Reklama

Obřízka

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 22:08)

Fanatici ano !

MUDr. Pižlal (St, 25. 8. 2021 - 20:08)

Já nosím všude jenom bílý kalhoty do gumy s kšandami a dělám jednu obřízku za druhou.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 02:08)

Máte nosit kalhoty s knoflíkama, chytráci :-D:-D zip je hnus a ďáblův vynález.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Tak on bohužel čekal to, že si z jeho propagandy každý sedne na zadek a všichni mu budou přikyvovat. Žádné diskusi nebyl přístupný.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Předkožky penisů mladých kluků byl pro něho opravdu fascinující fetiš .

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

On tě ten humor přejde. Dřív jsem také všude občas slyšel různé vtipy a narážky na tohle téma. Mě to vtipné nikdy moc nepřišlo, protože jsem očekával že mě to asi nejspíš nemine. To se nakonec nestalo, ale trvale odhalený žalud mám i tak.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 15:08)

Však on ti jednou ten řízek zaskočí, doktore uřízlá předkožko!

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Dělali jsme obřízky. Řezali jsme pořízky, bychom měli na řízky.

Návštěvníku, (St, 11. 8. 2021 - 20:08)

zasekla se ti někdy předkožka do drátků něčích rovnátek ? Nebo vice versa? Pak bys raději šel hned na obřízku … ono také stačí, když ti jezdec poctivého zipu YKK na džínách prožene předkožku mezi zoubkama … chtěl bych tě vidět , co pak s tím uděláš… (to ale pochopitelně u obřezaným nehrozí!)

Kol (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

Jop zasekla se mi do zipu od kalhot tekla z toho krev jak eviňe a dodneška mám natrhlou předkožku

Zkoumal (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Narazil na Zkoumala, evngelikála Džouího, krkavčí matky, obřízkuchtivé nány a prohnilou cirkumfetišistickou lobby....

Ha! (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

To ano , určitě u nich narazil , ale ti ho do "pekla" nedostali... kdoví, možná si tam užívá pekelných předkožek a sem už by se ani vrátit nechtěl! Bůh ho jako zarytého neobřezance určitě nepřijal, to by mu tak scházelo, aby mu tam ještě tak kázal bludy pekelné! A navíc, on se ani s Bohem usmířit nehodlal.

kožař (St, 28. 7. 2021 - 13:07)

Kdoví na koho narazil.

taky to na mě tak působí.

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 21:07)

pokud máte někdo problém, nejde stahovat kůžička, je přilepená ap. zajděte si za pediatrem. Nemusí to nutně být v doprovodu matky, případně, pokud by se někdo styděl, tak pro daný účel může doktorka poslat matku pryč a zavolat, až synátorovi ptáčka prohlédne. Jí pak dá doporučení do nemocnice ap. Velká část příspěvků zde jsou výmysly nebo psaní deviantů, takže opravdu, kdo má potíže, k doktorovi, doktorce, ne si nechat radit od neznámých lidí. Ani doktor neumí poradit bez toho, aby to viděl. Pak je i varianta, existují poradny přes internet, kde odpovídá lékař. Malinko se tam platí, myslím 50Kč, což snad zvládne každý školák. Tam lze dát dotaz, poslat i fotku, jak to vypadá z mobilu. Odpovědi jsou pak zveřejněné, ale bez jména tazatele a bez fotek. Myslím, že odpoví i emailem, sám jsem se před lety na něco ptal, tehdy se nemuselo ani nic platit.

UžToNeníOno (St, 29. 9. 2021 - 16:09)

"No doktor určitě poradit neumí", by ihned komentoval Tony ... hraboš hrabavej ! Jojo jedinej, kdo tu byl kompetentním expertem na chlapecké předkožky, jejich roztahovačem a přetahovačem, byl "gin"... škoda, že už sem nechodí ... Gin , ten byl jediným opravdový erudovaným diskutérem...

Daniel (So, 3. 7. 2021 - 08:07)

Ahoj už asi měsíc jsem spozoroval že mi nejde stáhnout předkožka jak v klidovém stavu nebo i v erekci myslíte že je to dobře?? No ale já se to bojím říct rodičům aby jsme nešli k doktorovi ale včera na plavecaku když jsem tam byl s tátou jsem si všiml že má obřízku a on mi řekl naco koukám a já jsme mu řek že na jeho obřízku a ona aha ale on se podíval na můj penis a už asi tušil že není něco v pořádku. No a když jsem večer přijeli domu šly jsme se vykoupat šel první táta a pak já no a táta zamnou přišel do vany a řekl ať mu ukážu jak si ho meji no tak jsme to udělal a on na mě kdy jsi mi chtěl říct že ti nejde stáhnout předkožka s tím můžeš mít problémy a já jsme neřekl nic no a teď mi řekl že půjde semnou k doktorovi jen já a on mámu z toho vynecháme ale já k tomu doktorovi nechci co mám dělat je mi 16.

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 08:07)

A to jsi az v 16 prvne videl otcovo pero? A predtim nevedel o tom ze ma obrizku? Tim ze on to ma tak vi jake to je a necha ti to nejspis udelat taky

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 21:07)

Někdo si vymýšlí. Buď vídal otce odmala, ten se před ním neskrýval, někde znají děti i rodiče opačného pohlaví. Kde se ani otec nechce před synem odhalit, tak rozhodně s tím nezačně, když je synovi 16. Kdy už je pohlavně vyspělý, pár let pravidelně ejakuluje, současně není lidsky zralý, dospělost se týká spíš schopnosti plodit děti, ne lidské zralosti. Pokud se někdo chce odhalovat před svými dětmi, tak vážně by neměl se do 16 let zakrývat a pak se odhalit v tomto věku. Malé děti vezmou nahotu normálně, před pubertou ještě celkem taky. Nejhorší je čekat do puberty.

Daniel (St, 21. 7. 2021 - 07:07)

Jako já ti nwm ale jestli umíš. Číst tak tak tamzje napsáno že Jsem ho viděl na plaveckém bazénu v šatně

Návštěvník (Út, 13. 7. 2021 - 23:07)

Tak, u nás to bylo bezne, otcovo pero (nic moc) i brachovo jsem videl uz odmalicka. Pred pubertou mi nahota moc nevadila, mel jsem pindika na klucici pomery vetsiho. Az v puberte jsem se zacal stydět, kdyz jsem zjistil ze vsichni je maj velky a chlupaty a ja jsem ho mel jsem furt jako kluk. Od ty doby jsem byl stydlivej a moc se nesnazil ho davat na odiv.

Reklama

Přidat komentář