Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Bohužel, to je realita a vláda dělá, že nevidí a úředníci taktéž. takže bude potřeba vzít spravedlnost do svých rukou a vyčistit ty smrady

pozorovatel (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Když se zamyslite nad utopií green deal tak vyhlazeni velké části populace dává smysl..se stejným počtem lidi se green deal nemůže uskutečnit. Chtějí zrušit jaderné elektrárny tak ze počítají s menším odběrem elektřiny... Covid pasy se zavádí pro kontrolu obyvatel a po vyhlazeni ti co zbytku budou pod drobnohledem. Většina se přesune do velkých měst kde budou mít všechno co potřebuji...Kdyby byl stejný počet obyvatel jako je teď tak by green deal nikdy neprojmuli. Většina by stejně neměla na nic ani na jídlo a začali by se bouřit a tím pádem by green deal nevydržel ani jeden den. Hodně lidi = obrovská spotřeba energie Málo lidi= malá spotřeba energie a málo CO2 Tak a teď mi řeknete ze vakciny jsou pro naše dobro :)

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Souhlasím. A tohle je zrůdnost.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-ockovani-zakon.A191127_114247_domaci_kop?utm_source=facebook&utm_medium=sharecd&utm_campaign=desktop

Valerie (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

Vakcina není nebezpečná, vy jste nebezpeční

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

Přečti si ten článek. Kdyby něco nebylo nebezpečný, psali by o tom o případném úmrtí o odškodnění? Natož u dětí!?

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

každá vakcína je nebezpečná, o úmrtích z tetanové nevíš? Daleko víc procent.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

Takže takový přiznání že je vlastně vakcína nebezpečná?

Boris (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Díky Kubo za odpověď, vidím, že jsme a tom podobně. Mě v krku bolí neustále už 4 roky (v létě, v zimě, prostě pořád), ale už mi to jde i na průdušky, dutiny (krční mandle nemám 15 roků). Nemůžu pít ani vlažný, ani studený, ani horký, takže příprava pití je pro mě alchymie :-). Nemůžu prchladnout, zpotit se... Různejch přípravků jsem pozřel za desetitisíce, navštívil mnoho léčitelů, lékařů, zkoušel akupunkturu, čínskou medicínu... zcela bez výsledku. Z těch cucavejch bonbonů mi trochu uleví Vincentkový pastilky, a citronový Tantum verde, nejsou tak agresivní, jinak to mám podobný. Dřív mi pomáhalo hodně vypocení, vypil jsem dva litry čaje, zalezl do peřin, ale te´d už taky ne. Ty bacily si na všechno zvykaj a jsou čím dál odolnější, potvory :-(.Tu směs na kloktání vyzkouším. Antibiotikům se , pokud nemám horečku, vyhýbám, kolikrát je mi po nich ještě hůř, ale někdy to bez nich už nejde. A co výtěry v krku a krve? Máš v pořádku? Já jo.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 06:12)

Nebyli očkováni a takhle to dopadlo

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 06:12)

Ne L ale J.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

Kecy

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

Tak to asi strýc ani synovec nebyli očkovaný?

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 22:12)

L.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 23:12)

držím palce a ozvi se.

Stálice2 (St, 1. 12. 2021 - 21:12)

Zároveň mi na covid onemocněl třicetiletý synovec, ležel v nemocnici v Itálii, již pár dní je negativní, je mu pořád blbě, čich a chuť se mu pořád nevrací, cestu zpátky autem zatím není schopen zvládnout.Sportovní trenér. Jeho syn 2,5 roku leži v nemocnici s těžkým zápalem plic na JIP, zatím nevím, jestli je pozitivní. To video dítěte na hadičkách, co mi poslali, nechtějte vidět. Lidi, opatrujte se.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

Ano.L.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 04:12)

Držím pěsti všem, kteří to zažívají i prožívají.

Stálice2 (St, 1. 12. 2021 - 21:12)

Ahoj. V pondělí mi umřel strýc, byl starý, ale chlap jako hora, měl svůj statek na Moravě, pak přišel Covid. Jeho dcera moje sestřenice mi napsala----- byl bojovník a bojoval do poslední chvíle, ale Covid delta je vážně neskutečná svině. Už to vypadalo tak dobře, jednu metu zvládl, pak se to zhoršilo a jak řekl ... Blaničko já se bojím, že na druhé metě si zlomim nohu a nedoběhnu ... stalo se

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 11:12)

Odkaz

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 11:12)

Zalez Otomane.

Reklama

Přidat komentář