Reklama

Nevěra v lázních

Kuzma Šoustalovič (St, 2. 2. 2022 - 15:02)

jsem nebyl v lázních. Pracoval jsem v podniku kde bylo 90% mladých žen. Chlap s pořádným mackem byl vzácný. S jednou vdanou jsem měl s našich hrátek dvočata - kluky, dens už jsou kluci veliký, dokonce mají i vysokou a jejich otec nemá ani šajna, kdo je zplodil. Nevěře čest.

bzundimír (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

V lázních je povinnost každého schopného chlapa prohánět kašpárka v manéži! komu stojí ten nepostojí, jede jako bejk.

David (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Jel jsem na tři týdny do lázní a tím že budu ženě věrný. Čtrnáct dní jsem to vydržel a pak večer ve sprše mi jeden starší pán pohladil zadek a druhou rukou mi nechce zatlačil na záda jako abych se ohnul . Podvolil jsem se a když mě šukal do zadku tak jsem se udělal. Tak teď nevím byla to nevěra nebo ne.

gogo (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

No to bych se asi posral, jednu bych mu natáhnul a ten klacek by nestačil zasunout. Buzerantů mám okolo sebe, jak v práci, tak moji spolužáci jsou tři teplouši, ale žádný z nich si nic nedovolí, jsou to dobrý kamarádi, ale dobře ví že jsem na ženský.

Jana (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ty z toho naděláš, mě ho přítel taky strká dozadu a užívám si to a mám sex i se stejně starou kamarádkou už mnoho let. Příteli se do ní nechtělo, ale nechtěla jsem ho nechat stranou. Anální hrátky jsou běžné.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Když jsem já jel do lázní, tak mi manželka do ruky vrazila balík ochrany, se slovy, ať tam nějaké neudělám dítě.

Zdeněk (St, 19. 1. 2022 - 12:01)

Já bydlím v lázeňském městě a mohu potvrdit, že tam jezdí hodně vdaných žen, které jsou v lázní nevěrné. Měl jsem jich již hodně a raději ani nechci pomyslet, kolik dětí mi běhá po světě za ty roky, protože některé zvláště vdané to chtěly. Teď již druhý rok z důvodu covidu je to slabší, jak do počtu pacienků, tak se všichni nějak bojí, ale příležitost se občas najde.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Kdo by vydržel celou dobu bez sexu? Mnich? I faráři protahují kluky, protože to nevydrží. S manželkou bereme zahýbání v lázních jako normální a nijak si tu dobu nevyčítáme.

Jitka (St, 22. 12. 2021 - 13:12)

V srpnu jsme byla v Konstantinových lázní, což jsou takové menší lázně, ale příležitostí k nevěře tam bylo tolik, že jsem podlehla, přesto že jsem si myslela, že ne.
Večer jsme seděli s partou v kavárně se spolubydlící a se dvěma pány též spolubydlící.
Najednou spolubydlící říká, já jdu s tím pánem na pokoj, tak se bavte až přijdem, jenže se nevraceli a ten pán říká, tak pojď ke mě na pokoj. Jak píši, podlehla jsem a skončili jsme v posteli až do rána. Jak to mohlo dopadnou. Do konce lázní se to opakovalo ještě několikrát. Nevěra zůstala jen mezi námi a já přijela domů jako věrná manželka se zkušeností a doma jsme z manželem souložili hned první moc s velkou náruživostí a touho po sobě.

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 00:12)

Když jsi přijela domů a hned jsi chtěla souložit s manželem, to bylo pro sichr pokud by jsi v těch lázní k něčemu přišla, tak aby si manžel myslel, že je to jeho? U nás, také jedna jezdila do lázní a vždy měli doma radostnou událost. Když po nějaké době chtěl otec dítěti dát ledvinu, tak se zjistilo, že ani jedno dítě není jeho.

Jana (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Stane se. Mě šuká přítel s kámošema a stát se může cokoliv a tak s tím nějak počítáme, účastní se i moje dvě kamarádky a tak je možností mít dítě dost. My holky s tím počítáme.

František (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Já též jezdím do těch Konstantýnových lázní na léčení. Vždy jsem to slyšel o Františkových lázní, že tam jezdí, ženy na léčení neplodnosti, ale já jsem stále svobodný a mohu říci, že jsem si zde užil s nevěrnými manželkami mladými i staršími. Jedna dokonce nechala manžela na pokoji, že se jde projít a skončila u mě na pokoji. Jedna, té bylo již sedmdesát a byla zachovalá, ta si o to sa řekla, že ten její ji to již neudělá a ona to potřebuje.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 09:12)

Sedmdesátku? To bych chtěl zažít,jsem mladší,byla hezky mokrá

František (Po, 27. 12. 2021 - 11:12)

Sedmdesátka sice již není tak pohyblivá, ale prožívá to více než mladá holka.
Zvlhne a křičí přitom jako když ji vraždíš, ale děsně to vzrušuje, když už to tělo je přeci jen trochu scvrklé a vráščité a kozičky visí dolů.

David (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Docela by mne zajímalo, jak se dnes snížily či nesnížily nevěry v době covidové. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 12:12)

Takže lázně byly se vším všudy,a jak byl starý?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Byl jsem ve Františkových lázních jen jeden den "služebně". Měl jsem pohlavní styk se dvěma ženami s podmínkou zapustit je semenem. Tu druhou jsem zapustil pro jistotu dvakrát, protože pořád neměla dost.

Jana (Ne, 12. 12. 2021 - 22:12)

Já tam byla, také na léčení, ale byl problém tam nějakého mladšího chlapa najít. Většina co tam byli, tak tam jsou staříci na léčení po infarktu a to by mohl být risk, že to nepřežije.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 08:12)

A sehnala si?

Jana (Po, 13. 12. 2021 - 09:12)

Kdo hledá ten najde. Kdo nechce nenajde.

Reklama

Přidat komentář