Reklama

Obřízka

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 22:08)

Źidé ne, ale právo šaríja je neúprosné.

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 13:11)

Neni. Sarija zenskou obrizku nenarizuje.

hey (Po, 15. 11. 2021 - 19:11)

Jude

Zkoumal (St, 29. 9. 2021 - 16:09)

Bude zase mohel v Praze ?...Tonda by to určitě věděl...

Rabinát Židovské obce Praha na dotaz ČTK sdělil, že poskytuje rodičům kontakt na mohela, tedy rituálního obřezávače. Dřív sídlil v Praze, byl to lékař, člen obce. Nyní si musejí rodiče domluvit mohela z Německa, Rakouska či Británie. Vedle výkonu rituální obřízky platí mohelovi také cestovní náklady.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 22:08)

Fanatici ano !

MUDr. Pižlal (St, 25. 8. 2021 - 20:08)

Já nosím všude jenom bílý kalhoty do gumy s kšandami a dělám jednu obřízku za druhou.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 02:08)

Máte nosit kalhoty s knoflíkama, chytráci :-D:-D zip je hnus a ďáblův vynález.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Tak on bohužel čekal to, že si z jeho propagandy každý sedne na zadek a všichni mu budou přikyvovat. Žádné diskusi nebyl přístupný.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Předkožky penisů mladých kluků byl pro něho opravdu fascinující fetiš .

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

On tě ten humor přejde. Dřív jsem také všude občas slyšel různé vtipy a narážky na tohle téma. Mě to vtipné nikdy moc nepřišlo, protože jsem očekával že mě to asi nejspíš nemine. To se nakonec nestalo, ale trvale odhalený žalud mám i tak.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 15:08)

Však on ti jednou ten řízek zaskočí, doktore uřízlá předkožko!

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Dělali jsme obřízky. Řezali jsme pořízky, bychom měli na řízky.

Návštěvníku, (St, 11. 8. 2021 - 20:08)

zasekla se ti někdy předkožka do drátků něčích rovnátek ? Nebo vice versa? Pak bys raději šel hned na obřízku … ono také stačí, když ti jezdec poctivého zipu YKK na džínách prožene předkožku mezi zoubkama … chtěl bych tě vidět , co pak s tím uděláš… (to ale pochopitelně u obřezaným nehrozí!)

Kol (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

Jop zasekla se mi do zipu od kalhot tekla z toho krev jak eviňe a dodneška mám natrhlou předkožku

Zkoumal (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Narazil na Zkoumala, evngelikála Džouího, krkavčí matky, obřízkuchtivé nány a prohnilou cirkumfetišistickou lobby....

Ha! (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

To ano , určitě u nich narazil , ale ti ho do "pekla" nedostali... kdoví, možná si tam užívá pekelných předkožek a sem už by se ani vrátit nechtěl! Bůh ho jako zarytého neobřezance určitě nepřijal, to by mu tak scházelo, aby mu tam ještě tak kázal bludy pekelné! A navíc, on se ani s Bohem usmířit nehodlal.

kožař (St, 28. 7. 2021 - 13:07)

Kdoví na koho narazil.

taky to na mě tak působí.

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 21:07)

pokud máte někdo problém, nejde stahovat kůžička, je přilepená ap. zajděte si za pediatrem. Nemusí to nutně být v doprovodu matky, případně, pokud by se někdo styděl, tak pro daný účel může doktorka poslat matku pryč a zavolat, až synátorovi ptáčka prohlédne. Jí pak dá doporučení do nemocnice ap. Velká část příspěvků zde jsou výmysly nebo psaní deviantů, takže opravdu, kdo má potíže, k doktorovi, doktorce, ne si nechat radit od neznámých lidí. Ani doktor neumí poradit bez toho, aby to viděl. Pak je i varianta, existují poradny přes internet, kde odpovídá lékař. Malinko se tam platí, myslím 50Kč, což snad zvládne každý školák. Tam lze dát dotaz, poslat i fotku, jak to vypadá z mobilu. Odpovědi jsou pak zveřejněné, ale bez jména tazatele a bez fotek. Myslím, že odpoví i emailem, sám jsem se před lety na něco ptal, tehdy se nemuselo ani nic platit.

UžToNeníOno (St, 29. 9. 2021 - 16:09)

"No doktor určitě poradit neumí", by ihned komentoval Tony ... hraboš hrabavej ! Jojo jedinej, kdo tu byl kompetentním expertem na chlapecké předkožky, jejich roztahovačem a přetahovačem, byl "gin"... škoda, že už sem nechodí ... Gin , ten byl jediným opravdový erudovaným diskutérem...

Daniel (So, 3. 7. 2021 - 08:07)

Ahoj už asi měsíc jsem spozoroval že mi nejde stáhnout předkožka jak v klidovém stavu nebo i v erekci myslíte že je to dobře?? No ale já se to bojím říct rodičům aby jsme nešli k doktorovi ale včera na plavecaku když jsem tam byl s tátou jsem si všiml že má obřízku a on mi řekl naco koukám a já jsme mu řek že na jeho obřízku a ona aha ale on se podíval na můj penis a už asi tušil že není něco v pořádku. No a když jsem večer přijeli domu šly jsme se vykoupat šel první táta a pak já no a táta zamnou přišel do vany a řekl ať mu ukážu jak si ho meji no tak jsme to udělal a on na mě kdy jsi mi chtěl říct že ti nejde stáhnout předkožka s tím můžeš mít problémy a já jsme neřekl nic no a teď mi řekl že půjde semnou k doktorovi jen já a on mámu z toho vynecháme ale já k tomu doktorovi nechci co mám dělat je mi 16.

Reklama

Přidat komentář