Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 23:11)

Ano jsem ještě vzhůru protože nemůžu spát pořád přemýšlím o tom jak udělat tu nehodu. A nevím jestli to z toho neviznělo ale já od té doby neměla žádnou nehodu jenom se občas z nějakého nevysvětlitelného důvodu počůrám v noci a taky jak už jsem psala se mi docela často stane že si jen cvrknu.

zan (Út, 16. 11. 2021 - 06:11)

ahoj natko tak co jak si se rozhodla? dokážeš ještě něco udelat nebo ne?

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 07:11)

Asi nakonec ano teď jsem samozřejmě na cestě do školy ale až se vrátím tak to zkusím.

Petr (Út, 16. 11. 2021 - 09:11)

Tak to jsem rád že jsi se nakonec odhodlala

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 20:11)

Tak to je mi líto. Snad to příště vyjde. A podle mě si na ten dnešek nevzpomene protože to pro ní není tak silný zážitek.

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 21:11)

Dobře když to říkáš tak to zítra zkusím. Ale ještě nevím jak.

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 19:11)

Tak co jak to dopadlo jestli už to máš za sebou?

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 18:11)

Petře pomož mi já už začínám potřebovat a nevím jestli to mám udělat už dnes. Jestli to není moc narychlo?

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 18:11)

Jestli to máš připravené, tak bych do toho klidně šel.

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 18:11)

Co vám dává sem psát takové blbosti?

Veronika (Po, 15. 11. 2021 - 15:11)

Já dnes

Natka (Ne, 14. 11. 2021 - 22:11)

Já se tedy taky odhodlám a napíšu tady co se mi stalo. Byla jsem prostě úplně normální holka která se nepočůravala, do té doby než přišel ten osudný den moje sestra měla svatbu a já na sobě měla svatební šaty které mi ale nešly sundat samotné a musela mi s tím pomáhat máma. Takže svatba začla normálně trochu jsem potřebovala ale nebrala jsem na to ohled ale pak při obřadu už jsem potřebovala víc až to nešlo vydržet ale styděla jsem se odejít tak jsem tam seděla jenže pak už jsem to nevydržela a začlo to že mě téct, ale nikdo si toho nevšiml protože přes šaty to nebylo vidět ale kalhotky a punčocháče jsem měla úplně mokré. Ale zvládla jsem to, no byla jsem v tom ještě tak půl hodiny ale pak průšvih všichni se začli převlékat do normálního oblečení já se zprvu vymlouvala ale máma řekla ať toho nechám a jdu tak jsem tedy potupně došla do převlékárny no a tam mi máma začla pomáhat se svlékat, pak ale přišel ten moment jak my sundavala ty šaty sáhla mi na ty punčocháče a už ji bylo jasné co se stalo, a byla opravdu naštvaná že jsem ji to neřekla jenže největší ostuda no tom byla že jsem musela přejít celý sál abych se dostala do sprch a v tu chvíli mi přišlo že se na mě všichni dívají. Po tomto zážitku jsem tak týden nemohla usnout jak jsem brečela. Jenže od té doby vždycky když někde začnu potřebovat tak si vzpomenu na tuhle nehodu hrozně se vystresuju a pak se neudržím a cvrknu si. Ale největší trauma mám z toho že potom mě máma začla kontrolovat kalhotky že prostě chce abych se před ní svlékla a já se vždycky bojím že tam budu mít flek i když tam většinou není. Ale ten nejvíce traumatický zážitek teprve přijde protože jednou to bylo asi měsíc po té svatbě jsem měla jít s kamarády a kámoškami ven a naposlední chvíli mi máma řekla že němužu že přijede teta se sestřenicí tak ať tu zůstanu, takže jsem samozřejmě měla špatnou náladu a nemluvila jsem a teta se mě ptala co mi je tak jsem jen tak pipla že nic a v tu chvíli mámu napadlo že jsem se počůrala a zeptala se mě na to já s toho samozřejmě byla překvapená tak jsem jen tak potichu řekla že né a ona řekla ať s ní jdu do koupelny a tam mě nechala se vysvléknout aby se přesvědčila že nejsem počůraná když zjistila že nejsem tak se mi omluvila ale ta ostuda hrůza. No a proto mám problém s pocuravanim a taky mám trauma z toho být jen ve spodním prádle protože si to vždy spojím s tím že bude kontrola, takže když jsem byla s přítelem na horách a on otevřel dveře do pokoje tak jsem zkřížila nohy a zakrila si rozkrok a on říkal co si mi stalo jestli jsem se počůrala? Tak jsem mu musela vyprávět celý svůj příběh ale bylo mi líp jako když to píšu teď sem. A i když už od té svatby utekli 4 roky furt z toho mám trauma jak kdyby se to stalo včera:(. Doufám že se tu setkám s pochopením a někdo mi poradí jak se zbavit toho traumatu.

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

A jinak kolik ti je let? A jak často se počůráváš? Nosíš někdy plenky? A kontroluje tě máma ještě?

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Jinak je mi 18 takže na té svatbě mi bylo 14 což už není úplně věk na počůrávání. To je takhle těžké říct mě se to stává jen v noci ale řekla bych tak maximálně dvakrát do měsíce, ale ucvrknutí při kašli nebo smíchu tak to se mi stává častěji proto taky hlavně nosím černé oblečení aby to nebylo vidět. Jenže pak když mě máma kontroluje tak si toho všimne a je naštvaná. Odpověď na další otázku je že plenky nosím jen na noc protože se vždy bojím že se to stane. Samozřejmě normálně taky nosím ty inkontinenční vložky abych zmírnila ty ucvrknutí. A na poslední otázku už jsem vlastně odpověděla ano i v mých 18 letech když přijdu domů tak mě občas máma nechá svléknout do spodního prádla a kontroluje jestli tam nemám nějaký flek a když ho náhodou najde tak mi začne vyhrožovat plenami:(.

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Tak za ty ucvrknutí bych se nestyděl znám spoustu lidí kterým se to stává a jsou v pohodě, a to noční počůrávání když je to jednou nebo dvakrát do měsíce tak to taky není nic hrozného navíc plenka se vyhodí a jde se dál. Klidně bych šel do toho počurání doma protože alespoň mámě můžeš říct že se ti to stává z toho stresu a je ti to nepříjemné.

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 18:11)

Děkuju ani nevíš jak my pomáháš tím že sem píšeš a taky proto že se konečně můžu někomu vypsat. A asi si mě dodal odvahu a zítra zkusím tu nehodu.

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Tak to je mi líto natko, já bych tedy zkusil to udělat doma před mámou a zahrát to na to že se ti to stalo ze stresu a vyříkat si to s ní že ti to není příjemné a třeba to pochopí a nebude na tebe vytvářet tlak. Nebo mě napadlo si cvrknout při tom když tě bude kontrolovat.

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Taky už mě to napadlo udělat to doma ale mám z toho trochu strach. Já jsem totiž hrozný srab už jen odhodlat se a napsat to sem mi trvalo dlouho.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 05:11)

smažky čuráji v rytmu techno:-) tuc tuc cury cury tuc tuc. čururu.

Marek (Út, 9. 11. 2021 - 15:11)

Já se počůrám každý den, než ho najdu a vyndám z kalhot, tak to většinou teče a mám mokrou nohavici. Když to stihnu, tak si raději stáhnu kalhoty a sednu si jako ženy.

Reklama

Přidat komentář