koncerny,průmysl,média atd.ovládá úzká skupina lidí.Proč by nás nevodili za nos a nezotročovali,když mohou?

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 20:12)

A klidně se zítra nastěhuju na Cinkání, abychom tady neřešili neřešitelný. Ty si vedeš svou a nikdo tě nepřesvědčí, já si vedu svou. Zbytečně tu ničíme diskusi.
Tím se dámám omlouvám za vstup.

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 20:12)

Ale nesmysl, patří to sem. Jenže musí to být diskuze, těžko argumentovat, když druhý nechce diskutovat, jen psát své názory. Už jsem to psala mnohokrát, názor je jen názor, pokud není podložený fakty, racionálním klidným uvažováním, tak k ničemu. Na Cinkání zapomeň, to by Bořek nebyl tady, kdyby mu stačilo Cinkání:)

I. (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Máš naprostou pravdu. Proto jsem psal, že mě diskuse začíná bolet a dal si pauzu, protože to není diskuse. Mírný náznak zamyšlení, když napsal, že neví co by dělal být premiérem, ale hned to zabil. A na zednáře nemá smysl reagovat. Na Cinkání to rozjel Jahoda s Aladinem, tak tam to už vůbec nemá cenu. Ale aspoň jsem pochopil, proč se nastěhoval sem.
Teda je to k vzteku, ale když nejde o život...hlavně že jsou syn i muž zdraví. Klidný advent všem.

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

No, to právě nejde a dej si bacha nebo tady budeš znectěnej jako já, že poučuju:) To je kouzlo anonymní diskuze, setkáš se s lidmi a názory, které bys v reálném životě nepoznal. Díky I. Jsou OK, jen manžel je vzteky bez sebe, protože projel celý úsek dálnice a pak v tom prdelákově, kde máme domek dostal smysl na ledu v přiblblý místní zatáčce při rychlosti tak třicet km. Tak trochu Vesnička má středisková jak tam porazí ten sloupek při couvání a všichni z něj mají srandu:))

Host (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Obě tyto skupiny mají jedno společné. Když se dva hádají, hádají se dva blbci. Tady je slušnější atmosféra než na "cinkání",ale to na věci nic nemění. Někdo projeví vlastní názor, a hned "zdroj!"Misto aby se rozvinula racionální diskuse na dané téma, utluče se názor, nebo postoj, zdroji a paragrafy o šíření poplašné zprávy a p. Chovejme se jako inteligentní lidé a ne jako vyhazovači.

I. (Ne, 5. 12. 2021 - 00:12)

"Někdo projeví vlastní názor, a hned "zdroj!""
Tohle není pravda, protože na názor "zdroj" neexistuje. Ale když někdo podá informaci, je slušné uvést odkud čerpal.

Host (Ne, 5. 12. 2021 - 00:12)

Ještě jednou. Jakákoli informace je produktem mozku, nikoli plagiátem literatury, kterou požadujete.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 00:12)

Asi už slovíčkaříš. Na názor tady nikdo zdroje nechce. To ses spletl a teď jsi z toho mimo. Jenomže se nedá diskutovat tak, že Miluna informuje místní, že v támhle v nemocnici umřelo 50 lidí na očkování a neuvede zdroj informace. To není názor, ale info u který by měl být uvedený zdroj. Jinak je to JPP

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Ale na názor zdroj nikdo nevyžaduje, pokud ale napíšeš nějakou informaci, kterou přednášíš jako fakt, tak by to zdroj mít mělo. Jinak si nikdo nemůže nic ověřit. Jako samozřejmě, pokud budeš na diskuzi, kde bude jasné who is who a bude jasné, že jsi na něco odborník, tak asi nikdo zdroj vyžadovat nebude

Host (So, 4. 12. 2021 - 22:12)

Lallo. Jsi chytrá holka. Názor se vytváří empírií. Tj. co se v životě naučíš, pochytáš, přečteš, pochopíš, ověříš a pak vyjádříš. Po takovém diskutérovi nemůžeš chtít zdroje, protože on třeba vychází z toho, co se naučil na VŠ, má to jako dogma, ale už dávno zapomněl, kdo řekl jako první "Myslím tedy jsem"(cogito ergo sum), ale myslí a vyjadřuje svojí celoživotní zkušenost.

lalla1 (So, 4. 12. 2021 - 22:12)

Ano hoste, děkuji sice za poklonu, nicméně je nutno upřesnit. Názor se sice vytváří jak tvrdíš, ale takový názor má takovou váhu jakou má jeho nositel, Takže pokud jsou o diskutujícím tato fakta jako vzdělání, odbornost..., o kterých píšeš známá, je to cajk. Jsme stále u toho Who Is Who. Já samozřejmě taky neozdrojovávám (fuj to je hnusný slovo) to čemu rozumím nebo co se týká mé odbornosti (nemluvím o Doktorce), protože se jaksi předpokládá, že můj názor má nějakou váhu...ale u anonymů je s tím prostě problém, jestli mě chápeš. Ale někdy není třeba znát přímo vzdělání nějaké formální, ale pokud dotyčný delší dobu přispívá pod jedním nickem nebo nějak rozeznatelně a občas uvede zdroj a zdroj sakra solidní a objektivní, k tomu nějak kontinuálně, logicky atd. uvažuje...tak to je zase o něčem jiném když řekne názor...jeho názor stojí přinejmenším za zamyšlení... A také dobrou noc všem, díky za diskuzi a příště opět třeba na Cinkání :)

Host (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

Identita, nebo vzdělání, tituly, jsou naprosto vedlejší. Vyjádření, nebo názor je třeba, bez ohledu na významautora zvážit jestli je relevantní, aktuální, autentický, originální atd. a pak na něj prostě slušně, bez vášní, racionálně reagovat, nebo ne. Když ano, může se rozvinout konstruktivní diskuse, která může přinést pozitivní a shodný, nebo pro většinu přijatelný a poučný výsledek. Když ne, stačí vůbec nereagovat. Autor pochopí a zmizí.

Reklama

Přidat komentář