Reklama

mám velký penis

Vláďa (St, 15. 9. 2021 - 21:09)

Jasně, řekl Cimrmann.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Měl jsem strýce, který měl opravdu velký penis. Strejda často říkal:"Chlapci. Kdyby ste věděli jakou práci dá ho postavit, tak byste ho ani nechtěli". Teta mu zahýbala s těmi, kteří nemuseli vyvíjet žádnou práci aby jim stáli.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Měl jsem strýce, který měl velý penis. Streja často říkal:"Chlapci. Kdyby ste věděli jakou práci dá, ho postavit, tak byste ho ani nechtěli". Teta mu zahýbala s těmi, kteří nemuseli vyvíjet žádnou práci aby jim stáli.

Michal (Út, 14. 9. 2021 - 00:09)

Je mi 33 a přítelkyni 20 let,mám penis 23/6 a velkýho žaluda, přítelkyni to vzrušuje,ale rychle se udělá v každé poloze i při orálu a kundičku fakt úzkou nemá

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 03:09)

O tom to je. Ta moje se taky rychle udělá a já bycn mrdal celou noc. Tak jdu za tchyní, ta už je stará, přestává mi mazat a tak se musím honit. A to ho nemám ami tak velkýho, jak popisuješ.

Terka (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Manžel má taky ptáka 22x6 a ten stav ztopoření taky už není takový jak za mlada.Postaví se mu jen občas a to tak že visí dolů ale je tvrdý.A když ho chci zasunout do té moji tak si ho musím přidržet aby mi tam se zasunul. Ale jsou i jiné sexy aktivity jak si vyhovíme že jdeme spát velmi dobře sexuálně uspokojeni a i naš.e pohlavní orgány mají toho dost

Zuzka (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Měla jsem krátce také partnera s vekým. Bylo to podobné jak popisuješ. Museli jsme ho do pochvy namačkat, dost to bolelo a při kopulaci se mu krčil tak, že jsem ani necítila pohyby. Lízat nechtěl, jenom prstil, a to taky dost surově. Vybrala jsem si manžela s menším. 15 cm dýlky a 4 cm šířky mi bohatě stačí. Je pevný, dobře ho cítím a dělá mi nádherné orgasmy. I lízat a prstit umí překrásně. Je to můj miláček.

Iveta (Ne, 12. 9. 2021 - 13:09)

Sex s jiným před manželem bych nedala. Zvažuji, že si najdu milence třeba na seznamce. Ne proto, že manźelovi nestojí, ale protože to nechce řešit a nemá zájem mi vyhovět jinak. Moje potřeby ho nezajímají, mě přestávají zajímat ty jeho.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 14:09)

Já bych tu svojí i na penisu nosil. S erekcí nemám problém a kdybych měl, splnil bych jí každé přání všim co mám k dispozici. I toho milence bych jí dopřál, protože jí miluji.

Ondra (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

Není pro vás chlap? Ono je asi těžké, jak se na to díváte. Pokud jste s někým 15 let, tak ho opustíte jen kvůli tomuto problému? Já to musel řešit také, nejtěžší to bylo přijmout a začít to řešit. Dnes naštěstí existuje spousta řešení, jak ho zase postavit

Iveta (Pá, 10. 9. 2021 - 16:09)

Existuje, ale pokud chlap rezignuje a čeká, že se s tím manželka smíří, jde vztah do háje. Kromě případů, kdy to žena vítá, ale takové vztahy nejsou normální.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 17:09)

Ivet. Takových manželství bez sexu je mnoho. Žijí spolu platonicky, přátelsky, nebo jen proto, že si musí pomáhat, třeba i jen ekonomicky. Většinou žena bývá v tomto vztahu potřebnější, jen proto, že manželovi už se nepostaví. Za mlada jsem v takových rodinách vypomáhal. Taky se stalo, že manžel se při phledu na soulož své ženy vzrušil tak, že se mu postavil a nakrátko mne vystřídal, ale jinak to bývalo marné. Uspokojené byly jenom ženy, ale protože se milovali, nevadilo to ani manželům. Šlo jen o uspokojení biologické potřeby. Nic víc.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

To není o opouštění, ale o seznamování a připouštění. Nevyberu si chlapa jenom kvůli problematicky velkému penisu. Těch schopností a vlastností musí mit víc, nejen v sexu.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 00:09)

Pro mne muž, který ho nedokáže do mne zasunout, není pravý chlap a na velikosti, až tak nezáleží. Hlavně že mě potěší a udělá.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Stojící

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 21:09)

Stojící i malý vyrochá i velkou pochvu. Měkký se nedostane do malé a velkou těžko potěší, pokud neztvrdne.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

V každém případě má chlap ještě deset prstů a jazyk !

Mirek (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Co je lepší, velký a ochablý, nebo menší stojící?

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

Když nestojí, jsou jiné možnosti, jak uspokojit ženu a není vyloučeno, že se při tom i ochablý probudí k životu. Muž nesmí být líný a přestat se snažit.

David (Út, 7. 9. 2021 - 01:09)

Velký penis mi přináší jen problémy... spousta holek semnou odmítla kvůli tomu spát. Kamarád, který ho má 17 měl mnohem více partnerek. Navíc mám v poslední době i problém s erekcí... celkově bych byl raději za menšího a funkčního

Reklama

Přidat komentář