Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Ty už si blbej jenom tím pravopisem

Jiří od Pardubic. (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

Ty jsi určitě dokonalý v pravopisu jsi nikdy chybu neudělal.

Ladislav (Po, 8. 2. 2021 - 23:02)

Hezké fantazie :)

Karel (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Jednou jsem četl příběh kdy manželka zalhala manželovi ze má rakovinu.A ze az umre ze by nesnesla to pomysleni že bude spat z jinou ženou.A navrhla mu kastraci .On ji miloval tak to pro ni udělal.Mesic po zákroku mu rekla ze ji vylecily a ma to stabilní.Po nejake dobe mu rekla že potřebuje i muze na sex ne jenom vybrator.A on ji miloval a dopral ji nekolik milencu a on si na kastraci zvykl a nakonec byly oba stastni.Ona si dopřávala milence a on byl šťastný že ona je šťastná a ona ho za to taky milovala ci pro ni podstoupil.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Tento článek jsem nečetla, ale je to možné, ženy jsou někdy hodně přesvědčivé, když chtějí dosáhnout svého. Já četla jiný, kdy dcera bohatého podnikatele v USA měla o deset let mladšího manžela, který nepracoval a nechal se od ní hýčkat. Dávala mu spoustu peněz, drahé sportovní auto a různé jiné výhody. Doneslo se jí, že ji podvádí se ženami z fitka, do kterého chodí cvičit. Ale nikdy se jí nepodařilo ho přistihnout při činu. Ona sice měla také milence, ale jen jednoho. A aby se svým milencem nemusela vztah skrývat, tak vymyslela šibalský plán. Zaplatila jedné mladé holce dost pěknou sumu peněz, aby šla do toho fitka a nechala se tam jejím manželem sbalit a určila i místo, kam s ním má jít na sex. A je jasné, že ho konečně načapala. Doma mu řekla, že má na vybranou. Buď vypadne s holou prdelí a beze všeho z domu a rozvedou se, neuvidí už ani jejich děti, nebo si nechá všechno mezi nohami odstranit, aby jí už nikdy nemohl podvést. Nechtěl se vzdát veškerého komfortu a všech výhod, tak souhlasil s operací. Asi po měsíci mu řekla, že jí chybí sex a od té doby si milence začala vodit domů a její manžel se na ně musel dívat, jak se spolu milují. Pěkně ho převezla holka

Karel (Po, 8. 2. 2021 - 07:02)

Neznate ještě nějaký podobny příběh.Byl úžasný.Pekne ho vypekla mrška.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 08:02)

Větší kravinu jsem nečetl,tak proč s ním je? Aha asi prachy,on bude nemohoucí a pak bude vše v pořadku,vy jste exoti

Karel (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Dekuji za odpověď pani Veroniko.Kež bych potkal někdy takovou ženu jeko jste vy nebo vaše sestra.Vysvetlila mu to racionálně.Mate pravdu co s nefunkčnim penisem.Jenom by se tam houpal a byl by k ničemu.Dobře si to zařídila.Určite si teď užívá pořádný sex z muzi, aspoň předpokládam a manžel se může soustředit na praci aby zabezpečil rodinu,a neobtezuje sestru z nudnym sexem a všichni jsou spokojeni.Manžel už nema na sex ani pomysleni a jestli sestru miluje určitě ji dopřeje kvalitniho milence.Uzasne.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Ano pane Karle, sestra si užívá pořádného sexu a vybírá si pouze muže, kteří ji dokážou zcela uspokojit. Takže má opravdu nádherný sexuální život, po kterém vždy toužila a je šťastmá. Je jasné, že její manžel už sex mít nemůže a mezi námi, je to jenom dobře. Protože podle toho, co mně sestra vyprávěla, tak nestál opravdu za nic. Takže je jen dobře, že už takový nudný sex a bez uspokojení mít nemusí. Manžel je zcela v pohodě, vůbec jí v jejím intimním životě nebrání, chápe že je ještě oproti němu hodně mladá a sex ke spokojenému životu potřebuje. Pouze musí sestra dodržovat dohodu, že si nesmí vodit milence domů, hlavně asi kvůli dětem, ale možná by to vadilo i jemu, kdo ví? Jinak si může intimního života užívat, jak uzná za vhodné.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Mně by se také líbilo, kdyby si manžel nechal dole všechno komplet odstranit, už to dávno není, co to dřív bývalo. Takže náš společný sex nestojí ani za řeč. Ale bohužel manželovi to nevadí, že on je za chviličku hotový a že já z toho vůbec nic nemám. Prostě myslí pouze na sebe a vyhovuje mu to tak. Ale co já? Mám předstírat, že za tu chviličku mám orgasmus? S tím jsem už dávno přestala, už mě to nebavilo. Asi to bude znít blbě, ale byla bych moc ráda, kdybych s ním už sex mít nemusela a raději ho měla s těmi, kteří mě dokážou uspokojit a kterým na tom záleží, abych byla při souloži uspokojená i já. Jenže můj manžel se k něčemu takovému nikdy přemluvit nedá.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 23:02)

Takových manželství kde manžel trpí manželce milence je dost , manželé jsou vědomými paroháči , ale pochopitelně se o tom nemluví . Není vůbec potřebné aby byly vykleštěni .

Jiří od Pardubic. (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

Paní Veroniko žiju s přítelkyní už patnáct let ze začátku jsme měli sex každý den třeba dvě hodiny v kuse je trochu nimfomanka asi po desíti letech začínala být víc a víc dominantnejši a protože ji nesmírně miluju začalo se My to zamlouvat a žijeme teď spolu vztah 24/7 Já chodím do práce z práce ihned domů a běda jak se opozdim čeká Mě tvrdý výprask čtyři roky jsem uzamčený v pásu cudnosti sex spolu máme tak jednou měsíčně ale Má PANÍ Kličnice nedostatkem sexu netrpí toleruji Ji milence a jsem nesmírně šťastný když Ji mohu vidět nebo aspoň slyšet z vedlejší místnosti jak si to snimy užívá a stená rozkoší ze svých orgazmu když milenec někdy jsou i dva odejdou mohu k NÍ do ložnice tam Me odemkne a mohu Ji lizat Její visukanou kundičku někdy My dovolí čuráka zasunout a šukat s NÍ nebo si ho mohu vihonit na Její prekrásnou nozku a slizat semeno jinak když jdeme ven nebo do baru tak jsme normální pár i když v baru Má PANÍ ráda flirtuje s muži a když se Ji libý ta jde s námi domů a Já jim pak posluhuji Mojí prekrásnou Bohyni moc baví když Me ponizuje az na samé dno a Já na NÍ skemrám a prosím o odemčeni a sebeuspokojení o kastraci jsme už také mluvili a jsem ochoten ji podstoupit aspoň bych nemusel nosit pás cudnosti Má PANÍ Kličnice Me za deset let dokázala postupně spracovat ze dnes jsem pro NÍ ochoten udělat Vše nač si vzpomene bez odmlouvani a jakých koliv práv dokonce jsme sepsali i otrockou smlouvu když se Ti to Veru taky postupně povede spracovat muže aby Ti toleroval milence tak budete oba nad míru spokojení.

Karela (Po, 8. 2. 2021 - 07:02)

Taky hezky přibeh.To je mi líto pani Veroniko,že váš manžel je takový sobec a mysli jenom na sebe a svuj orgasmus.Kdyby nebyl sobec varlata i penis by si nechal odstranit.Zadna žena nema zajem o petiminutovi sex.To se vam nedivim,že k tomu mate odpor.Předpokladam , že máte určitě vykonneho milence.Jestli jo aspon tak.Moc vam přeji aby jste manžela jednou přesvědčila.Kdyby si nechal odstranit varlata jako prevenci rakoviny prostaty s tim ze penis mu bude porad stat a pak muze zacit pouzivat testosteronovi krem.Casem ho to prestane bavit se mazat strati zajem o sex a sam treba usoudi ze mu je penis k nicemu.Preji v tom hodne stesti.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 23:02)

Pokud je neschopný , tak si nech dle potřeby vymastit pekáč jinými a jeho penis a kulky tě nemusí zajímat .

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 23:02)

Najdi si milence,budes spokojena a doma te to nebude trapit

Karel (So, 6. 2. 2021 - 09:02)

Zajimalo by mě jak reagoval a za jak dlouho se s tím srovnal po psychické strance.

Karel (So, 6. 2. 2021 - 09:02)

Jste skvělá žena pani Veroniko.Moc bych chtěl takovou manželku.Ja bych to pro vás udělal velmi rad.Vzdal bych se penisu i varlat aby jste mohla bez výčitek mít sex z jinymi muži a uživala si.Zasloužite si to.Doufam že to pro vás váš manžel jednou udělá.A dopřeje vam kvalitní a vášnivý sex z jinými muži.A on bez penisu a varlat už nebude otravovat z nudným sexem.Vase kamaradka to udělala dobre , že v Thajsku nechala manzelovi odstranit i penis.Když nema kulky penis nepotrebuje.Jak to manžel nakonec vzal jak se s tim smířil , když zjistil že nema penis.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Nebyla to kamarádka, ale má sestra. Její manžel byl hodně překvapený, ale ona za ním chodila každý den do nemocnice, nenechala ho na to samotného. Vysvětlila mu to tak, že když už mu nebude stát a nebude již splňovat tuto funkci, tak by mu již na nic nebyl a jen by mu překážel. Že takto to pro něho i pro ní bude lepší. Ona se nebude muset dívat, jak se mu mezi nohami pohupuje něco, co již nefunguje a nikdy ho již v sobě nebude cítit. A že to pro něj bude lepší i v tom, že se dole bude cítit pohodlněni, volněji, třeba při jízdě na kole nebo při jiných sportech, když si dá nohu přes nohu a podobně. On to vzal nakonec dobře a uznal, že má Daniela pravdu, že tak to bude opravdu lepší. A co také s nefunkční penisem?

Karel (So, 6. 2. 2021 - 06:02)

Chtěl bych být váš eunuch pani Veroniko.

Zvědavec (Pá, 5. 2. 2021 - 22:02)

Není mi jasné, co ale takový muž má po odstranění varlat i penisu mezi nohama? Jen dírku na čůrání, nebo tomu řidiči v Thajsku vymodelovali vagínu? Dnes ji umí transsexuálům MtF udělat tak, aby se mohli vzrušit i při pohlavním styku. Než být tedy mužem bez penisu, už bych rovnou bral mít vagínu.

Reklama

Přidat komentář