Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Default User Image
Pavel (St, 17. 1. 2024 - 17:01)

Jestli chceš mužem se poznat [email protected] 

Default User Image
Kamil (St, 25. 10. 2023 - 11:10)

V dospělosti se takové nehody většinou stávají po větším množství alkoholu než je člověk zvyklý. Nebo při velké únavě. Plný měchýř tě neprobudí a do rána to nevydržíš. Pokud se ti to nestalo ani po jedné z těchto možností tak si zkus vzpomenout co jsi dělala večer před tím než se to to stalo. 

 

Default User Image
žanek (So, 14. 10. 2023 - 07:10)

ahoj z toho si nic moc nedelej to se stavá. bydlíš sama nebo s kým?

Default User Image
Dominik (Út, 26. 9. 2023 - 21:09)

Znáte český film či seriál, kde by se řešilo téma pomočování, či dokonce pleny u dospělých či dospelejsich dětí? Popřípadě i zahraniční 

Default User Image
jana (Pá, 10. 11. 2023 - 05:11)

seriál Když se slunci nedaří,díl druhý,název Michal 

Default User Image
David (St, 25. 10. 2023 - 11:10)

 V seriálu Ulice se počurala Blanarovičová. Slyšel jsem o tom, ale neviděl jsem. Nedívám se Ulici.

Default User Image
Petr (Čt, 9. 11. 2023 - 17:11)

Můžem si o počurání pokecat. Napiš na [email protected]

Default User Image
Tonny (Pá, 15. 9. 2023 - 17:09)

Mám takový dotaz, jak ovlivňuje najezení, když bych pil stejně, jestli se mi bude chtít při najezení více nebo méně a kromě piva a kávy co ještě působí močopudně? 

Simona (St, 23. 8. 2023 - 08:08)

Můj syn je tele a nechce
onanovat a na noc
dobrovolně nosí pleny aby
od nočních polucí nebylo
špinavé prádlo a
prostěradlo. Začal do ní i čúrat a teď už neudrží moč
ani přes den tak musí nosit
pleny i do školy a ven. Má je
a pak má kalhoty s napevno
přišitýma kšandama aby
plena vespod držela a spolužáci mu je neodepínali.

Tonda (St, 23. 8. 2023 - 19:08)

Dobrý den paní Simonko já bohužel na tohle noční poluce a onanování jsem používal oteplovacky a zimní kombinézy že to nepropustí a je to příjemné na těle nevím jestli by vám to nevadilo moc děkuji

Mic (Ne, 13. 8. 2023 - 00:08)

Teď. Pustil jsem to do kalhot, najednou to vytryskla a už jsem jen cejtil teplo v nohavicích a čvachtá mi v botách.

Tonny (Po, 7. 8. 2023 - 17:08)

A jak se spalo v počůraném?

Lacle a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají někdy plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte?

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Tonny (So, 5. 8. 2023 - 11:08)

Jedno z vysvětlení by bylo, že jsi na holky. Tak to spíše před nějakými kamarádkami se počůrat. A vůně moči ti nevadila ve spánku stejně jako to mokro v kalhotkách?

Bára (Čt, 3. 8. 2023 - 16:08)

Nejsem si jistá, jestli bych se chtěla počúrat ve spánku před někým cizím. Jinak počúrala jsem se vážně dost a měla jsem na sobě i spodní prádlo, bez toho slát neumím.

Tonny (Čt, 3. 8. 2023 - 18:08)

Ani kdyby to bylo stejně, akorát že by jsi u toho spala? A ano zatím jsem cizí, ale tady o sobě více psát nebudu max že jsem z Moravy. A proteklo to hodně přes ty kalhotky a uschnulo to do rána a neteklo to nahoru?

Bára (Čt, 3. 8. 2023 - 20:08)

Jenže před holkama to bylo něco úplně jiného víš. Před klukem mě to nějak neláká. Jinak jasně že to proteklo, počúrala jsem se vážně dost a do rána to teda neuschlo.

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 18:07)

*by mohli

Reklama

Přidat komentář