Reklama

Nevěra v lázních

gogo (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

No to bych se asi posral, jednu bych mu natáhnul a ten klacek by nestačil zasunout. Buzerantů mám okolo sebe, jak v práci, tak moji spolužáci jsou tři teplouši, ale žádný z nich si nic nedovolí, jsou to dobrý kamarádi, ale dobře ví že jsem na ženský.

Jana (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ty z toho naděláš, mě ho přítel taky strká dozadu a užívám si to a mám sex i se stejně starou kamarádkou už mnoho let. Příteli se do ní nechtělo, ale nechtěla jsem ho nechat stranou. Anální hrátky jsou běžné.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Když jsem já jel do lázní, tak mi manželka do ruky vrazila balík ochrany, se slovy, ať tam nějaké neudělám dítě.

Zdeněk (St, 19. 1. 2022 - 12:01)

Já bydlím v lázeňském městě a mohu potvrdit, že tam jezdí hodně vdaných žen, které jsou v lázní nevěrné. Měl jsem jich již hodně a raději ani nechci pomyslet, kolik dětí mi běhá po světě za ty roky, protože některé zvláště vdané to chtěly. Teď již druhý rok z důvodu covidu je to slabší, jak do počtu pacienků, tak se všichni nějak bojí, ale příležitost se občas najde.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Kdo by vydržel celou dobu bez sexu? Mnich? I faráři protahují kluky, protože to nevydrží. S manželkou bereme zahýbání v lázních jako normální a nijak si tu dobu nevyčítáme.

Jitka (St, 22. 12. 2021 - 13:12)

V srpnu jsme byla v Konstantinových lázní, což jsou takové menší lázně, ale příležitostí k nevěře tam bylo tolik, že jsem podlehla, přesto že jsem si myslela, že ne.
Večer jsme seděli s partou v kavárně se spolubydlící a se dvěma pány též spolubydlící.
Najednou spolubydlící říká, já jdu s tím pánem na pokoj, tak se bavte až přijdem, jenže se nevraceli a ten pán říká, tak pojď ke mě na pokoj. Jak píši, podlehla jsem a skončili jsme v posteli až do rána. Jak to mohlo dopadnou. Do konce lázní se to opakovalo ještě několikrát. Nevěra zůstala jen mezi námi a já přijela domů jako věrná manželka se zkušeností a doma jsme z manželem souložili hned první moc s velkou náruživostí a touho po sobě.

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 00:12)

Když jsi přijela domů a hned jsi chtěla souložit s manželem, to bylo pro sichr pokud by jsi v těch lázní k něčemu přišla, tak aby si manžel myslel, že je to jeho? U nás, také jedna jezdila do lázní a vždy měli doma radostnou událost. Když po nějaké době chtěl otec dítěti dát ledvinu, tak se zjistilo, že ani jedno dítě není jeho.

Jana (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Stane se. Mě šuká přítel s kámošema a stát se může cokoliv a tak s tím nějak počítáme, účastní se i moje dvě kamarádky a tak je možností mít dítě dost. My holky s tím počítáme.

František (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Já též jezdím do těch Konstantýnových lázní na léčení. Vždy jsem to slyšel o Františkových lázní, že tam jezdí, ženy na léčení neplodnosti, ale já jsem stále svobodný a mohu říci, že jsem si zde užil s nevěrnými manželkami mladými i staršími. Jedna dokonce nechala manžela na pokoji, že se jde projít a skončila u mě na pokoji. Jedna, té bylo již sedmdesát a byla zachovalá, ta si o to sa řekla, že ten její ji to již neudělá a ona to potřebuje.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 09:12)

Sedmdesátku? To bych chtěl zažít,jsem mladší,byla hezky mokrá

František (Po, 27. 12. 2021 - 11:12)

Sedmdesátka sice již není tak pohyblivá, ale prožívá to více než mladá holka.
Zvlhne a křičí přitom jako když ji vraždíš, ale děsně to vzrušuje, když už to tělo je přeci jen trochu scvrklé a vráščité a kozičky visí dolů.

David (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Docela by mne zajímalo, jak se dnes snížily či nesnížily nevěry v době covidové. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 12:12)

Takže lázně byly se vším všudy,a jak byl starý?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Byl jsem ve Františkových lázních jen jeden den "služebně". Měl jsem pohlavní styk se dvěma ženami s podmínkou zapustit je semenem. Tu druhou jsem zapustil pro jistotu dvakrát, protože pořád neměla dost.

Jana (Ne, 12. 12. 2021 - 22:12)

Já tam byla, také na léčení, ale byl problém tam nějakého mladšího chlapa najít. Většina co tam byli, tak tam jsou staříci na léčení po infarktu a to by mohl být risk, že to nepřežije.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 08:12)

A sehnala si?

Jana (Po, 13. 12. 2021 - 09:12)

Kdo hledá ten najde. Kdo nechce nenajde.

Jiřina (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Teď jsem nebyla v lázní z důvodu covidu již dva roky. Dříve co jsem se rozvedla, tak jsem jezdila každý rok. Jen chci napsat, že já jsem volná, ale většina chlapů co tam byla, tak byla většinou ženatých a téměř všichni nevěrní. Já byla jedna z těch co tu nevěru vlastně podporovala, protože jsem během toho třítýdenního pobytu v lázní měla poměr s několika muži a s některými opakovaně. Jen chci ale říci, že jsme nebyli sami, takových párů tam bylo několik. Jsou případy, že se tam také navzájem zamilují. Někteří sigl tam, jezdí si najít partnera, což se i daří a nezáleží na věku.

Anna (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Já byla v lázní již dvakrát, také jsem se tam hezky bavila, ale přesto že jsem měla nabídky jsem tam žádnému mužskému nepodlehla a s hrdostí jsem se domů vrátila k rodině.

Jarmila (Čt, 18. 11. 2021 - 20:11)

Jezdila jsem do lázní několik let místo dovolené. Téměř po každé jsem tam měla nějaký milostný poměr většinou s nějakým ženatým mužem a až na posled jsem poznala pána, který mi byl sympatický hned od začátku a já jemu též. Již druhou noc jsem skončila u něho na samostatném pokoji. Veznu to zkráceně, lázně jsme tam prosouložili při čemž jsem otěhotněla a za tři měsíce byl již můj manžel a za det měsíců se nám narodila dcera a za další rok syn, kterému je již 14 roků.

Reklama

Přidat komentář