Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Elon (Ne, 7. 11. 2021 - 21:11)

Zdravím vospolok, vidím že sa tu rozvinula zaujímavá debata, tiež som postihnutý týmto fetišom, neuveriteľne ma vzrušuje keď mladá pohľadná žena na nejakých sexi lodičkách s vysokými podpätkami a hrubou podrážkou niečo rozdrvý. A optimálne keď sa jedná o nejakého živého malého chrobáka, červa alebo pavúka tak že po ňom ostane iba fľak na zemi. Taktiež ma vzrušuje keď sa objektom drvenia stáva môj penis, mám to štastie že manželke to neprekáža keď si sem tam po sexe dáme druhé kolo tak že ja ju spravím jazykom a ona si potom obuje čierne lakované lodičky na vysokých podpätkoch, ja si ľahnem na zem na koberec, ona sa nadomňa postavý, lodičkou mi zošliapne penis a začne mi ho "dreť" až dokým sa neurobím. Ešte lepšie je to keď má manželka niečo vypité a nerieši či mi z neho niečo ostane a znateľne silnejšie pritlačí. Máte tu niekto doma v spálni tiež podobné praktiky?

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 18:11)

Moja žena mi prišliapne o čo ju poprosím :)

bigfuss (Ne, 7. 11. 2021 - 02:11)

Aj moja bez problemov. Napiš mi na : [email protected]
možeme vymeniť info :-) aj foto :-o

Kejsa (Pá, 29. 10. 2021 - 12:10)

To si tady někteří "fantazírující" neuvědomují! Asi neví, co "dokážou" podpatky. Stačí se podívat na chodníky, na parkety, na lina..... Já to vím, protože jsem ženská. A protože jsem ženská, měla jsem v rukách i varlata. :-) :-) Ty houbovitý a měkký kuličky, by tlaku podpatku dlouho NEODOLALY!! :-( :-( A bolest to bude PŘÍŠERNÁ!! Když jsem viděla, když někdo dostal "ránu do koulí", radostně NEVYPADAL!! :-) Když se zabořím do udupané pěšiny, s varlaty by to dopadlo špatně.

Meno (Čt, 28. 10. 2021 - 00:10)

Je tu niaka žena ktorej sa podarilo rozšliapnuť v poslednej dobe niake autíčko alebo hračku alebo sa tomu niakim spôsobom dokonca venuje?

bigfuss (St, 3. 11. 2021 - 00:11)

Ahoj písni na : [email protected]

Xantipa (Pá, 29. 10. 2021 - 05:10)

V poslední době ne, ale když jsem učila na základní škole. Ve třetí třídě si jeden žák vzal do školy plechové autíčko a ve vyučování si s ním hrál. Několikrát jsem mu to zakázala, ale marně. Namísto toho, abych mu je sebrala, mne napadlo mu poručit, aby autíčko položil do uličky na podlahu. A potom jsem jen uličkou prošla tak, že jsem na autíčku na okamžik stála celou mojí váhou. A byla z něj v tom okamžiku placka, jak moje váha autíčko rozmáčkla.

Meno (St, 3. 11. 2021 - 22:11)

No u nás na základnej keď zme sa hrali vo vyučovaní tak učiteľka vyhodila autíčko do koša takže som si to mohol potom vibrať ale rozšliapnutie to už je úplný koniec :D

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 21:11)

To byl dobrý nápad mu to autíčko rozšlápnout. Pochopil pak aspoň, že si nemá při hodině hrát? Rozšlápla jsi ve škole ještě něco jiného?

Xantipa (Út, 2. 11. 2021 - 23:11)

Myslím, že to určitě pochopil. :-) A jak celá třída ztichla a vydechla úžasem, jak to pode mnou křuplo a byla z toho placka... Tak to mi bylo jasné, že to milí žáci asi také nezapomněli.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 21:11)

Takto je dobře, ze to účel splnilo. :) Kolik vážíš? Rozšlápla jsi ve třídě ještě něco dalšího?

Xantipa (Pá, 5. 11. 2021 - 11:11)

Bylo to jen jednou. A vážila jsem plus mínus okolo šedesáti. Přesně to nevím.

Honza (So, 13. 11. 2021 - 08:11)

Ahoj, nechala by sis olízat špinavé podrážky?

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 19:11)

To je škoda, že jsi toho nerozšlápla víc...

Xantipa (So, 6. 11. 2021 - 07:11)

Když byli kluci malí, tak jsem jím občas nějakou hračku rozšlápla, když měli v pokojíčku binec a jak jsem tam šla, tak to pode mnou někdy křupalo. Ale to nebylo úmyslně. Nějakou tu rozšlapanou havěť, ovoce nebo ořechy venku také nepočítám.

Anonym (So, 13. 11. 2021 - 22:11)

To jsi tak KRUTÁ¿??? Že rozslapnes ořech, dobře, není ŽIVÝ!!! Že bereš život té "havěti", Ti NEVADI??

Xantipa (Ne, 14. 11. 2021 - 19:11)

Myš nebo žábu klidně rozšlápnu a vůbec mi to nevadí. Často si toho všimnu až to pode mnou křupne a praskne.

Crusher (Út, 16. 11. 2021 - 23:11)

Ahoj Xantipo,muzeme si tom popovidat.napis na [email protected]

Anonym (Po, 15. 11. 2021 - 12:11)

Leda, že by to byla myš se sebevražednými sklony. :-) :-)

Anonym (Po, 15. 11. 2021 - 12:11)

No, nevím. Žábu možná, ta není moc HBITÁ!! Myš je HBITÁ až moc!! Nevím, zda by čekala, až půjdeš okolo a rozslapnes ji!!

Reklama

Přidat komentář