Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

jsi fakt fajn kdybych mohl tak bych si aspoň s tebou dál psal i o tom čůrání a kakání ale právě proto jsem se tě zeptal na to tělo abych ti dokázal že kdybys byla volná tak věci týkající se hlazení a líbání mě zajímají víc ale stejně kdybys mi chtěla přece jen ještě někdy udělat takovou radost jako v úterý tak mi o malé a velké zas někdy klidně napiš a prdíš taky někdy?

Šárka (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

Prdí přece každý, někde jsem četla, že několikrát za hodinu, ani si to neuvědomujeme. Ale včera jsem si uprdla v sauně, v tom horku to není cítit. Na to se dá celkam spolehnout. Asi nos je při té teplotě ochrnutý, i když vonné oleje, co tam někdo nakapal, ty cítit jsou. Pak jsem to zopakovala ve sprše, tam jsem byla sama. Cítila jsem, že to bude větší, tak aby nebyl hluk, tak jsem si jednou rukou trochu roztáhla řiť. Děláš to taky, když chceš, aby to bylo potichu? Takže to byl takový syčák, který ve sprše nebyl slyšet. Pak mě to ovanulo, no a to byl smrad, že by jeden pad, jak zní ta hláška z filmu. Musela jsem honem vypadnout, aby to nebylo na mně, kdyby někdo přišel. Od křehké dívčiny by to nikdo nečekal.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 18:11)

ASPOŇ NĚKDO mě tu chápe. Díky Šári. I kdyby si měla být jediná s kým si na daná témata budu psát stojí mi to za to ty jediná mě tu i nadále držíš

Šárka (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

Po čurání si vždycky vytírám i prcku a i když nekakám, stejně je to často trochu špinavé. Dnes jsem nekakala, ale i tak se pak musím umýt.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

ale stejně jsem rád že mám na dané téma aspoň tebe díky moc a až budeš příště úspěšná tak mi zase napiš uděláš mi tím radost a i když nebudeš tak napiš o čemkoliv dneska si mi fakt zase spravila náladu

Ingrid (Čt, 4. 11. 2021 - 21:11)

Pavkole, zavolej mi na 998674440

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 21:11)

ale to asi není tvoje to vypadá na nějakou "vlhkou linku" kde je sazba aspoň 90 za minutu

Šárka (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Přestaň odpovídat na blbosti mimo téma. Zbytečně přispíváš k zaplevelení diskuse. Vidíš, že je to 10-místné číslo, ne? Nebo tam zavolej a zjistíš to, ale nepiš to sem. Děláš ze sebe blbce. Jen úplný idiot by sem napsal nějaké užitečné telefonní číslo nebo mail s pravým jménem. Nebo se nedozvíš, jak jsem byla na velké a jak to tam žluňklo.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

ok příště až si něco budu myslet tak to sem nebudu psát abych toho blbce ze sebe nedělal ale o té velké a žbluňkání mi určitě piš si na tomhle vlákně jediná kdo pochopil o co mi jde a proč a tudíž jediná kdo mi může udělat radost a naplňuje mě tím i když si o tom budeme jenom psát a asi k normálnímu setkání (byť třeba jen s kamarádským líbáním a hlazením) asi nikdy nedojde, tak i když si pouze virtuální kamarádka tak bych tě nerad ztratil

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

ok tak to jsem rád že si byla na velké a že to žbluňklo přesně kvůli tomu jsem chtěl aby si se mnou o tom některá psala jsem rád že si mě pochopila

Šárka (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Tak abych ti udělala radost, tak to doplním o podrobnosti. Včera to byla celkem úhledná šiška, která mě vůbec neumazala. Akorát jsem si musela dát pozor, když to žbluňkne, aby mi to neopláchlo prdel. Mokrá díra se pak blbě utírá a papír se protrhává. Teď to bylo krásně suchý a skoro vůbec nešpinilo. Až když jsem zkusila vtlačit prst skrz papír dovnitř, tak měl hnědou špičku. Zkontrolovala jsem, jestli plave. Neplavalo, ani to nesmrdělo, ale hned jsem to spláchla. Nemusela jsem to zkoumat dlouho, zkrátka zdravé hovno. Ani jsem si nemusela mýt ruce, ale umyla jsem si je ze zvyku. A prdel taky, protože to bylo před spaním a nebylo jisté, jak mě bude chtít přítel probudit. Při mytí prdele taky zatlačuji prsty hlouběji, aby se všechno dostalo ven a já se mohla cítit vyvoněná.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

díky za zprávu

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Už sis ho vyhonil,Šárko. Chlap 54 let,Kralupy nad Vltavou,pracovník BA. Mám jeho příspěvky zkopírované. Nenechte se napálit

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

a jak ti mám věřit že nekecáš co když to píšeš jenom proto že nechceš tu mojí komunikaci mezi mnou a Šárkou číst a chceš mě prostě donutit ke konci který už jsem tolikrát sliboval? I kdybych lezl na normálnější diskuze třeba typu Holky a nahota doma tak nemyslete si že když mi napíšete zalez nebo vypadni. tak zcvaknu prdel a poslechnu. I kdybych nepřispíval protože už nebude čím tak číst si zajímavé příspěvky budu chtít stejně dál

Šárka (Pá, 5. 11. 2021 - 11:11)

Pavkole, jestli se tu budeš pořád vybavovat s blbci, tak tu skončím taky. Mě se ty vaše diskuse a nadávky opravdu nechce číst.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 12:11)

jak myslíš šárko ale poslední zprávu jsem psal v 9 hodin takže ten kdo psal za mě ty další se za mě vydával

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 12:11)

Ono je jedno jestli si to psal ty nebo někdo jinej,protože ty kecy píše přesně podle tebe,tak je to fuk,ty si známej skoro na každý diskusi,buď si na blba hraješ nebo blb si a to není urážka.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 11:11)

Ne já tu opravdu končím definitivně. To nemá cenu myslím žádnou. Takže končím a odcházím do propadliště dějin

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Jen do toho. Tvá blbost potěší i ty kteří jsou jen o málo chytřejší.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

tobě sice děkuju za varování ale pokud bude někdo pokračovat na vláknech která k tomu přímo vybízejí t.j. na vlákně čůracím a kakacím tak nemám důvod abych skončil můžu sice jít třeba na Holky a nahota doma ale to mám jediný zážitek z roku 2004 takže bych byl zase pro změnu napadán že se opakuju protože už jsem ho tam psal

Reklama

Přidat komentář