Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 21:12)

Jestlipak si Milča píše s pánem?

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Já tipuji že to dala s pánem dohromady. Sice je pán nejspíš Miy vrstevník ale to Milče nevadí.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

já teda myslim že hlídač má pravdu, řekl tak jak to chodí a jak to je!nebudu se hádat,vim že pár,ale málo a to si můsí cikáni přiznat, jen pár jich je hodných a slušných.jako u nás býlích jejich pár hajzlů.ale mi si nedovolíme, řvát po ůředech jak moje děti nemají co do huby jak nemájí co na sebe a nemají na léky a že sme rasisti že jim nechcem dát práci....ale to je hloupost oni nechcou práci oni chcou peníze.....kolem mě je spousta romů a pár jich je hodný, teda upřímě jen tři lidi.ostatní.....jsou chytří ale jak na co a hodně vichcaný..znám romové co bydleli v 4+1 přihlášený v bytě jako čtyř člená rodina,ale zaprvé rok a půl neplatili nájem, už normálního bělocha by odtam tud vihodili ale roma né...ale za tři roky co furt neplatili je vistěhovali a co neviděli, né že by tam bydlela čtyř člená rodina ale bylo jich tam 50 fakt,smrad bordel,všechno poničený...co vám budu vykládat...tak mi tu nepovídejte pohádky o tom jak sou romové svatí jo.'

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Nejlépe by ti vyhovovalo psát si s Milunou své sexuální praktiky. Ale to co sem chce návštěvník dát, sem dát může. Asi jsi tady špatně. Neurčuj si pravidla.

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Například já se plně ztotožňuji se sympaťákem na videu od 9:00

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10169912963-cerna-sanitka/308292320360001-stopar/

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

https://www.youtube.com/watch?v=H9mEqepRM0Q

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Prostě kdo chce tady z toho červenou knihovnu, tak by se měl přesunout na nějakou uzavřenou diskuzi na fb. Ze zkušenosti ale vím, že diskuze kde jeden druhýmu podkuřuje nevydrží dlouho, protože všichni lidi jsou ve své podstatě škodlivé svině.

Miluno, (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

já jsem od devatenácti let sama. Dnes je mi něco málo přes 35 let. Všechny ostatní holky, které jsem znala, mají již dávno muže, lásku, děti a jsou vdané. Celé ty roky jsem věřila, doufala, čekala, že potkám toho "pravého", ale neobjevil se...asi se někde toulá, uličník jeden...! Byli muži, kterým jsem se líbila, ale byli ženatí a o vztah se ženatým mužem jsem nestála...byla bych vždycky jenom "ta druhá", jen na sex, na pobavení, na rozptýlení, aby se ženáčovi líp žilo,líp pracovalo, aby se zbavil stereotypu s manželkou, aby dostal to, co mu ve vztahu s ženou schází...Byli muži, kterým jsem se líbila a nebyli ženatí, ale vadilo jim jaká jsem a chtěli mě předělávat k obrazu svému. O to jsem také nestála. A tak jsem sama. Bez muže, bez lásky, bez dětí, bez sexu. Říkám si, jestli se to někdy změní...? Jenom "dřu v práci". Říkám si, jestli se na mě také jednou usměje štěstí a potkám muže, který by mě měl rád takovou jaká jsem. Se vším, co ke mě patří, se vším, co ke mě náleží. Muže, který se o mě bude poctivě a čestně ucházet. Ženáči, ti se mnou jednali pokoutně...Tak někde akorát v temným, černým rohu, aby nikdo neviděl, neslyšel, nevěděl...Jak se mi takové chování a jednání příčilo. Ale já stále přes to všechno dál věřím, doufám, čekám, že jednou...že budu šťastná, alespoň na pár let...že budu mít muže, lásku, schůzky, sex, svatbu, zlatý prsten, že budu prožívat těhotenství a mít děti a moc se na to vše těším...a když ne teď, tak v příštím životě...Život je spravedlivý...na každého čeká štěstí...jen někdo si na něj musí holt déle počkat...

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

https://diskuse.doktorka.cz/zivot-bez-lasky?page=2

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

co ti zase vadí?

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

To kopírování mi vadí, tobě se to snad líbí? Už aby ji zablokovali. Radši si čtu nadávky na mou osobu než nesmysly nějakýho vypitýho mozku.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

nevím kdo to je, tahle diskuze je zničená, tak o co jde.

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Mně nepřijde zničená. Vždyť to tady žije každej den od rána do večera. Byly doby, kdy tady byl sice klid, ale stávalo se, že dva tři dny nikdo nenapsal. Hlavně o víkendu. Musíme si taky uvědomit, že tady to je žumpa a z toho pohledu je obdivuhodné že sem ještě píšou lidi, kteří psali před sedmi lety.

Jiří (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

Tak za minulého režimu to bylo celkem běžné a bylo to jasně dáno kdo co bude mít a jaké barvy. Chlapecký i dívčí úbor za účelem tělocviku byl takto dán v o bílého trika, tílka a červené trenky u kluků a modré u holek plus jarmilky atd. Záleželo i na učiteli tělocviku jak si někdy a někde to určil on sám, ale u nás třeba tomu tak bylo jak je výše uvedeno. U holek pokud měli trenýrky ve světlejších odstínech modré, tak nosili kalhotky, ale ne každá bez ohledu na jejich barvu. Učitelce to nevadilo a nijak nic nenařizovala, zda si má nechat kalhotky nebo si trenýrky může natáhnout přes punčocháče. Všude to bylo asi různé

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Milu má covid. Je to jistý

Miluna (Čt, 2. 12. 2021 - 16:12)

Tohle už fakt neni normální co tady píšete za lži!

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

To se tady píše běžně. Je škoda této diskuse, která si vedla docela dobře.

Stano (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Aleš je hnus a spodek společnosti. Morální vyhořelé bahno a zkurvysráč

Honza (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

Lenko, před mnoha léty jsem seděl v lavici jako žák doktora Jiřího Mrázka. Dostal jsem od něj Bibli s věnováním, kde je napsáno " ...mnozí majitele Bible věří tomu, že Bůh stvořil planetu v její současné podobě a stvořil na ní život v krátkém období šestí čtyřiadvacetihodinových dnech, po nichž odpočinul a vytvořil odpočinití. Máme málo informací o tom, co bylo před "stvořením" ( před tím týdnem stvoření ) , proto váham o tom dále přemýšlet a spekulovat. prostě je moudřejší tomu také věřit. Tehdy jsem měl necelých 30 roků a koc jsem tomu nerozuměl, dnes mám 65 a jsem o kousek dále. Kdo to byl Dr. Jiří Mrázek, to najdeš na internetu. Jen zdánlivě to nepatří do réto diskuse, ale v Bibli najdeš mnoho otázek, zdá chceme býti zdraví ? Ten první návod najdeš již na samém počátku v 27 a 29 verši. A všichni velci mužové i ženy pečlivě studovali tato poselství...ale jsem rád, že pohled na pampelišku Ti otevírá oči i mysl.Poznání začíná porozumění přírodě, slyším mnohých slov a také čtením a potom osobní zkušeností. Přejí Ti Lenko, aby se Ti to podařilo zharmonizovat.Udělala jsi první krok, zamyslela jsi se nad jednoduchou otázkou.Pak následuje přemýšlení a vykročení....a potom vidíme jinak ty nápisy stovky let staré, pojdte ke mně všichni, kteří toužíte a dostanete vodu čistou.

Lenka (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

á Cikány ráda nemám. Ne proto, že by byli snědí, Číňani nebo černoši mi taky nevadí, ale je nutno vzít v úvahu, jak se chovají, dvě třetiny z nich nic nedělají, dvě třetiny seděly v kriminále a těch údajně slušných a normálních je minimum. A žádní diskriminování. Projděte se mezi nima. Když projdu kolem několika domů s cikánským obyvatestvem, dostanu takových sexuálních návrhů a takovou formou, že to je k zblití, chlapi od 12 do 60, stejný slovník. Ženské se tomu tlemějí. A zkuste zažalovat cikána za harašení, udělá se z toho diskriminace. Kdyby měli cikáni vlastní stát, tak tam všichni zajdou na lenost a špínu. Dokážou jedině parazitovat na většinové společnosti. A tam se najde vždycky pár lidí, kteří se jich zastanou. Tohle ale není o jejich barvě plet

Reklama

Přidat komentář