Reklama

plenková disciplína

Patrik (Pá, 25. 2. 2022 - 21:02)

Na tom není nic špatného , mě ji máma dávala do osmnácti.

Trapas (Pá, 25. 2. 2022 - 05:02)

Ještě v 19 mi dali plenky v nemocnici. Po propuštění mě mamka přebalovala, ještě měsíc. Od té doby mi dává plínku, když spíme mimo domov, na delší cesty, nebo na lyžování.

Kluk (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Já bych rad zkusil plenu ale u nas na to nikdo neni

Návštěvník (Pá, 21. 1. 2022 - 20:01)

Dobrý den.
jak zabránit močovému měchýři aby držel moč ? prostě jak udělat snadno a rychle intenkonenci ?

Návštěvník (Pá, 21. 1. 2022 - 21:01)

zavedením urino hadičky zabráníte zadržování moči v těle , pacient je nucen čůrat i když nechce . nejde tomu nijak jinak zabránit než vyndáním stenu (hadičky) . používá se při onemocnění ledvin , nebo pacientům v nemocnici kdy čůrají do pytlíku a pak z toho dělají v laboratoři rozbor, nebo u poberťáků kdy jsou obřezaní , nebo jim je uříznuta uzdička a nají pohlavní orgán zafašovaný, tak se použije sten aby se nemuselo kvůli každému čůrání rozfašovat pohlaví

Ina (St, 19. 1. 2022 - 17:01)

Je dobře že větším dětem se dávají punčocháče a plenky když se pocuravaji já se synem 7 let a dcerou to mám podobný ty je 13 let ona se mu posmivala že je miminko či batole tak bez váhání ji dostala jako trest a už je nosí asi týden a také do nich dělá obě potřeby stejně jako syn a do školy už předtím chodili oba do speciální jelikož jsou oba postižený a ve škole to pojali v dobrém že se vždy ve škole prebali do jednorázovék jelikož doma oboum dávám látkové pleny se svrchnimi kalhotky a obě děti vždy nosí po ránu punčocháče a zimní kombinézu....

M (Út, 11. 1. 2022 - 14:01)

Tak to ses měl dobře byl si takové velké batole co musí stále nosit plenky a být krmení z kojenecké láhve a dostavas jaké pleny jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou.??? Ze synem má podobné zkušenosti kterému je ještě 12 let ale abych ho mohla prebalit normálně tak mu dávám jenom jednorázové pleny silnější jsou spíše na noc ale dávám mu je i přes den ale teď co chodí do školy tak dávám pouze vložné pleny do trenek a dvě pleny si vždy vezme sebou a když přijde domů tak už dostane látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče pro doma ty má udělané na laclace aby pleny na místě kde mají já mu dávám plenky od 8 let až doposud už si zvyk a když nemá plenky či punčocháče a leginy dětské tak prostě se nikam nehne ale co jednou to syna přejde a teď musím jít prebalit do čistých plenek dneska zůstal doma do školy nešel jelikož mu dobře nebylo. Ale syn sousedky je stejně starší jako ty ale ten trpí epileptickymi záchvaty takže má pleny non-stop také furt ale řekl si i o punčocháče pod kalhoty či tepláky v nich většinou furt chodí on má ještě malou nohu odhadem tak 38 ale úzkou já si myslím že ji má stejnou jako můj syn asi 35,5 jelikož má obuv Prestige a nebo vasky.

Vnuk (Út, 11. 1. 2022 - 01:01)

V létě jsem byl s babičkou ve Španělsku. V letadle jsem musel mít povinně plínku, i když mi je už 17. Nakonec bylo dobře, že mi jí dala, jelikož jsem se při vzletu počural. Nejtrapněji mi bylo, když mě na záchodě přebalovala, navíc pod riflema byla plínka celkem vidět. Protože jsem se při vzletu opravdu počural, tak mi pak babička radši dávala plínky i na noc a mimo hotel. Přebalovala mě většinou někde za křákem, hodněkrát se ale stalo, že to někdo viděl. Asi po týdnu mi začala dával na spaní i dudlík a svačinu v kojenecké lahvi.

Zuzka (Po, 27. 12. 2021 - 16:12)

Vždy zůstanu ženou a Zuzka jsem a budu a žádna kokotka a uchylna žena nejsem koukni se nejdříve na sebe uchylaku stará ti asi nedala co a rovnou tě poslala k vodě a nasadila ti parohy tak mne neurazej debinimi kecy ty si nech laskavě na velikonoce a dej se očkovat radši abys si neroznasel covid 19.

Zuzka (Po, 27. 12. 2021 - 12:12)

Syn Petřík chtěl po mne abych mu dávala pleny je mu 7 let ale má ještě malou sestru která pleny nosí normálně jelikož ji je 3 roky a bohužel plenky jednorázové ještě dávat musím jelikož se stále pomocuje do postele a oblečení a syn 7 let je chtěl abych mu pleny dala na noc také poprosil mne už v pátek na 24 ale předtím je vůbec nechtěl ale řekla jsem mu své vlastní pravidla že vždy po obědě si půjde lehnout jako každé batole tak místo jednoho batolatka tím myslím dceru tak mám dvě ale na syna nebyli jednorázové pleny co má sestra 2 až 3 tak jsem prikoupila větší 8 pampersky dají se sehnat na netu ale jsou mu trochu větší tak do nich dostává i 2 látkové pleny s jednorázovkou a syna a dceru prebaluji já osobně sama ale když se jde ven tak mají plenky oba ale hlavně punčocháče a zimní kombinézu to syn vždy prohlásí že není miminko aby nosil punčocháče ze zimní kombinézou ale já mu řekla a co ty pleny že máš mezi nohama tak chlapče budeš mít i punčocháče se zimní kombinézou to vždy prohlásí ach jo tak víš co já ti plenky jednorázové či látkové seberu a potom si můžeš dělat co chceš ty sám ale mne budeš poslouchat chtěl si nosit plenky ty a ne já teď je po obědě a sestra už leží v dětském pokoji ve své postýlce a syna prebalim a půjde taky spát a on mi řekl že je jen trochu pocurany tak jsem mu řekla do hajan a už šel sám akorát dostal dupačky na dvě hodiny se vyspi a pak si můžou v klidu po přebalování hrát a pak budu mít odpoledne ještě jedno dítě kterému je 12 let jelikož sousedka jde na odpolední směnu tak jsem jí řekla že ho pohlídam úplně v pohodě a řekla mi kdyby náhodou zlobil tak to stáhnout kalhotky a dát mu po zadku ale já mám jinou techniku na mé děti oni vždy klečí v koutě tak 3 hodiny ale po těch 3 hodinach si to rozmysli s tím zlobenim. Ale když bude zlobit tak mu dám taky plenky a punčocháče s bodyckem..... Pak bude pokračování článku.

Jiřík 14 (St, 15. 12. 2021 - 11:12)

Ano mamka mne taky dává levné plenky ale musí mi dát vždy 2 jednorázové jelikož protekaji když to neudělá a nebo do nich dostanu dvě látkové pleny ale dostávám i radši svrchní kalhotky a punčocháče a přes bodyčko když jsem doma jelikož se chodí ještě do školy tak mám seni Kids natahovací plenky drynites jsem používal také ale musel jsem mít i svrchní kalhotky a do školy nosím klasické dětské punčocháče pod kalhoty a nikdo se mi neposmiva že je mám ono jsem si všiml že hodně děti nosí punčocháče pod kalhoty ale některé děti mají takové slušivé tepláky že vypadají jako kalhoty s punčocháči je normálně nosí i když je trochu tepleji tak mamka říkala abych nenastydl tak si je mám brát a mne zatím nevadí že je nosím a když přijdu domů tak se mi mamka vždy zeptá jak vypadají mé plenky a já vždy řeknu že jsem mokrý v plenkách to když jdu domů ze školy tak se většinou pocuram a nebo pokadim tak všechno se sebe vysvleknu že my zůstanou jenom plenky jednorázové nasazovaci a jdu se umit a ve vaně mi mamka pomůže vždy plenky sundat pak se mne zeptá jestli chci zpět jednorázové pleny a nebo látkové pleny ale já většinou si řeknu o látkové pleny tak je jde do pokoje připravit na postel a já si s koupelny vezmu jenom mast a pudr a do pokoje vždy přijdu úplně nahaty už utřený a suchý pak si lehnu na postel a mamka mi dává 4 až 6 látkových plen přes den a noc a říká že když budou vánoční prázdniny tak budu mít pleny celý den a noc non-stop ale mne to nevadí a budu mít i kamaráda u sebe ona jeho máma poprosila moji jestli bych ho nemohla hlídat ale ona řekla že ano klidně ale řekla ji že mne dává každý den a noc plenky jednorázové či látkové a že se na venek jednorázové pleny a punčocháče s laclem a buď kalhoty a nebo tepláky a nebo když je chladno tak zimní kombinézu ale to je vůbec nevadí a řekla když se mi bude chtít posmivat tak až mu je také klidně dám on to ví že nosím plenky hlavně ve škole a jednou se mi zeptal že by je chtěl taky zkusit ale tomu je 13 let tak uvidíme jestli si máme řekne taky o plenky ale měl by je také celý den a noc tak se uvidí.....

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

A jak kluk řeší ranní erekci ? jak si ho ráno honí když se k famfulínu nemůže dostat, jako chápu že přes slipy to jde , ale přes pár vrstev plen a oblečení ?

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 13:12)

Ty kokote skurvenej uchylnej.Kolik maš jmen?

Lucka (Ne, 12. 12. 2021 - 18:12)

Na jednom netu jsem koupila levné pleny co jsou pro dospělé ale jsou i pro větší děti jako je syn14 let stále se pomocuje do postele a oblečení tak jsem nejdřív dávala látkové pleny a větší gumové kalhotky ale i punčocháče teď má byle polopruhledne takže jsou pleny v plné parádě vydet ale tyto plenky jsem myslela když dám jednu tak krásně vydrží celý den ale po každém použití musím plenky měnit tak dávám už dvě rovnou a pak ty punčocháče jsou dobré velikosti myslím že 4 takže mu ty pleny to dobře stáhne a tím je lepší i přebalování kluka že má jenom plenky jednorázové s punčocháči když tyto plenky dojdou tak budu zpět dávat pleny a látkové budou asi lepší pro kluka nežli tyto plenky kluk je na látkové pleny už zvyklý takže mu nedělají žádný problém v nošení ale předtím jsem měla na syna největší pampersky a ty byli lepší než tyto. Kamarádka mi řekla abych tyto plenky zkusila tak jsem zakoupila rovnou 3 balíky po 10 kusech no až dojdou tak přejdeme zpět na látkové pleny ale i jednorázové pleny ale největší pampersky či jiné plenky už si to kluk zvykl na nošení plenek nosí plenky od 10 let až do teď má výhodu že je v karanténě a punčocháče a plenky používá stále jelikož zbytek rodiny se bojí jít na wc tak právě dávám pleny celý den a noc.

Lida (St, 8. 12. 2021 - 10:12)

Tak jsem klukovi dala látkové pleny co byli ve sklepě plus i všechny ostatní věci co tam byli jako gumové kalhotky a svrchni kalhotky a samozřejmě i bodyčka a dupačky tak kluka zase normálně prebaluji do plenek látkových plen ale je to podle mých pravidel při každém přebalování ho nechám nahého on si zamasturbuje a pak ho zabalím do plenek a dávám 6 látkových plen a gum kalhotky a normálně do nich čůra a kadi minule se mu chtělo kadit a ptal se mi jestli mu nesundam pleny ale já jsem mu řekla že nikoliv že když máš pleny tak to udělej do nich a hold musel a pak se i pocural a chvilku jsem ho v tom nechala jelikož se pleny akorát prali tak to musel hold vydržet ty dvě hodiny v posranych a pocuranych plenkách řekla jsem mu chtěl si nosit plenky látkové tak to musíš hold vydržet v nich ale mami já si ani sednout nemohu a proč ne normálně si sedni i v posranych plenkách když si to dělal jako malé dítě tak teď můžež také? No ale pak jsem mu špinavé pleny nakonec sundala ale ten byl úplně všude i v punčocháčích to bylo tak jsem ho odbalila osprchovala jsem ho pak dala zpět bodyčko a pořádně namazala mastí a zasypala pudrem a dala jsem mu dvě jednorázové plínky nejdříve tu nasazovaci a pak na lepitka ale nejdřív si musel udělat své až to dodělal tak šup zpět do plenek ale dostal jenom dupačky a lehl si do postele jelikož je nijaky nastydli tak jsem ho nechala doma a radši jsem s ním zašla na testy na covid 19 a byl pozitivní tak je v karanténě ale já také teď leží ale před chvílí dostal čisté látkové pleny ale i dupačky a malou svačinu formou kojenecké láhve tu větší 360ml dostal sunar chtěl nosit plenky látkové tak to má úplně se vším co k tomu patří a když to vydumla tak dostane i dudlík. Ale občas ho nechávám úplně bez plinecek aby přirození vetralo. A používá hold jenom dětský nočník wc jsem mu zavřela mám klíč od wc on chtěl být malé dítě co plenky nosi tak to má se vším co k tomu patří a když jdu na nákup tak dám větší balík plenek mezi nohy aby vydržel než přijdu z nákupu..... A po obědě chodí spát radši dobrovolně a po obědě malá svačina zase kojeneckou lahev se sunarem ale tu menší 150ml a dávám i brindak ale větší látkovou plenku kolem krku a punčocháče zjistila jsem že mu začínají růst chloupky mezi nohama tak jsem si koupila depilační strojek a oholim ho dnes hezky do hladka aby byl krásně hladké miminko sice se mu to líbit asi nebude ale musí se hold povolit k mým podmínkám. On vše chtěl nosit tak to vydržet musí. A poslouchat mne co mu řeknu.

Jana (Po, 6. 12. 2021 - 08:12)

Lidko nebojte syn tohle začal dělat v 10 letech masturbivani tak veškerý masturbat šel do oblečení tak jsem mu řekla takto ne milý chlapče tak jsem mu chtěla dávat také jednorázové pleny ale já jsem přišla na to že když dám větší počet látkových plen tak to neudělal a plenky nosil i přes den a noc ale i když se nikam jelo většinou autem tak jsem plenky vozidla úplně všude na mého syna ještě v té době byli svrchní kalhotky tak je nosil i punčocháče frote ty jsou snad nejlepší když dítě nosí plenky vždy jsem dávala 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko a v zimě na venek zimní kombinézu teď je to synovi 12 let a pleny dávám stále ale už jenom na noc a potom když se nikam jde na výlet či procházku a do školy dávám seni pleny Kids jsou také natahovací ale když jde kluk s námi ven na procházku tak má 4 látkové pleny a frote punčocháče a zimní kombinézu ze snehulemi i když není sníh on má také dětské boty zatím číslo 32 ono záleží jak jsou boty šité když se boty kupují u Číňanů tak musí mít i číslo 36 ale když v normálním krámku tak má 32 ale nikdy i menší a promiňte musím ho jít prebalit a dát snídani a léky které bere na angínu ale také proti epi záchvatum a to bude zase stekani že prášky nechce ale já je rozpustim v teplem mlece či Sunaru a dám vypít přes kojenecké láhve má takové dvě malé 150ml tamty na epi záchvaty si bere sám ale ATB léky jdou do kojenecké láhve a mezitím ho prebalim do čistých látkových plen a svrchnich kalhotek a sehnala jsem mu dupačky tak je dostává a do pusy dostal ještě dudlík který chtěl taky mít no tak ho dostal taky a má ho jak přes den a noc stejně když leží.

Lida (Ne, 5. 12. 2021 - 20:12)

Kluk 15 let začal masturbovat tak jsem řekla že bude hold nosit plenky koupila jsem ty drynites a před každým spaní si je musí nasadit ale přikoupit musím i tě dětské seni Kids nevím jestli to masturbovani dělá svalne že se po každé masturbaci pomocí ale do té plenky hold má i plenky přes den a noc ale když je doma tak nosí i punčocháče frote nevím co chce tím docílit a večer mi řekl jestli bych mu nedávala radši látkové pleny a gum kalhotky. Tak to mne dost dostal já jsem mu řekla aby se šel umýt a vzal si drynites plenku a spát a o látkových plen budu přemýšlet abych zase prala látkové pleny se mi moc nechce sice syn je menší postavy že není poznat že mu je to 15 let oblečení nosí ještě do výšky 140 až 160 včera když byl venku tak jsem mu prikazala aby si vzal punčocháče frote a zimní kombinézu ale on tak udělal a vzal si i snehule zatím ještě má malou nohu 35,5 tak nevím jestli si hraje na dítě to je opravdu nevím. Tak zítra až půjdu z práce tak se zastavím v krámku s dětským zbožím a koupím dětské látkové pleny 80x80 tyto plenky mu snad ještě budou a větší svrchní kalhotky či gumové kalhotky a nebo budu dávat silnější igelit i s plenkami ale pak mu řeknu své pravidla co dál se bude dít když chce být malé dítě co se neodnacilo nosit látkové pleny. On plenky nosil bohužel do 9 let kvůli hendikepu co měl stále se více pocuraval do postele ale ve sklepě mám ještě schované látkové pleny ale ty jsou celé 60 x70 tak se uvidí jestli mu budou ale i když chodí do školy tak každé ráno si punčocháče prostě bere a od jednoho kluka vždy zjistím jestli si punčocháče nesudava on ten klučina také nosí punčocháče normálně ale tomu je 12 let.

M (Pá, 3. 12. 2021 - 08:12)

Tak hrobové místo už vykopaly už je to udělané na urny tak syna jsme už pohřbil a dcera používá pouze plenky jednorázové ale tři musím další přikoupit jelikož plenky chce stále nosit ale nosí úplně všechno co k plenkam patří dětské oblečení a zimní kombinézu a punčocháče s laclem úplně v pohodě a prebaluji jak já tak i přítel ale začnu kupovat i látkové pleny se svrchnimi kalhotky a holka souhlasí s tím že se začnou dávat i látkové pleny se svrchnimi kalhotky atd.

M (Po, 29. 11. 2021 - 10:11)

Ano ten příběh o synovi byl pravdivý minulý týden jsme byli na pohřbu syna bohužel to nedal v umělém spánku už usnul ale na furt ale dali jsme ho zpopelnit já se stále nemohou s toho dostat ale život jde dál a dcera přítele ty plenky jednorázové používá z důvodu že se v noci začala pomocovat ze strachu že přišla o staršího bráchu a pritelovi je také na nic vzal si volno ale já sice chodím do práce ale na půl úvazku ale milé maminky děti já mám v hlavě sebevraždne umysli ale zase si říkám že syn se má dobře a nic ho nebolí. Chtěli jsme udělat klasiky obřad ale když si představím že by ho místo do oblečení zabalili do několika igelitu tak jsme zvolili radši kremaci a pohřeb byl v rodinném kruhu a ze školy nám přišel věnec ale měli ho ve škole rádi tak jako ostatní děti tak je zatím ještě doma v urne já mám sice hrob kde jsou pohřebni moje rodiče ale chci z hroboveho místa udělat místo pro urny ale řekli že to jde udělat ze to jde vykopat do práce hloubky co jsou rakve že se tam dá přesně nijaka deska a pak se kolem hrobky můžou odezdit a zbytek může sloužit na urny ale řekli mi že to teď nejde že mají hodně práce to jim věřím a nebo mi poradili že bych ho mohla pohřbít i na zahradě to by jsme sice mohli i přítel mi to nabízel ale zatím zůstane doma.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

my rodiče, měli průběh slabí

Reklama

Přidat komentář