Reklama

plenková disciplína

Miki v gumovyc… (St, 18. 8. 2021 - 11:08)

Ja si davam na koupani jen 1-2 mensi detske latkove plinky aby mi nebyly videt pohlavni organy a ja nevzbuzoval pohorseni. No a pres ne si nasadim celoigelitove gumove kalhotky at polo, nebo uplne pruhledne. A po vykoupani si ty mokre latkovky na dece vyndam, nasadim si suche pliny a ty mokre vyzdimu a rozlozim je vedle deky na uschnuti. A slunicko je jeste vybeli. A jinak je mi uplne jedno co si o me kdo mysli. Ja jsem v klidu a v pohode a kdo ne, tak at si to rozdycha. Ale ty neoprenove plavecky jsou asi cerne-rozhodne asi ne pruhledne. A asi nebudou hladke. Ja mam i nejake prave gumove kalhotky z latexu-jsou sice perfektni, tesne a pritom prijemne, ale stejne mam radeji ty igelitove, ktere jsou tak nadherne hladke a prijemne pri dotycich a hlazeni. Mam proste na sobe pliny a gumove kalhotky moc rad-chrani me pri pocurani, ale i me vzrusuji pri noseni i v noci pri spani.

Otec (St, 11. 8. 2021 - 10:08)

Taky synovi 12 let dávám plenky jednorázové či látkové na cestu většinou jednorázové pleny a doma mu látkové pleny a gum se svrchnimi kalhotky jak doma tak i venku a vůbec mu pleny nevadí v klidu si běhá skáče a když se mu náhodou chce čůrat či kadit tak to pustí do plenek a pak se jenom prebali a také nosí punčocháče slabé s kraťasy. A vůbec mu to nevadí syna mám ve své péči já nejdříve jsem dával pleny látkové ale jen doma protože syn se začal pomocovat do postele a oblečení v 10 letech a od té doby má pleny on už dva roky chodí do speciální školy a tam pleny nevadí ale pak se začal pomocovat i do oblečení tak dávám pleny i ven ale jednorázové se svrchnimi kalhotky on na 12 leteho kluka je dost menší postavy takže látkové či jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky mu vůbec nevadí tak hold když se nikam jede autem tak má kluk vždy plenky a v zimě nosí bavlněné punčocháče a zimní kombinézu ale vždy dostane jednorázové pleny než se kluk vysvlekne z kombinézy tak to mezitím by pustil do punčocháču a kombinézy tak radši dám jednorázové pleny a když je třeba v nemocnici tak si řekne o plenky automaticky a přes vždy je dostane ale také látkové pleny. Před týdnem byl v nemocnici a dali ho mezi mimina a zdravotní personál říkal že tak větší mimi ještě neviděli tak ho dali k větším dětem ale ty pleny nosili také ale vždy při přebalování vždy remcali že jiné čisté pleny nechtějí ale zato syn vůbec neprotestoval ten se nechal vždy prebalit úplně v klidu a v pohodě byl na vyšetření kvůli tomu pocuravani a zatím mám stále dávat pleny nejdříve musejí zjistit od čeho to je ale spíše bude mít plenky cely život možná tak do 18 let a pak že se to dá operovat že do 18 let se stále vyvíjí močový měchýř tak právě teď nemůže na operaci a když jsem teď před chvílí prebaloval tak jsem se zjistil že syn je oholeny na hladko bez žádného chloupků a on říkal že ho v nemocnici oholili prý tolik mu chloupků nerostou ale přesto ho vzali zřejmě depilačním strojkem tak jdu připravit oběd ale bude jednodušší jelikož to chce mi v kojenecké mi říkal tak ji musím jít přikoupit ale syna si vezmu sebou teď před chvílí mi řekl že je pokadeny tak ho prebalim do čistých plenek tak ho jdu prebalit. Tak jsem ho vysvlekl z overalu a sundal svrchní kalhotky a plenky byli durch mokrý a posrany lidové řečeno vše jsem otřel a přenést do vany a proudem vody jsem ho umyl a pak si namydlil dětskou zinku a nebo vydrbal jsem ho a znovu oplach vodou pak jsem mu dal čisté pleny v koupelně na přebalovacím stole nejdříve jsem ho namazal a zapudroval a pak dal nejdříve 2 látkové pleny a přesně jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a v pokoji oblékl dal jsem mu slabší dětské punčocháče a kraťasy ale nejdřív když dostal kraťasy tak jsem dal bodyčko s krátkým rukávem a potom kraťasy ale pak rek že se nemůže hýbat no to víš to je těmi plenky tak ti mohu dát do kočárku a nebo do dětského invalidního vozíku no tato radši ten vozík bude lepší tak hochu pojďme spolu na nákup něco pokoupit hlavně ještě něco na přebalování pro tebe jako trest mastí a pudry atd hlavně tu kojeneckou lahev ale i dudlík abys mohl cumlat dudlík a ne palec ok tatínku můj tak mi jdeme a pak napišu co jsem nakoupil.

Návštěva (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Ano přesně tak když děti plenky potřebuji moje řeč o taky synovi dávám pleny stále a sy když potřebujete tak vše pustí do plenek a já pak prebalim syn také nosí punčocháče a kraťasy ale nejenom punčocháče jsou slabé 8 den že má jednorázové pleny a punčocháče tyto a kraťasy a je úplně v pohodě a klidu a že má malou dětskou nohu a ve 13 letech a že má nejraději obuv prestige tak to záleží na na dítěti jaké boty chce a nebude mu nikdo určovat jaké boty si má vzít proč by nosil nike či Adidas či jiné prostě se mu lebi hodně děti ve škole mají tyto boty a výlety zvládá na jedničku když se nikam jde.

Matka (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Helejte se když dítě potřebuje nosit plenky jestli je malé v batolecim či větším věku od 5 až 10 a 12 let když je nemocné tak se bez plenek neobejde prostě ty pleny musí mít i když je třeba nechce nosit u mého syna a dceři ty pleny stále nosí syn ten je postižený a dcera sice není ale pleny chce nosit také ale pouze na noc ale občas i bohužel na výlety apod. Synovi je 8 a dceři 10 let tak se hold děti prebaluji a punčocháče většinou nosí doma s plenkami ale na venek mají sice plenky ale většinou syn kraťasy a dcera slabé leginy ale i syn ty leginy má také občas a že nosím sebou batoh s plenkami se vším všudy co patří na přebalování to je mi moc nevadí hlavně že jsou děti v suchu a nemají mokré oblečení leginy dětské jsou slabší tak tak je nosí.

mirek (Čt, 30. 9. 2021 - 07:09)

nehledas pritele a detem kamarada? mira

Karel (Út, 10. 8. 2021 - 07:08)

Rád bych k mému dotazu slyšel názor i vás ostatních.

Radek (Út, 10. 8. 2021 - 07:08)

Určitě se těší i na Prestige ty honibrku.

Bozka (Pá, 6. 8. 2021 - 14:08)

Ale měl bys to daleko jezdit na Ukrajinu jsem Česka žijící na Ukrajině mám přítele s Ukrajiny ale syn se narodil ještě v České republice a na Ukrajině bydlím už skoro rok.

Miki v gumovyc… (Po, 9. 8. 2021 - 18:08)

,Ahoj Bozenko, tak dik za pochopeni i vysvetleni. Jezdival jsem "vychod"-Ukrajinu, Belorusko, Rusko, Kazachstan, ale uz jsem zase pres 13 let v Anglii. Ale nekdo na ten Vychod nadava, ale me se tam libilo, zil jsem i 3-4 mesice v roce v Moskve-muj sef mel u Vlasimi manzelku a v Moskve na Certanovu mladou pritelkyni a budovali jsme tam Ceskoslovenske parkoviste, ale ja pak u nej skoncil, protoze klasicky neplatil, takze nevim, jak to dopadlo. Tak se mej fajn a cauky, M

Božena (Čt, 5. 8. 2021 - 06:08)

Normálně rozstrihnu větší boxerky či slipy ale vysoké a buď si to udělám ručně a nebo to dám k svadlene se silnějším igelitem a ona mi to do nich vsije. Ale listovala jsem internetem a našla jsem stránku firmy Bobanek a tam mají svrchní kalhotky ale ty budou také celo igelitové ale co tam mají plenkové kalhotky můžou se dát jenom tak ale i s frote plenkou či latkovymi plenky a na zadek separační plenky a takto se dětem dají a nemuseli by doma nosit stahovací punčocháče či punčocháče s laclem stačilo by jenom dlouhé tričko a nebo bodyčko. Sice nosí bodyčka ještě dětské ale asi objednám s intexu bodyčka větší měla jsem od sousedky půjčené gumové kalhotky pro dospělé na do nošení ale jak říkáš ty tak se kroutí gumičky a když dítě pocura či pokadi plenky tak to natece do punčocháču pak jsou zbytečně akorát celé mokré ale nejenom plenky ale celý to je mohu nechat bez plenek a vyjde to na stejno ale v postelich mají i igelity pod prosteradlem a dnes Když jim sundam pleny až se probudí tak je do oběda nechám bez nich aby trochu vetrali a nebo dostanou jenom jednorázové pleny a punčocháče čisté a jen s dlouhým tričkem ale ještě je čas vstávají kolem 9 hodiny.

Miki v gumovyc… (Čt, 5. 8. 2021 - 14:08)

Ahoj Bozenko, mluvis miz duse. Ja hodne let od narozeni pliny a gumove kalhotky dostaval a pozdeji jsem se bez nich neobesel/pro jistotu/ Tak si je davam stale dal aby me nahle nuceni na curani-mam bud overactive bladder, nebo urgentni inkotinenci, coz je temer totozna diagnoza. Ja taky mam rad damske silonove puncochace- doma 15 DEN ale na ven minimalne 40DEN. Jinak mi vadi ty kroutici se gumicky a pak to jak ty gumove kalhotky tvrdnou. Hele Bozenko neprebalilas me? Pliny a gumove kalhotky si prinesu, vcetne veskere plenkove kosmetiky. Jenom bych chtel byt zase po dlouhe dobe byt prebaleny od hezke zeny i byt od ni karan, ze jsem pocuranek

Bozka (St, 4. 8. 2021 - 09:08)

Mám syna 8 let a 10 let a oba kluci nosí plenky chtěli je tak je mají furt je lepší používat plenky než aby hulili trávu či cigarety používám jednorázové pleny a punčocháče a bodyčka se dávají normálně ale mám na hlídání ještě další dva těm je 12 a 14 let a pleny bohužel také nosí tak jsem jim řekla že když chtějí nosit plenky tak to bude podle mich pravidel a kluci jsou stim a srozumitelné a poslouchají na slovo vždy po obědě chodí spát na 2 až 3 hodiny úplně v klidu a večer dávám spát v 17 až 19 hodin kluky umyji a dám každému 6 látkových plen a gum kalhotky s dupačkami a každý do pusy ještě dudlík a všechny pijí s kojenecké láhve mám skleněné od Značky simax malé a velké lahvičky a kluci při přebalování jsou úplně v pohodě a klidu.

Miki (St, 4. 8. 2021 - 10:08)

Ahoj, hele Bozko me nevadi, ze pises pod ruznymi jmeny tady na Doktorce, ale nauc se sklonovat souslovi gumove kalhotky. Neni to vubec slozite. Jo a mimochodem kde si kupujes, nebo objednavas on-line ty gumove kalhotky? Ja si nasazuji latkove pliny-ty nejvetsi a pres ne i ty gumove/nebo taky celoigelitove, ci PVC/ kalhotky, ale objednavam si je bud z Nemecka-Lipsko, nebo z Anglie- z Boltonu. Suprimy neuznavam, ty jsou krasne, kdyz jsou nove, ale krouti se v nich gumicky. Takze promin, ale pokud nenapises, odkud si ty gum kalhotky objednavas, tak jsi pro me pouze poutova trumpeta. A to plati pro vsechny, kteri pisi o nasazovani latkovych plin a gumovych kalhotek na vsech vlaknech! Ja nejsem zly ani prehnane zvedavy, ale nemam rad kdyz nekdo verejne lze a klame lidi-to me tedy hodne vytaci. At v politice, tak i okolo noseni, ci nasazovani plin. A jak se tu nekdo hloupe ptal o idealni dobe, do kdy se mohou nosit pliny, nebo do kdy se to toleruje, tak mam jednoznacnou odpoved. Pokud jsou problemy s nokturii/nocnim pomocovanim/, nebo s mocovou, ci fekalni inkontinenci-at pres den, nebo v noci, tak je stari a vek pacienta zcela podruzny a dulezite je pouze aby nemel pokalenou postel, pocurane a pachnouci obleceni a nevzbuzoval odpor. Tot vse.

Tomášek 12 let (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

No nevím mne mamka dává pleny vždy jestli jsem doma a nebo venku včera jsem jel z mamkou na výlet do hradeckych lesů a celou cestu jsem měl na sobě jednorázové pleny a punčocháče slabé silonky 40 denní a kraťasy a že jsem měl pleny nikomu nic nevadilo vždy mne prebalila úplně v pohodě a klidu nosí batoh s plenkami a vše k tomu potřebné a byli tam děti mého věku ani si nikdo nikoho nevšimal a děti mne měl jsem kraťasy pod kolena a že jsem měl punčocháče 40 denny tak potom u přebalování jsem mamce řekl že chci jiné punčocháče slabší tak mi je dala ale samotné bez kraťasu měl jsem jenom dlouhé tričko vzala mi i kolobezku sebou tak jsem ve slabších punčocháčích a plenkách normálně jezdil ale akorát nijake děti se mi to všimli že mám pleny a punčocháče akorát když mne mamka sundavala pleny a punčocháče a já se na už nestydím už jsem na pleny zvyklí asi 7 měsíců když jsem byl jenom mokrý tak mi sundala punčocháče a plenky jednorázové ve stoje mám zatím ještě dětské pampersky a žádné gumové kalhotky jenom na pleny a punčocháče a máte i malou nohu já mám 34 ale nosím 32 o dvě čísla menší a nosím obuv prestige dětské a mám po jedné holcine bilocervene prestizky a ke svačině jsem měl kojeneckou lahev se sunarem a pak jsem vše vydudal a mamka a já byl spokojený že jsem měl svačinu a že byla v kojenecké lahvi mi vůbec nevadilo akorát že jsem neměl polední spánek vždy když jsem doma s mámou tak vždy po obědě mne dává spát a to mne mamka vždy prebali do 4 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče mi vždy dává na spaní a když se probudím tak jsem jsem kompletně mokrý nikdy durch že to je i v punčocháčích a pak mne umyje a prebali do čistých buď látkových plen a nebo jednorázovék a podle toho když jsem doma či venku na zahradě tak do látkových plen a když jdu mimo domu tak jednorázovych plenek a vždy na venek mám slabé leginy ve kterých mi není vedro.

M (Út, 27. 7. 2021 - 09:07)

Dobrý den dodržujte s dětmi plenkovou dispilinu. Když chtějí nosit plenky a nebo jsou jim pleny doporučené....? A do kolika let by jste doporučovali dávat pleny buď látkové a nebo jednorázové.

Renata (Čt, 29. 7. 2021 - 01:07)

Řekla bych že to je individuelní ale já dávala plenky klukům / mám dva / nyní mají 13 a 15 do 8 roků povinně , potom už jen na noc .Mladší si i teď plenu na noc občas bere ale je to už jen na něm.Každopádně od asi pěti roků do plen ani jeden nic neudělal.Řekla bych že je kluci braly jako normální spodní prádlo , rozhodně s tím neměly žádný problém . Je to hlavně výchovou matky a poslušností dětí.

Jiřík (Čt, 15. 7. 2021 - 18:07)

Tak mi na konec dala 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče dětské s bodyckem přítele si vzala sebou domu a mne dala k sousedce aby se o mne postarala jako je přebalování do plenek ona sousedka má trochu větší děti ale ty se mi posmivali že já mám pleny a oni jsou bez plenek jen do doby než je jejich mamka upozorněla aby se mi nesmali že je také klidně můžou mít a netrvalo dlouho a měli plenky také.?

Jiřík (Út, 13. 7. 2021 - 14:07)

Tak mamka koupila o dvě čísla menší jednorázové pleny ale ve zdravotních potřebách xs přišla ve 13 hodin a sundala špinavé pleny a šla mne umýt do vany ven na zahradu a tam mne položila na přebalovací podložku a koupila si depilační krém s tou skrabkou tak jsem ležel úplně venku nahaty pak si vzala ten krém a mazala mne sním mezi nohama ale i celé tělo teď jsem už dlouho oholeny a v jiných jednorázovych plenkách jsem venku u rybníka občas se i koupu takže jsem zase nahaty mamka mi musí sehnat i plenky do vody její kamarádka jede do Německa a tam prý mají koupací plenky na moji velikost tak mamka si objednala 12 balíku těchto plenek když jsme šli k rybníku tak jsem měl i slabé silonove punčocháče s kraťasy a jednorázové pleny xs a vždy když jsem na břehu tak mi dá zpět plenky abych nebyl nahý ale teď jsem se pocural a pokadil do plenek až půjdeme domů tak dostanu čisté pleny jednorázové a látkové 3 do vnitr jednorázovék a jenom se kraťasy bez punčocháču ale mamka prý uvidí stejně jedeme autem za to jejím přítelem ale mamka mi říkala že mi punčocháče dá dětské pro větší jistotu a pohodu abych neseděl v autě jenom v plenkách tak mi dá radši punčocháče ale co to uvidí prý ještě...

Jiřík (Út, 13. 7. 2021 - 08:07)

Mamka mi dává stále pleny jak přes den a noc ale i na venek dává mi je od května až do teď zatím jelikož jsem se hodně pocuraval do postele tak jsem se mamce stále omlouval až jednoho večera přišla do pokoje se 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné bodyčko 6 látkových plen mám na noc a 4 látkové pleny a gum kalhotky mám přes den a na venek jednorázové pleny ale zatím ještě pampersky číslo 8 do těchto plinecek se krásně ještě vejdu ale jsou mi veliký mamka přemýšlí že mi koupi o dvě čísla menší já jako mimino jsem tyto plenky nosil a teď mi je 12 let a ještě je nosím teď ráno mne mamka prebalila do 4 látkových plen a dala mi gumové kalhotky pak punčocháče bavlněné s laclemi zatím a občas mne mamka nechává úplně nahatyho a používám jenom dětský nočník akorát že mi zacli růst chloupky na těle tolik ne ale zato mezi nohama ano tak mne až mne prebali tak nejdřív oholi mezi nohama teď jsem sám doma mamka šla na nákup teď jsem se pocural a zřejmě budu i kadit.......

Návštěvník (Pá, 9. 7. 2021 - 18:07)

s těma prestižema jsi už ůplmě trapnej joudo

Reklama

Přidat komentář