Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 01:10)

Určitě se těší i na Prestige ty honibrku.

Jan (Pá, 15. 10. 2021 - 09:10)

Ano už to ví...

Jan (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Měl jsem jeden průsek ve škole a mamka mi řekla že ještě jednou něco tak že dostanu pleny a budu je muset nosit jak na den tak i na noc a přes celej den. A dneska jsem dostal další poznámku hned jak jsem přišel dom taky si mě mamka zavolalal ať se svléknu do naha když jsem se jí zeptal proč tak mi řekla že jsem dostal další poznámku a že mi říkala co bude když dostanu další poznámku. Tak jsem se vysvlékl a mamka vyndala pleny značky drynites a čípek dostal jsem jako první do zadku čípek typuju že na to aby jsem se pokakal a hned po tom mi nasadila plenu prý to budu mít takto do konce roku bude mě převalovat sama že jsi pleny nesmím sundávat sám a bude mě prý převalovat ráno než půjdu do školy a hned jak dojdu a potom dle potřeby. Bojím se jak na mě budou reagovat spolužáci když zjistí že nosím plínky když mi je 14 a chodím do 8 třídy tak to snad vydržím. Doma musím chodit jen v plenách a do školy si nesmím vzít na sebe ani slipy aby to prý spolužáci pěkně viděli.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 06:10)

Tak co už to spolužáci ví?

Máma Mirka 12 let (So, 25. 9. 2021 - 09:09)

Ono to je takto co píše syn tak něco je pravda a něco ne to že musí nosit plenky a punčocháče ty punčocháče normálně nosí pod kalhoty či zimní kombinézou v zimě ale psal si s jediným klukem také tady na této stránce chtěl zkusit nosit plenky ale čistě jenom plínky tak jsem mu plenky sice koupila ale nerada tak to milí merecek to má se vším všudy co k tomu patří jako např. Sunar kojenecké láhve a dudlíky atd a že mu říkám hodný chlapeček a brouček že se nám pocural do plenek tak to k tomu hold patří budu mu dávat pleny až tak půl až rok a uvidíme jestli přestane mít plenky a veškeré dětské oblečení jako mimino či batole musí hold děťátko poslouchat co mu řeknu já mohl by se oblékat sám ale bohužel nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak ho prebaluji a oblekam já sama osobně a nenosí jenom jednorázové pleny ale i látkové pleny se svrchnimi kalhotky a buď dupačky a na spaní má dětské dupačky tak právě vždy musi v plenkách počkat až já vstanu nebudu kvůli němu vstávat v 6 hodin abych ho prebalila já také denně musím prát pleny látkové a vynášet jednorázové pleny a prat i jeho pospinene oblečení on se vždy při krmení pocinta ale to má buď brindak a nebo mu vázu velkou látkovou plenku kolem krku teď jsem ho akorát umyla hermankovym dětským šamponem a v koupelně namazala a ve stoje jsem mu dala jednorázové pleny a punčocháče samozřejmě je nechtěl tak jsem mu řekla že dostane buď dupačky a nebo bodyčko chtěl doma být jenom čisté v plenkách sice může ale lepší je dát punčocháče a bodyčko takto jsem mu to dala jenom plinku punčocháče a bodyčko. Pak je lepší přebalování že se vytáhne bodyčko nad bříško a punčocháče pod kolena a sundá se plínka pak se dá jiná a vše zpět. Teď jsem mu udělala místo čaje do kojenecké láhve vodu se šťávou musí si zapít prášky které bere na epilepticke záchvaty většinou mu léky drtim do láhve ale dnes to zkusí normálně.

Mirek 12 (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Tak jsem zjistil že v té jednorázové plince jsem měl ještě 3 látkové pleny s jednorázovkou ona vždy mamka ty látkové pleny vloží do jednorázové plínky a pak mi vše protáhne mezi nohama že si toho ani nevšimnu a pak prohlásila že s tou papírovou páskou to vymyslela dobře a když přišla s nákupem tak měla nijake balíky plenek jednorázovych ale hlavně i přebalovací podložky aby mne nemusela stále prebalovat na igelitové podložce včera jsem udělal asi 4 jednorázové pleny teď čekám v koupelně až se mamka vzbudí aby mne mohla umýt a dát čistou plinku a řekla mi že budu doma chodit jenom v plenkách a punčocháčich ty nakoupila také dětské zebrovane ale ruzno barevné tak už mamka vstala a řekla co pak broučku a já jsem řekl že jsem obojí že mám v plíce nakadino a nacurano tak to si hodný mirecek že se takto umíš pocurat do plenek tak tě umyji a malého chlapečka prebalim do plenek co jsem ti koupila a dám ti růžové punčocháče a známá dneska nepřijede mi pojedeme zani a mamko to budu mít plenky i tam samozřejmě broučku i tam tě mamka bude prebalovat při si malý chlapeček co potřebuje mít plínky ale ty její děti už plínky nenosí to máš pravdu ale já tě známé jsem vše řekla a tady Mirku vylezes a s postele ale uni už nikoliv protože budeš mít dětskou postýlku s vytahivanim postranic a k obědu tě budu krmit já a nebo ta známá a až pojedeme s autem tak budeš mít punčocháče a plenky jednorázové jenom dám ti i obuv prestige dětské co máš nejraději budeš mít v puse dudlík a kojeneckou lahev jsem ti koupila ještě jednu na Sunar a kaši ale i brindaky kolem krku také takže si to moje batole dneska dost užije tak jo tedy mamko asi nemám na výběr co no to má mirecek pravdu když ti je 12 let a že ti dávám pleny a punčocháče a jiné dětské oblečení tak si přeci ještě malé dítě co to potřebuje nosit plenky a ostatní dětské oblečení.....

Mirek (Pá, 24. 9. 2021 - 15:09)

Tak mamka přišla s nákupem domu já jsem předtím usnul jelikož mi dala do pusy dudlík tak jsem se probudil a mamka se mi zeptala jestli nechci prebalit a já řekl že jsem se pomocil asi tak 4 X a tak mamka se koukla na látkové pleny a ty byly dost mokré tak mi je vyměnila za čisté suché ale tu jednorázové pleny mi nechala a jak jsem měl tu gumovou plenu tak ji rozdělila a uvazala jako gumové kalhotky tak mi řekla že mezi nohama my dala 4 látkové pleny a tu jednorázovku a začala s gumovou plenkou sice mám nohy trochu od sebe ale už mi plenky nevadí předtím mi dala mlíčko do kojenecké láhve ale to jsem ještě nevipil zatím a už mi říkala že zítra nikam nejedeme že přijedou oni tak to se moc netesim až mne uvidí v plenkách a punčocháčich a dudlíku a že jsem krmen s kojenecké láhve teď jdu na mlíčko ona mi mamka bude dělat kaši do ní tak ji potřebuje tak jsem si to nechal projít hlavou že se se mne stalo nachvilku miminko hlavně je to že se mamka o mne postara.

Mirek (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Mne je 12 let a ráno byl dost mokrý v plenkách a velký průjem jsem měl tak mamka semnou zůstala doma ale já pleny normálně na noc používám a jelikož jsem byl durch pocurany tak mne mamka prebalila do čistých jednorázovék a látkových plen a gum kalhotek a teď šla mamka nakoupit a mezi nohama mám tak 2 az6 látkových plen s jednorázovkou bez gum kalhotek jelikož jsou menší ty by přes tak velký balík plenek nepretahla tak nejdřív říkala že mi dá gumovou podložku do postele ale potom s ní udělala plenu a dostal jsem ji mezi nohama s plenkami a dala mi i punčocháče říkal jsem že tak větší pleny nechci že mi stačí normální ale ona byla jiného názoru prostě mi to takto dala že hodně curam do plenek tak to takto musím mít teď když píšu tak cítím jak curam do plenek jsem po obědě tak jsem si musel lehnout tak s větším balíkem plenek se nedá vůbec chodit a kord když mi ještě dala lepící pásku přes plenky aby poznala jestli jsem si plenky nesundal sám ale co mi dala ještě dudlík a kojeneckou lahev s mlékem kdybych prý měl žízeň teď jsem se pocural a ještě budu kadit určitě a až přijde mamka tak mne čeká mytí a přebalování to si užijí do neděle až moc zítra jedeme k její známé a ta má menší děti a ty už jsou bez plenek a punčocháču natož já budu mít plenky a punčocháče moc se netesim snad něco mamka či známá vymisli abych nebyl na posměch že já plínky nosím a oni už nikoliv jednou její známá byla s dětmi u nas to jsem měl také punčocháče a plenky přes den a noc nosil jsem jenom jednorázové tak to nebylo tolik vydet že já 12 lete dítě mám pleny když přišlo na přebalování tak si mne mamka vzala mimo nich a řekla že mne musí prebalit určitě to jsem měl plínky celý den na sobě s punčocháči to bylo vidět jelikož já chodím doma pouze v punčocháčích a plenkách nevím jestli to zjistili že mám pleny ale zase jsem si všiml když šli spát večer tak plenky měli také jelikož obě děti měly dupačky a to bez plinecek není možné jelikož aby se dítě vysvleklo a šlo na wc samo a nebo použilo nočník. To občas když mne mamka nedává pleny tak používám nočník a třeba celý den mne nechává úplně bez plinecek jsem takové 12 lété batole se vším všudy co k tomu patří ale já už teď normálně nosím punčocháče pod kalhoty či tepláky ven ale pro jistotu i plenky musejí být vždy a v zimě nosím dětskou zimní kombinézu, svrchnimi kalhotky, plenky a punčocháče vždy každou zimu nechci to tak ale mamka když poručí tak si to musím prostě vzít a vy ostatní menší či větší děti máte taky takovou mamku že se stará přehnaně kdyby mne bylo tak 4 a mají nebo 6 let tak neřeknu půl slova ale ve 12 letech nosit to co nosí malé děti tak to nevím do kdy mne to bude takto dělat. Pleny bych uvítal že se v noci pocuravam prostě mám nijaky hendikep tak plenky potřebuji ještě nosit ale dávat mi jiné dětské oblečení a věci jako na batole mne už vadí ještě bych překousnul ten dudlík v puse že ho musím dudat při každém přebalování ale stravu dostávat formou kojenecké láhve už NE dělá mi i do něj sunar a různé kasičky no prostě všechno co potřebují malé děti v batoleci věku. Teď cítím že budu znovu čůrat do plinecek papírovou pásku nesmím porušit že bych sundal pleny a vycura bych se do nocniku tak to radši pustím do plenek aspoň mamka bude mít radost vše mi při přebalování říká že jsem hodný chlapeček že jsem se pocural do plenek a ne nikam jinam.

Lida (Út, 21. 9. 2021 - 21:09)

Teď jsem synovi 10 let dala akorát 3 pleny nejdříve jednorázové pleny a potom látkové pleny a znovu jednorázové pleny a noční košily kterou jsem zavázala mezi nohama tak to má takové bodyčko teď dumla ještě dudlík a potom dám kojeneckou lahev s mlékem a banánem je to menší láhev asi 150 ml vše má nové a ráno si bere i punčocháče frote dětské a zítra musím koupit ještě Sunar aby měl co dumlat s kojenecké láhve předtím měl kojeneckou lahev 300ml teď už dávám menší teď kolem 22:00 hodin dám to mlíčko v kojenecké lahvi a půjde spát to už sice dávno měl spát ale já jsem přišla později s práce předtím byl u sousedky která ho přebalovala usnul u ní v 19 hodin to měl klasickou večeři ale sousedka ho musela nakrmit a kolem krku měl látkovou plenku jako brindak. Ona mi řekla že ji nevadí že prebaluje syna že má stejné staršího syna a dceru a jim také dává pleny na noc a den.

Mirka (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

Kolem 22 hodině jsem přišla z práce a cestou v lékárně měla objednávku dvouch balíku jednorázovych plen tak už má pleny a punčocháče jenom ale koupila jsem si ještě kojeneckou lahev ale tu menší a hlavně co chtěl byl nový dudlík 6 až 18 měsíců dudlajze má z mikimauzem a dumla si ho úplné pohodě punčocháče jsem koupila pro sebe ale on mi je zabavil takže až tam půjdu ještě jednou tak koupím tak 4 punčocháče XL a tomu krásně jsou 100 denier tak pod kalhoty se budou krásně hodit a už pil z nové kojenecké láhve vše jak dudlík a kojeneckou lahev od značky NUK a v úplné pohodě je a nevadí mu punčocháče a plenky...... A synovi je 10 let ale tyto punčocháče mu koupím S a nebo M a uvidím jak dlouho mu to vydrží nosit punčocháče pleny nosí od začátku prázdnin

Jiřík 14 let (Po, 13. 9. 2021 - 05:09)

Kazdo denní rutina u mě mamky každou noc mi dává stále pleny ale i punčocháče ale plenek má asi tak 4 látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče dětské a do školy mám taky pleny jednorázové a silonove punčocháče 20 denní pod kalhoty či kraťasy. Nechci nic s toho nosit ale vždy se musím mamce povolit.

H (Čt, 9. 9. 2021 - 17:09)

Tak v plenkách syn stále je ale do školy radši dávám drynites a slabé punčocháče dětské ale s kraťasy chceto takto prý viděl hodně kluků že mají punčocháče a kraťasy ale syn má výhodu tu že má pleny jednorázové drynites a když přijde domů tak mu normálně dám už látkové pleny se svrchnimi kalhotky sice léky na průjem bere ale vydrží to tak 2 dny a dostane znovu průjem tak pleny se vždy hodí a u lékaře jsem sním byla a veškeré vyšetření bylo vniveč tak to radši budu dávat hold pleny a kamarád ze školy když byl u nás tak se syn vůbec nestydel že něco takového má na sobě látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné s bodyckem spis si myslím že mu trochu záviděl a mne potom řekl jestli by také nemohl dostat stejný podíl látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ale jó jak chceš jsem prohlásila tak se celý vysvlekl do naha a dostal stejný podíl plenek se vším všudy akorát jsem už neměla klasické bodyčko ale růžové barvě to mám syn když zlobí tak mu dávám růžové punčocháče s bodyckem....

H (Po, 30. 8. 2021 - 10:08)

To se máš hochu dobře když se mamka takto o tebe stará já jsem také synovi 12 let dala také od včerejška látkové pleny a gum kalhotky s punčocháči a bodyčkem dostal průjem tak pleny se mu hodí a dnes jsem sním zašla k lakari ale radši měl jednorázové pleny a punčocháče a teplákovou kombinézou a také má dětské boty prestige kotníkové 29.

Pokadeny (Po, 30. 8. 2021 - 10:08)

Když mi mamka dala pleny tak jsem to pořádně pustil do plenek až to proteklo i do punčocháču a teplaku a když jsme přišli domů tak mne mamka nahnala do koupelny a tam jsem se sebe vše vysvlekl se do naha a omyl jsem se a potom se oholil mezi nohama úplně na hladko pak jsem se otřel suchou látkovou plenkou a přešel do pokoje a tam a tam už mamka čekala s čistými látkovimi pleny a byli tak 4 a gumovimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko které mi koupila v obchodě a koupila také i jednorázové pleny které budu nosit do školy hlavně dětské punčocháče a potřeboval jsem i dětské boty mamka mi chtěla koupit Adidasky a já nechtěl ale chtěl jsem dětské zebry prestige tak jsme šli dětské obuvi a tam paní prodavacka nás poslala do chlapecké obuvi ale mamka jí vyvedla z omylu já jsem ty boty měl už objednané ale dvoje rovnou 34 a 34,5 jedny novější zebry a druhé starší na tělocvik cernozlute tak jsem si je zkusil a paní prodavačka byla v šoku když viděla že ve 14 letech mám tak malou nohu a ještě koukala že jsem měl i punčocháče tak mamka nakoupila ještě nijake do zásoby dětské punčocháče na výšku 175 to pak paní prodavačka pomalu nerozdychala že tak větší kluk má punčocháče a malou nohu a kdyby viděla že mám i pleny mezi nohama tak to by sní asi slehlo ale mamka mi když jsme šli tak mi dala 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko ještě a teplakovou soupravu mám starší nike které jsou čísla 32 ale jsou tak vytahle že mi jsou. Tak jsem dneska doma a mamka mne ráno dala čisté látkové pleny ale 6 se mi svrchnimi kalhotky a slabé punčocháče se 40 denny a pak bodyčko a potom si mám říct o přebalování sousedce mám ji jenom zavolat a ona je z mamkou dohodla že mne přijde prebalit do čistých plenek.

Matka 3 (Pá, 27. 8. 2021 - 09:08)

Synovi 14 let jsem od včerejška začala dávat pleny a punčocháče radši protože že jeho pomocovani do postele není normální kord v jeho věku do postele se pomocil asi dvakrát ale pak jsem mu řekla včera že mu dám radši na noc 6 látkových plen a gum kalhotky já bych pochopila že se to může stát ale když jsem mu dávala pleny do pokoje aby si pleny vzal sám tak prohlásil abych mu pleny nasadila sama tak jsem mu pleny dala sama ale klasický jako u malého dítěte nejdřív namazat mastí mezi nohama a pak zasypat pudrem a zvedla jsem ho pod kolena a vložila pod něj pleny i s gumovimi kalhotky a potom jsem vše protáhla mezi nohama a kalhotky zapla a dostal čisté pyžamo nejdřív kabátek a pak kalhoty pyžamove to bylo včera večer a řekla jsem mu už v 19 hodin spát tak poslech a vzala jsem mu i mobil aby se nikomu nechlubil na fb že dostal ve 14 letech látkové pleny ale při dávání plen vůbec ani žádný problém nebyl že by říkal mamko prosím plenky mi nedávej já to už neudělám tak to vůbec ne prostě jak jsem řekla že při dávání plen rotahl nohy od sebe a plenky si nechal dát v pohodě ono mu je sice 14 let ale vypadá tak na 10 let to bych ještě pochopila že dítě v 10 letech chce plenky ale ve 14 letech už nikoliv když ale dala jsem mu je já si myslím že vermomoci ty pleny chtěl jestli to také neudělal svalne že se dvakrát pomocil do postele a na potřetí dostal pleny no teď ještě haja ale kolem 10 hodin ho půjdu vzbudit hlavně zkontrolovat jak na tom je z plenkami a když bude chtít pleny i přes den tak je klidně dostane ale ještě je čas může klidně ještě spát já si myslím jestli si plenek neužívá pak napíši jak vše dopadlo jestli si nechal dát i plenky na denní nošení. Pleny mám ještě zatím dost po něm když byl malé dítě plenky jsou trochu některé 80x80 a 80x90 ale mám jich dost a vstal mladší bratr no copak jsem mu řekla no mamko já jsem asi pocurany ty už taky tomu dávám pleny ještě normálně tomu jsou 4 roky a plínky má pro jistotu no koukám že plinu máš úplně naducanou tak jsem si vzala přebalovací podložku a v obýváku jsem mu sundala pocuranou plenku a potom plenku dostal čistou tomu dávám jednorázové pleny a punčocháče na noc a v posteli má i podložku radši kdyby náhodou pleny pro tekli ale mami v pokoji to dost smrdí no nediv se mi když tvůj starší bratr má také pleny asi je i nejenom pocurany ale i pokadeny zřejmě a mami ty mu dáváš taky pleny ano přesně tak ty si včera už skoro spal když tvůj bratr nikoliv já jsem mu dala pleny tady jako tobě víš a také má tyto jednorázové ne ten má tvoje látkové pleny a gum kalhotky tak víš co ty buď tady a já ho jdu vzbudit a také prebalit jestli bude chtít no dobré ráno miláčku vstávat se bude a kouknu ti na pleny no mamko asi jsem cel kompletně jak mokrý tak pokadeny no to cítím tak ti sundam to pyžamo a včera jsem pod tabe dala ještě přebalovací podložku no to je vidím tak ti sundam i plenky no ty jsi durch tak jdi do koupelny takto v těch kalhotkách a rovnou do vany tam ti pleny teprve sundam tak už odešel a otevřela jsem okno aby vše vyvetralo tak jsem tedy šla za starším synem do koupelny sundala jsem gumové kalhotky a plenky které jsem rovnou dala do kýble a řekla jsem mu až jse umyje a pak jsem mu řekla jestli bude chtít čisté pleny i přes den a on si to prý než se umyje tak pak přijď do obýváku ale mami já tady nemám žádné trenky tak půjdeš nahaty nikdo tě nekousne přeci no tvému braskovi jsem také teď před chvílí dala čisté jednorázové pleny a punčocháče. Ale on je malý dítě které plink normálně nosí a ty přece od včerejška jsi také malé dítě co nosí plenky tak už si lehl na podložku a řekla jsem mu že něco zkusím že mu dám jednorázové pleny a punčocháče tak jsem zkusila mu dát jednorázové pleny a světě div se oni mu jednorázové pleny byli tak jsem mu je nechala na sobě a dostal i gumové kalhotky a punčocháče s laclem a pak se kluk oblékl i tepláky a malému jsem dala slabou teplakovou kombinézu a vyrazíme na nákup nejdříve že budou oba doma ale rozhodují já když jsem rozhodla že ti dám plenky jednorázové přes den a v noci látkové pleny. No a potom když jsem byla v obchodě tak se mi většímu chtělo strašně kadit tak jsem mu řekla použij pleny a normálně to do nich pust a doma až budeme tak vás oba dva prebalim do čistých látkových plen a svrchnich kalhotek.

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 22:08)

Tak co pokadil se v obchodě?

Otec (Po, 23. 8. 2021 - 16:08)

Tak syna si odvezli a dali nám nadstandardní pokoj a jsem tady s ním že akorát jsem musel do práce abych převzal funkci vedoucího odboru správy ale hned mne řekli abych šel zpět za synem do nemocnice spíš řečeno mne zanim odvezli tak když jsme přijeli do nemocnice tak mi pan šofér nového pana ředitele řekl že ty věci které jsou v kufru auta jsou všechny pro syna hlavně plenky jednorázové tam byli a pak mi ohlásil že je můj budoucí řidič když já nemohu mi řidičák a cokoliv budu chtít tak mám cinknout třeba i v noci když bude potřeba... Tak my lékaři řekli že syn asi zřejmě půjde na operaci s páteří a sedací kosti a že musí být tak půl až rok v nemocnici a že i zřejmě po operaci bude další dva roky používat invalidní vozík ale speciální tak mu ho pořídím i kdyby jsem se měl zadluzit ze synem tady budu normálně tak měsíc a pak půjdu už normál do práce už jsem to říkal svému řediteli a on odpověďel v pořádku ale hlavní je to aby syn byl zdraví váš řidič vám zítra přiveze počítače asi dva a budete pracovat s te nemocnice no pane řediteli nemohu stále tomu uvěřit a z kufru auta jste si všechny věci vzal kdepak oni mu dávají speciální plenky na lepší vázání jednorázové pleny zatím nemůže nosit tak zítra na něj čekejte jelikož v nemocnici co jste tak vám tam musíme udělat kancelář ale to jsem vám neměl říkat vás syn je na normálním pokoji ne kdepak mám nadstandardní pokoj abych mohl být s ním tak to jo a další den ho čekejte budu pane řediteli.

Otec (Pá, 20. 8. 2021 - 15:08)

Tak přes víkend bude ještě doma ale v pondělí ráno si přijede sanitka pro něj chtěl jsem sice pokoj jenom pro něj nadstandart ale řekli mi že ho sice mají ale musel bych tam bit i já jelikož to je pro matku s dítětem ale když ho v péči mám já tak tam mohu být klidně já osobně sním já a oni se mne ptali proč chci ten pokoj a já řekl že děti na pokoji se mu smějí že má dětské látkové pleny tak kvůli tomu to je ano přesně tak ale ty děcka mají co říkat když tam ležel tak ty děti měli plenky také ale nebojte mi ho dáme mezi ty nejmenší děcka co potřebují také nosit plenky tam bude mít klid a pohodu ale hlavně vy také stejně asi pojedete sním jelikož mi svami potřebujeme mluvit osobně co se týče sním bude dít dále tak vám moc děkuji vůbec nemáte za co ale mám za syna no to každý dítě se musí se vyblnout tak to potom blbě skončí a paní ošetřování chodí ano a stará se moc dobře když já chodím do práce musím chodit no nebojte ze synem to dobře dopadne ale když půjde z nemocnice domů tak si můžete napsat paragraf a můžete sním být doma ale pak půjde jezdit na rehabilitace apod jsice bude mít ještě ten invalidní vozík ale pleny zatím necháme a bude se balit na široko kvůli tomu kyclim aby vše dobře dopadlo já vím že nemůže ani vstávat tak ho krmim přes kojeneckou lahev dávám přednost mixovane stravě ale dávám i Sunar no to děláte dobře že ho krmite přes kojeneckou lahev ale doporučuji abyste mu dával Sunar 6 plus pro lepší vývoj polamanych kosti krmim ho v leže ano koukám že si sním umyte poradit moc dobře já když byl v jeho věku tak jsem tento úraz měl také ale byl jsem v nemocnici asi tak 1 měsíc nohy svázané do kozelce a také jsem nosil klasické látkové pleny a gum kalhotky sice jsem byl také pro smích ale dříve se to moc neřešilo jako teď prostě dítě mělo v 11 letech látkové pleny a gum kalhotky ale občas i punčocháče klasické dětské zebrovane aby plenky drželi kde mají. Teď mu jdu ke svačině udělat sunar ale i musím mu dát i brindak jelikož je vždy jako prasátko brindacek nemám tak kolem krku uvazu látkovou plenku a potom musím ještě prebalit jelikož bude mít nakadino a hodně nacurano. Dnes jsem do práce nešel řek jsem v práci že mám nemocného kluka a v práci mi bylo vyhověno a šéf řekl proč jsem neřekl dříve no víte nechtěl jsem vás zničit když máte tolik práce nojo to sice mám ale syna je lepší zdraví než nijaka práce no to máte pravdu já jsem totiž vašeho syna viděl jak jde na přechodu a auto mu dalo přednost a autobus který jel v druhém pruhu tak v celé rychlostí ho nabral a jak je natom teď no víte mám ho doma ale musí stále ležet a nesmí vstávat a mám ho na látkových plenkách a musím ho i krmit v leže tak dostává mixovanou stravu v kojenecké lahvi a ke svačině dávám sunar a 6 plus no podívejte se já vás nechám doma tak dlouho dokud se syn neuzdravi a v pondělí k vám přijede zásilka ne pane vedoucí odboru já po vás nic nechci jen nepovidejte já sám osobně jsem tu nehodu viděl a já na vás moc dobře vidím jak vám je vy tady když jste v práci tak jste úplně v nepořádku. Tak čekejte na pondělí ale já vám řeknu že doma nebudu jelikož jedu ze synem do nemocnice kde byl dříve on nechtěl být v nemocnici ale on říkal že se onej postarám ale kdykoliv zavolám že si pronej přijedou tak právě to pondělí a že semnou chtějí mluvit jak dál to bude postupovat ta léčba tak ok ale já jako svědek pojedu s vámi a zaplatím vám nadstandardní pokoj aby jste mohl být se synem a v práci vás budu platit jako kdyby jste do práce chodil ale pane vedoucí to přeci není možné no víte já prestupuji na post ředitele a vy budete mít to místo po mne no řeknu vám já nevěděl co mu mám říct byl jsem v šoku a ještě jsem syna sice povezou v pondělí do nemocnice a mne do blázince. Asi dříve.

Otec (Pá, 20. 8. 2021 - 12:08)

Tak syn mi odpověděl že by chtěl plenky nosit ale mám mu pořídit silné punčocháče nejlépe černé punčocháče tak jsem se koukl na stránkách a viděl jsem je jsou o síle 300 den tak by je chtěl jenom plenky a tyto punčocháče ale jsou pouze dámské tak vám nevím jestli je mám objednat jsou od čísla 1 až 2 říkal mi že by bylo lepší i přebalování venku no to by jsice bylo ale on chce aby si nemusel brát žádné kalhoty či tepláky že by měl pouze tyto punčocháče s plenkami od včerejška je na invalidním vozíku má zlomenou sedací kost tak sice byl minulý týden v nemocnici na urazovem centru ale dali mi ho domů stejně celý den a noc jenom leží v posteli a posteli teď mi přibyla další starost musím ho i krmit tak dostává stravu mixovanou s kojenecké láhve před týdnem ho srazil autobus takže má takové zranění ale denně mi jsem chodí ošetřovatelská pomoc které je tady do odpoledne když já přijdu z práce a potom ho mám na starosti já on by byl v nemocnici ale řekl že táta se onej postará tak ho mám pouze na zkoušku doma ale já jse sním domluvím že v nemocnici bude mít lepší péči něž doma ale s tati oni se mne ty ostatní děti smejou že mám dětské látkové pleny a gum kalhotky tak víš co o víkendu budeš semnou ještě doma a pak se jich optam na nadstandartni pokoj a budeš tam mít svůj klid a nebo zavolám ještě dnes souhlas tak jo zkus to prosím tato. Ono víš synu oni se o tebe postarají lépe než já náhodou s tebou hejbnu jinak a privodim ti ještě horší bolest co máš teď oni mi sice řekli jak s tebou mám hýbat při přebalování ale nechci to moc víš. A potom ještě napíši jak vše dopadlo.

Otec (Út, 17. 8. 2021 - 15:08)

Tak doma už látkové pleny nedávám davm pouze jednorázové pleny přes den a noc doma teď nosí dětské punčocháče ale i ven je začal nosit má jenom punčocháče silné a kraťasy prý mu je akorát tak proč ne také má malou nohu 29 tak stejně musím vždy nakupovat přes internet jelikož když s ním přijdu do dětskýho oddělení bot tak to mi vždy řeknou abych šel do vedlejšího obchodu co je pro větší děti ale vetsim obchodu mám šanci vždy. A minule jsem koupil přibližně 6 balíku jednorázovych plen nijake ty mastí a pudry hlavně tyto plenky jsou prodyšné tak se kluk v nich nepoti a plenky jsem i testoval když je kluk měl na sobě tak jsem mu řekl aby s nimi šel do vody a a kolik to nabere vody a když uciti že to je dost tak až vyleze a ve vodě byl asi tak 4 dvě hodiny a pak vylez a byl na suchu ještě další dvě hodiny a plenky toho nasakli docela dost ale mezi nohama dost veliká boule ale jinak do bazénu používá plenky do vody pull ups a mám je od sousedů jelikož jejich děcka už pleny nechtějí nosit tak je syn donosi snad všechny jestli se ještě otepli a sousedka mi dala i neoprenove plavky že mezi něhy mu mohu dát i normální plenku.

Reklama

Přidat komentář