Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Ludvík (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

Nemám to jako představu. Moje přítelkyně váží 61 kg a když jsme to zkoušeli doma v kuchyni v domácí obuvi, tak pod ní praskl každý ořech, když se na něj patou a celou váhou postavila. Když na ten ořech přenesla celou svou váhu.

Kejsa (Út, 26. 10. 2021 - 20:10)

Ludvíku, já NEMYSLELA, že jsou to TVOJE představy!! Jen mi připadají DIVNÉ některé příspěvky. Třeba o tom, že si někdo nechá poslapat varlata jehlovými podpatky!! Musel by je mít "na kaši"!! Nebo tady někdo psal, NE psala, že podpatkem někomu PROPÍCHNE nohu!! To jsou NESMYSLY!! Už jsem šlápla někomu na nohu několikrát, nohu jsem NEPROPICHLA!! To bych musela mít místo podpatků HREBIKY!! VĚŘ tomu, podpatky nosím už polovinu života!!

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 23:10)

Z těch varlat by měl trhané maso , ale předtím by hošan omdlel bolestí .

Kejsa (Čt, 28. 10. 2021 - 21:10)

Já si myslím, že než "trhané maso", by je měl spíše "na kaši"!! :-)

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 23:10)

Každopádně by ho vykastrovala , docela zážitek !

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 21:10)

Šlápněte do hovna. To se povede každýmu.

Kejsa (Út, 26. 10. 2021 - 21:10)

To se mi povedlo také! Šlápnout NA HOVNO, to ještě ne!! Musel bys tam ležet TY!! :-) :-) MOC ráda bych si "šlápla"!! :-)

huba (So, 2. 10. 2021 - 23:10)

Mezi plochým podpatkem ženy v domácí obuvi a betonvou podlahou je jen ořech, který je mezi podpatkem a podlahou stlačen celou váhou ženy, která na něj tu váhu přenese. Nikde jinde než na tom ořechu její celá váha nespočívá a nikde se na žádné jiné body nerozkládá. Tak sem nepleť vektory a podobné hovadiny.

Jana (So, 2. 10. 2021 - 23:10)

Tady se hromadně blbne, nebo to někoho opravdu vzrušuje? Já jsem párkrát rozšlápla šneka, když jsem se nedívala na cestu, ale bylo mi z toho vždycky dost blbě. Skoro bych brečela, když ta ulita křupla.

huba (So, 2. 10. 2021 - 23:10)

Žádná výška podpatku nebo jen max centimetr. Žena si na dvůr nebere lodičky, když jde rozšlapat ořechy slepicím, ale domácí obuv s plochou podrážkou. A stoupne na ořech tak, 6e na něj položí patu a druhou nohu zvedne. Tak na ořech přenese celou svoji váhu a pod celou její vahou každý ořech spolehlivě praskne.

huba (So, 2. 10. 2021 - 23:10)

Žádná výška podpatku nebo jen max centimetr. Žena si na dvůr nebere lodičky, když jde rozšlapat ořechy slepicím, ale domácí obuv s plochou podrážkou. A stoupne na ořech tak, 6e na něj položí patu a druhou nohu zvedne. Tak na ořech přenese celou svoji váhu a pod celou její vahou každý ořech spolehlivě praskne.

huba (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Četl jsem na netu výsledky zkoušek pevností vlašských ořechů. Je to dokumentace ke stroji na louskání ořechů do průmyslového provozu. Ze zkoumaných vzorků praskl nejpevnější ořech pod silou 60 kg. To je tedy váha, která rozdrtí každý vlašský ořech.

anonym (So, 2. 10. 2021 - 18:10)

Provedu menší korekce a upřesnění.
Ořech nepraskl pod SILOU 60kg, nýbrž 600 N. Přibližně.
Nezapomeňte na to, že když stojíte na podložce, hmotnost se ROZKLÁDÁ!! Tedy na ořech NIKDY nezapůsobíte silou 600 N!!!

huba (So, 2. 10. 2021 - 19:10)

Tak tedy pro úplnost. Kolik musí vážit člověk obutý v botech s plochÿm tvrdým podpatkem, aby na ořech ležící na betonu zapůsobil silou 600 newtonů, když se na ten ořech tvrdým podpatkem a celou svou vahou postaví?

Anonym (So, 2. 10. 2021 - 23:10)

Navíc je tlaková síla, od které se odvíjí tlak, komplikovaná výškou podpatku. Pomocí vektorů se dá vypocitat, že hmotnost se rozkládá "na půl", při výšce podpatku 4 cm. Mně to také "baví", když vidím, jak pod podpatkem krásné ženy, praskají třeba kamínky po zimním posypu!! Jsou rozdrceny "na prach", jen to "krupne". Pokud žena ještě jde, rozdrtí i větší, za to je zodpovědná KINETICKÁ ENERGIE. EK = m*v "na druhou"/2 :-)

Anonym (So, 2. 10. 2021 - 22:10)

Asi takto. Za prvé: Newton se píše s VELKYM "N"!!
Za druhé: Nevím, jak by stál JEN na podpatku!!!
Za třetí: Záleží na ploše. p = F/S , jednotka Pascal - Pa. Píšete tady, myslím celkové,NESKUTECNE blbosti!!!

Jitka (So, 2. 10. 2021 - 03:10)

Kaštan jsem nezkoušela rozšlápnout, ale ořechů jsem rozšlápla spoustu a mohu říct že vlašské ořechy udrží pouze váhu dítěte, ale vàhu dospělého člověka neudrží v žàdném případě. Ještě se nestalo, aby pode mnou ořech nepraskl. Vážím 68 kg.

anonym (Pá, 1. 10. 2021 - 18:10)

Abych si vyzkoušela, co tady píšete, vzala jsem si lodičky, KOVOVÁ JEHLA, plocha tak "půl" centimetrů čtverečních. Moje hmotnost: 65 kg. Stoupla jsem si na kaštan, JEDNOU nohou!! Myslíte, ze jsem ho rozšlápla? Praskne pode mnou kamenný posyp, co zůstává po zimě. Zabořím se do trávníku, i vyschlého. Dělám "důlky" do parket, lina, bořím se do asfaltu. Kaštan jsem NEROZŠLÁPLA!!!!!!

Laďa (St, 2. 3. 2022 - 11:03)

Ahoj to opravdu udeláš důlky do lina a parket? Asfalt je tvrdý?

Anonym (Čt, 3. 3. 2022 - 22:03)

Čemu se divíš? Až půjdeš někam do obchodu nebo hospody, kde je ještě lino, podívej se na ty "důlky". Někdy jsou i hlubší, když ztratíme plastický patník a jdeme jen "po hrebikach". Parkety! Když dojdeš někam na "úřad" ve staré budově, jsou tam parkety. Podívej se, jak vypadají!! Asfalt! Ten "hladký" na silnici, "NEOZNACIM"! Do staršího, kde jsou větší kameny, se ZABORIM! Co se týče chodníků, tam prakticky vždy. :-)

Reklama

Přidat komentář