Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Prostě kdo chce tady z toho červenou knihovnu, tak by se měl přesunout na nějakou uzavřenou diskuzi na fb. Ze zkušenosti ale vím, že diskuze kde jeden druhýmu podkuřuje nevydrží dlouho, protože všichni lidi jsou ve své podstatě škodlivé svině.

Miluno, (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

já jsem od devatenácti let sama. Dnes je mi něco málo přes 35 let. Všechny ostatní holky, které jsem znala, mají již dávno muže, lásku, děti a jsou vdané. Celé ty roky jsem věřila, doufala, čekala, že potkám toho "pravého", ale neobjevil se...asi se někde toulá, uličník jeden...! Byli muži, kterým jsem se líbila, ale byli ženatí a o vztah se ženatým mužem jsem nestála...byla bych vždycky jenom "ta druhá", jen na sex, na pobavení, na rozptýlení, aby se ženáčovi líp žilo,líp pracovalo, aby se zbavil stereotypu s manželkou, aby dostal to, co mu ve vztahu s ženou schází...Byli muži, kterým jsem se líbila a nebyli ženatí, ale vadilo jim jaká jsem a chtěli mě předělávat k obrazu svému. O to jsem také nestála. A tak jsem sama. Bez muže, bez lásky, bez dětí, bez sexu. Říkám si, jestli se to někdy změní...? Jenom "dřu v práci". Říkám si, jestli se na mě také jednou usměje štěstí a potkám muže, který by mě měl rád takovou jaká jsem. Se vším, co ke mě patří, se vším, co ke mě náleží. Muže, který se o mě bude poctivě a čestně ucházet. Ženáči, ti se mnou jednali pokoutně...Tak někde akorát v temným, černým rohu, aby nikdo neviděl, neslyšel, nevěděl...Jak se mi takové chování a jednání příčilo. Ale já stále přes to všechno dál věřím, doufám, čekám, že jednou...že budu šťastná, alespoň na pár let...že budu mít muže, lásku, schůzky, sex, svatbu, zlatý prsten, že budu prožívat těhotenství a mít děti a moc se na to vše těším...a když ne teď, tak v příštím životě...Život je spravedlivý...na každého čeká štěstí...jen někdo si na něj musí holt déle počkat...

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

https://diskuse.doktorka.cz/zivot-bez-lasky?page=2

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

co ti zase vadí?

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

To kopírování mi vadí, tobě se to snad líbí? Už aby ji zablokovali. Radši si čtu nadávky na mou osobu než nesmysly nějakýho vypitýho mozku.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

nevím kdo to je, tahle diskuze je zničená, tak o co jde.

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

Mně nepřijde zničená. Vždyť to tady žije každej den od rána do večera. Byly doby, kdy tady byl sice klid, ale stávalo se, že dva tři dny nikdo nenapsal. Hlavně o víkendu. Musíme si taky uvědomit, že tady to je žumpa a z toho pohledu je obdivuhodné že sem ještě píšou lidi, kteří psali před sedmi lety.

Jiří (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

Tak za minulého režimu to bylo celkem běžné a bylo to jasně dáno kdo co bude mít a jaké barvy. Chlapecký i dívčí úbor za účelem tělocviku byl takto dán v o bílého trika, tílka a červené trenky u kluků a modré u holek plus jarmilky atd. Záleželo i na učiteli tělocviku jak si někdy a někde to určil on sám, ale u nás třeba tomu tak bylo jak je výše uvedeno. U holek pokud měli trenýrky ve světlejších odstínech modré, tak nosili kalhotky, ale ne každá bez ohledu na jejich barvu. Učitelce to nevadilo a nijak nic nenařizovala, zda si má nechat kalhotky nebo si trenýrky může natáhnout přes punčocháče. Všude to bylo asi různé

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Milu má covid. Je to jistý

Miluna (Čt, 2. 12. 2021 - 16:12)

Tohle už fakt neni normální co tady píšete za lži!

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

To se tady píše běžně. Je škoda této diskuse, která si vedla docela dobře.

Stano (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Aleš je hnus a spodek společnosti. Morální vyhořelé bahno a zkurvysráč

Honza (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

Lenko, před mnoha léty jsem seděl v lavici jako žák doktora Jiřího Mrázka. Dostal jsem od něj Bibli s věnováním, kde je napsáno " ...mnozí majitele Bible věří tomu, že Bůh stvořil planetu v její současné podobě a stvořil na ní život v krátkém období šestí čtyřiadvacetihodinových dnech, po nichž odpočinul a vytvořil odpočinití. Máme málo informací o tom, co bylo před "stvořením" ( před tím týdnem stvoření ) , proto váham o tom dále přemýšlet a spekulovat. prostě je moudřejší tomu také věřit. Tehdy jsem měl necelých 30 roků a koc jsem tomu nerozuměl, dnes mám 65 a jsem o kousek dále. Kdo to byl Dr. Jiří Mrázek, to najdeš na internetu. Jen zdánlivě to nepatří do réto diskuse, ale v Bibli najdeš mnoho otázek, zdá chceme býti zdraví ? Ten první návod najdeš již na samém počátku v 27 a 29 verši. A všichni velci mužové i ženy pečlivě studovali tato poselství...ale jsem rád, že pohled na pampelišku Ti otevírá oči i mysl.Poznání začíná porozumění přírodě, slyším mnohých slov a také čtením a potom osobní zkušeností. Přejí Ti Lenko, aby se Ti to podařilo zharmonizovat.Udělala jsi první krok, zamyslela jsi se nad jednoduchou otázkou.Pak následuje přemýšlení a vykročení....a potom vidíme jinak ty nápisy stovky let staré, pojdte ke mně všichni, kteří toužíte a dostanete vodu čistou.

Lenka (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

á Cikány ráda nemám. Ne proto, že by byli snědí, Číňani nebo černoši mi taky nevadí, ale je nutno vzít v úvahu, jak se chovají, dvě třetiny z nich nic nedělají, dvě třetiny seděly v kriminále a těch údajně slušných a normálních je minimum. A žádní diskriminování. Projděte se mezi nima. Když projdu kolem několika domů s cikánským obyvatestvem, dostanu takových sexuálních návrhů a takovou formou, že to je k zblití, chlapi od 12 do 60, stejný slovník. Ženské se tomu tlemějí. A zkuste zažalovat cikána za harašení, udělá se z toho diskriminace. Kdyby měli cikáni vlastní stát, tak tam všichni zajdou na lenost a špínu. Dokážou jedině parazitovat na většinové společnosti. A tam se najde vždycky pár lidí, kteří se jich zastanou. Tohle ale není o jejich barvě plet

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

OK, moje názory s tebou se shodují

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

OK, moje názory s tebou se shodují

Honzo, (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

je pravda, ze v kapitalisticke ekonomice obcas dochazi ke zpomaleni rustu, ci recesi, ktera ale vzdy pomine a rychle se vraci prosperita. Opravdova krize zacala v roce 1929 a skoncila az druhou svetovou valkou. Soucasne (vazne) problemy nejsou ani krizi, ani depresi, ale recesi, ktera rovnez brzo skonci. Nejde ani o depresi, ani o krizi proto, ze nezamestnanost je prilis nizka, tak jako pokles narodnich duchodu. Kdyby ale kapitalsticke ekonomiky mely problemy bezne v zemich RVHP, pak by slo o katastrofu. Nizka zivotni uroven, nepodlozena mena, chronicke nedostatky zbozi a sluzeb, nizka produktivita, strasna infrastruktura atd. A kdyby Sovetsky svaz nemel nerostne bohatstvi, byl by i hlad, protoze zemedelstvi v zemich RVHP bezne nestacilo pokryt potreby vlastniho obyvatelstva. SSSR casto dovazel obili a dalsi potraviny z USA, Kanady a dalsich kapitalistickych zemi a platil za to naftou, plynem, zlatem, diamanty atd. Kdyby se komunistum byvalo podarilo znicit kapitalismus na celem svete, celosvetovy hladomor by byl uplne normalni. Ten byval normalni v komunisticke Cine do te doby, nez zacali s kapitalismem a o vysledcich tam ti snad nemusim nic psat.Jestli chcete znavu nastolit komunistickou vladu a system u nas, zamysli se nad tim, cim budete platit za dovoz jako je nafta, plyn a potraviny. Putin bezhodnotnou korunu neprijme a ta bezhodnotna bude.

Honza (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

Prosím pomožte Zkopanému ! Zkopaný UPDATE!!! Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

Olga (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

To je děsný. To si nedokážu představit

Tonda (Čt, 2. 12. 2021 - 12:12)

Sociálně právní systém v ČR ; ; Je to sice dlouhý, bohužel však pravdivý. ; ; ; Práva cikánů : ; ; Cikán ti může vynadat do bílých kurev. ; Tebe se pak nikdo nezastane, protože ; se to považuje za jejich přirozený projev. ; Ale nedej bože, aby to bylo naopak. ; ; Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. ; To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy ; nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", ; a proto to raději nikde neříkejte. ; ; Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí ; a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu. ; Cikán má právo získat byt jen na základě své ; barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, ; že na takový byt nemá vůbec žádné morální právo. ; ; Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce ; beze strachu z obvinění z rasistického útoku. ; V případě tvého útoku na cikána máš smůlu, že to ; kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za ; napadení a co víc - za rasistický útok. ; ; Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již ; přehání a my již tak svolní ; nebudeme, má cikán právo žalovat naší ; republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě ; nezadatelném právu vyhoví. V konečném ; důsledku mu to pak stejně zaplatíš. ; ; Cikán má právo (povinnost?) chodit do školy ; a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně ; znehodnocuje kvalitu výuky. Necikánské děti ; mají povinnost´přizpůsobit se jejich životnímu ; stylu, ne naopak. ; ; Cikán má právo na neomezený počet potomků. ; Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady ; na jejich tzv. "vychování" a to i v případě, že ty sám ; nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. ; ; Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, ; co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do ; původního stavu a to za tvoje peníze. Pokusy o ; obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, ; slušný a důstojný život v naší zemi. ; ; Cikáni mají právo na památník umučených ; cikánů v cikánském koncentračním táboře ; za 2.sv.val., kde je zabíjeli i Češi. ; Toto jejich právo nesmí zastřít ani fakt, ; že tzv. Koncentrační tábor pro cikány nikdy ; neexistoval. ; ; Cikáni mají právo na důchod v stejné ; výši jako máš ty. To, že jsi celý život ; pracoval jako blbec, tě neomlouvá. ; ; Cikán má právo na zveřejnění pozitivních ; informacích o jeho etniku. V případě ; pokusů o zveřejnění negativních informací ; o cikánech má právo cenzury. ; ; Cikán má právo na utajení informací, které ; by veřejnosti prozradily skutečné náklady ; na jejich vydržování v Čechách. ; Položky "má dáti - dal" z tohoto pohledu ; nejsou oblíbeným tématem cikánských ; zastupitelů a mluvčích. ; ; Cikán má právo požádat o dotace na ; projekty rozvoje cikánské kultury a na ; různé cikánské spolky. Stát má pak ; povinnost jim vyhovět i když se třeba ; zjevně jedná o podvod. ; ; Cikán má právo na tzv. pozitivní rasismus. ; Ty na něco takového právo nikdy mít ; nebudeš, a to ani v případě možné, až ; pravděpodobné cikánské převahy v ; budoucnu. ; ; Cikán má právo na svá práva i v případě, ; že to omezuje práva necikánského ; obyvatelstva. ; ; Cikán má právo znát svá práva. ; ; Cikán nemá povinnost znát své povinnosti. ; ; TY MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU !!! '

Reklama

Přidat komentář