Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 19:10)

samozrějmě :)

Petr. (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

pepa (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 22:10)

Muži pro které jsou fetišem dámské boty je i olizují na nohách žen . V tomto případě je dort jako bonus aby neolizoval nasucho !

Mikes (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Tebe každý víkend priateľka rozšlapuje dort?

Honza (Pá, 15. 10. 2021 - 00:10)

Oba nás strašně rozruší, když žena venku rozšlápne hovno a pak ho přinese na botě domů. Naštěstí se zouváme na prahu, takže ho naroztancuje po bytě, jinak by bylo to vzrušení mnohem větší. Blbý je, když si toho nevšimne a hodí to do botníku. To se pak rozhostí smrad po celé předsíni.

Korigátor (St, 13. 10. 2021 - 17:10)

https://xhamster.com/videos/crush-nuts-with-high-heeled-boots-10334291

Rozdrtit vlašský ořech tím, že se po něm žena jen projde, nejen žena, je opravdu "lehké". Určitě tady v Čechách a na Moravě a Slezsku. V zahraničí mají ořechy, PRAVDĚPODOBNĚ, pevnější!!!! :-) Alespoň si představujte něco, co je MOŽNÉ!!!
:-) :-) :-)

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 23:10)

Díval jsem se na to video. To ale není tím, že by v zahraničí měli pevnější ořechy, ale tím, že po nich v tom videu nechodí žena běžné průměrné váhy, ale lehká holka.

Anonym (Pá, 22. 10. 2021 - 21:10)

"Skvěle" vysvětleno!¡!! :-) I kdyby měla větší hmotnost, než "normální" ženy, na ty ořechy šlapala JEHLOVYM PODPTKEM!!! Tedy tlak byl MNOHEM větší, než pod plochou podrážkou!! NEPRASKLY!!!!! :-) :-)

Marta (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Vážím 62 kg, ale nedokážu si představit, že bych ořech nerozšlápla. Zatím pode mnou křupl úplně každý.

Pulec (Čt, 14. 10. 2021 - 12:10)

Šikulka mala

Marta (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

Na to nemusím být žádná šikulka. Po přečtení této diskuze jsem to zkusila. Vzala jsem pytlík ořechů a jeden po druhém jsem kladla na podlahu a na ně přenášela váhu. Neudržel mne ani jeden.

Kejsa (Pá, 22. 10. 2021 - 21:10)

Já to také zkoušela, vážím 67. NEPRASKLY, pod podrážkou. Tak jsem to zkusila podpatkama. Plocha tak cm čtverečný. Protože chodím JEN na podptkach, mohu si vybírat. Pod deseticentimetrovym NEPRASKL, pod peticentimetrovym ANO!! Jen jsem musela podpatek SMEROVAT na ořech! Jak bych to dělala při chůzi, to NEVIM!! Navíc: Moc vlašských ořechů na chodníku "nepotkavam", tento jsem sebrala na zahradě. V parcích se dají "trefit" žaludy, dost často. Ty šanci nemají. Je slyšet i cítit, když prasknou. Když se mi dostanou pod podpatek, což se stane často - je jich dost, cítím, jak se zhruba o centimetr "propadnu", když ho rozdrtím podpatkem. Třeba šneka pod podpatkem nezaregistrují, pod podrážkou ano. I když se to nezdá, než je rozdrcen, chvilku odolává. A krupne. :-) Jako ten žalud. :-)

Ludvík (So, 23. 10. 2021 - 17:10)

Když se celou váhou a plochým tvrdým podpatkem postavíš na vlašský ořech, tak praskne pod tebou?

Kejsa (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

To nevím, takové podpatky NENOSIM!! Jsem přesvědčena o tom, že NEPRASKNE!! Myslím si, že ten co tady píše, že ano, jsou chlapi, kteří to mají jako vzrušující fetish, jen PREDSTAVY!!

Ludvík (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

Nemám to jako představu. Moje přítelkyně váží 61 kg a když jsme to zkoušeli doma v kuchyni v domácí obuvi, tak pod ní praskl každý ořech, když se na něj patou a celou váhou postavila. Když na ten ořech přenesla celou svou váhu.

Kejsa (Út, 26. 10. 2021 - 20:10)

Ludvíku, já NEMYSLELA, že jsou to TVOJE představy!! Jen mi připadají DIVNÉ některé příspěvky. Třeba o tom, že si někdo nechá poslapat varlata jehlovými podpatky!! Musel by je mít "na kaši"!! Nebo tady někdo psal, NE psala, že podpatkem někomu PROPÍCHNE nohu!! To jsou NESMYSLY!! Už jsem šlápla někomu na nohu několikrát, nohu jsem NEPROPICHLA!! To bych musela mít místo podpatků HREBIKY!! VĚŘ tomu, podpatky nosím už polovinu života!!

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 23:10)

Z těch varlat by měl trhané maso , ale předtím by hošan omdlel bolestí .

Kejsa (Čt, 28. 10. 2021 - 21:10)

Já si myslím, že než "trhané maso", by je měl spíše "na kaši"!! :-)

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 23:10)

Každopádně by ho vykastrovala , docela zážitek !

Reklama

Přidat komentář