Reklama

plenková disciplína

Naďa (Po, 4. 4. 2022 - 11:04)

Mám syna 10 let ADHD přes den nezlobí ale blíží se večer a je jako utrženy ze řetězu když má jít spát tak já poutam nohy a vše sepnu pod postelí a dostane 4 látkové pleny s jednorázovkou a oblečení má dětskou noční košili pak mu kolem krku ovazu brindak a krmim ho normálně to už je napůl zklidnen jen ho v posteli posadim a začnu krmit celkem se mu to líbí že v 10 letech má pleny a je ještě krmen pak se najednou jeho chování změní a omlouvá se jestli bych mu pásy a plenky nemohla sundat že už bude hodný ale já mu vše nechám až do rána a jde spát vždy v 17 hodin jelikož to má i nařízení od psychologie a psychiatrie od nich mám půjčené tyto pásy na nohy vždy mu ještě pustím telku a nebo mu čtu pohádky pak kolem 20 H dostává léky ale ty musím mixovat se sunarem a vše je v kojenecké lahvi vše vydumla a potom kontroluji pleny a když tak ho prebalim do čistých látkových plen a dávám svrchní kalhotky a ráno ho budim v 6 hodin a čeká ho mytí a přebalování a výprava do speciální školy a pak snídaně v kojenecké lahvi ale s léky to doma má speciální dětskou židličku se šesti bodovimy pásy pak se nají sám a nebo když nechce tak ovazu látkové pleny kolem krku a zase krmim a po vším všudy do dětské sedačky a do auta sním a v autě si pije ještě Sunar z koj láhve byl nám doporučen Sunar 6+a plenky jednorázové má xs zatím má je na lepitka ale to už má bodyčko a punčocháče přes ně a teď když je chladno tak zimní kombinézu ještě jak jsem říkala jemu je 10 let ale je trochu i zaostaly tak dítě ve 4 letech říkali že by mohl být v nijakem to je ústavu ale já jsem jim řekla že ho budu mít doma radši že pronej to bude lepší a krmení a přebalování přeci ještě zvládnu...... A co ty odvezu syna tak já jdu do práce a odpoledne je v takové jako by družině tak škola ho dá vedle do školky ta je také speciální a tam on s dětmi zapadne úplně v klidu naštěstí tam dělá moje kamarádka takže ona ví co se synem dělat....

Lída (So, 2. 4. 2022 - 19:04)

Máme to půjčené protože je to drahé. Syn je problémový a místy i agresivní. Hlavně v noci a nepomůže ani zamknutí pokoje protože by rozbil dveře. Chytnem ho a dáme ho na postel. Nejdřív mu pásujeme hrudník a pak ruce a nohy. Chvíli sebou cuká a snaží se jakoby dostat z postele ale fixační systém ho nepustí - pásy jsou pevné. Pak je klidný.

Lída (So, 2. 4. 2022 - 03:04)

Taky máme doma fixační systém SalvaFIX. a to za trest pro syna. Když zlobí tak dostane pleny a je do něj upevněn na noc nebo na víkend po 8 hodinách. Musím ho krmit.

Radim (Pá, 1. 4. 2022 - 12:04)

My doma máme pro holku segufix. Když jde spinkat je do něj upevněna . Jestli chce někdo probrat o tom více tak [email protected]

Dotaz (Pá, 1. 4. 2022 - 22:04)

Kolik holce je?

Radim (So, 2. 4. 2022 - 09:04)

je ji 7

Dotaz (So, 2. 4. 2022 - 17:04)

Napsal jsem vam na email

Olina (Čt, 31. 3. 2022 - 10:03)

S dcerou jsem to také dělala ty je 5 let že jsem jí dala jednorázové pleny a punčocháče se zimní kombinézou ale co mne překvapilo že to chtěl i starší syn taky punčocháče a kombinézu zimní normálně nosí ale on chtěl abych mu dávala pleny také.? Chvíli jsem přemýšlela ale on mi řekl že je to nejlepší řešení aby se nikde vysvlekl z kombinézy na svahu tak by byla lepší ta plenka synovi je 10 let a na konec ji dostal také a odte doby na každou cestu taky dostává hold pleny ale i punčocháče normálně... A každou noc také pro větší jistotu nikdy s noci je plinka suchá ale nikdy pocurana i pokadena.... Týden byl syn doma měl nijakou virozu a velký průjem tak pleny se hodili dávám pouze jednorázové pleny zn. Pampersky dceři 4 a synovi 6 ty mu jsou trochu větší a nikdy mu dám radši do ní frote plenky od dcery ona používá i kapsove pleny..... A milé rodiče svých dětí když dítě potřebuje mít pleny tak bych jim je dala radši aby byli v suchu......

H (Čt, 31. 3. 2022 - 09:03)

A není to pro vás u ponižující klečet v plenkách a koutě existuje jiný trest pro větší děti už třeba cvičení 50 a kliku to by byl takový trest a dostat pořádnou varechou 30 ran po zadku a ono by si to dítě rozhodně romyslelo zlobit a ne dát většímu dítěti plínky a klečet v koutě či na wc. Ale záleží jak se které dítě na co poslouchá...... Dva synové a 12 let jsou to dvojčata ty ty pleny vždy za neposlechnuti tak celý měsíc ale nosí plenky úplně všude jak doma tak i venku doma se dávají látkové pleny zatím 70x70 s pvc kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem které mají zip vzadu se zámeckém aby jeden druhému nemohli sundat bodyčko s plenkami a musí vždy počkat až je prebalim já a nebo přítel a to venku je potom potupa když se prebaluji ale to mají jednorázovou plinu... Jeden syn rád lizuje a druhý zase sankuje a když jsme byli s nimi na horách tak nejdřív dostali 2 frote plenky s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče se 40 denny zimní kombinézou a plenky se vždy sundali až večer sice to v plenkách bylo rozmazle ale vůbec jim pleny nevadili spíš jim vyhovovali to je večer se vysvlekli z kombinézy a punčocháču a ostatní jsem dodělat musela já a přítel ale jemu se stále dělalo špatně tak vždy jsem vysvleka jednoho a s největších vykalu a rovnou jsem ho umyla a punčocháče utrela a přenesla do pokoje a přítel už měl připravené pleny na přebalování na noc a na řadu šel druhý kluk a proti opruzeninam nám se osvedcila modrá a indulona a když nechtějí při přebalování poslouchat tak do pusy dostanou dudlík každý.... A teď dávám pleny stále ale pouze už na noc a přes víkend či prázdniny non-stop a kluci si už zvykli mít pleny vždy ráno jsou durch mokrý.......

Luděk (Po, 21. 3. 2022 - 09:03)

ty pleny bych ani neměl ale jak mám ruce přivazany v zadu ke kšandě tak ten provázek jde 20 cm a pak na nohy. Já totiž odmital klečet a seděl sem. Tak mě matka začala vázat a jednou sem se počural do trenek a od ty doby mam plynu a to je mi 17 let. A tatík je ještě horší. Ten mé zezadu váže ruce ke klice od hajzlu a zavře mé tam. Takže před sebou mám zachodovou mísu ale nepohnu se protože ruce mám vzadu a musím kálet do plen

(Po, 21. 3. 2022 - 07:03)

Proč se stydět za plenky když to je přirozená věc nosit plenky a že klacis v koutě a mezi nohama máš plínky tak příště si řekni ještě mamce o punčocháče a mladšímu braskovi tvoji mamkou být tak mu ji dám také.? Já nosím plenky jednorázové či látkové také stále i venku ale hlavně na cesty a v zimě mám vždy 2 frote plenky s jednorázovkou a punčocháče a zimní kombinézu a je mi 14 let sice to mamce vadí ale zase je rada že to dělám do plenek než do oblečení a že mne prebaluje už ji nevadí ségře je 8 let a mne se stále posmivala že jsem batole či mimino které musí nosit plenky tak mamka se jednou naštvala a soupla ji pleny také mezi nohy ale těch keců kolem že není malá holka aby nosila pleny a punčocháče a už nosí plenky půl roku také úplně všude ale ona pouze snese mít jednorázové pleny pampersky jiné nikoliv. A chci se zeptat rostou vám chloupky mezi nohama mne ano a mamka mne vždy musi i holit mezi nohama prý abych nebyl zapareny teď ležím v posteli do školy nechodím asi 10 dní jelikož marodim tak jsem v plenkách non-stop ale stará se o mně sousedka ona už ví že nosím plenky ale přesto řekla takový velký kluk a potřebuje ještě plenky ale potom pochopila proč je musím nosit když mne nechala půl dne úplně bez plinecek a ležel jsem v posteli úplně nahý bez plenek....

Luděk (So, 19. 3. 2022 - 06:03)

Já když za trest klečím tak
musím být nahý a svázaný.
Mám jen plenu a na ni
připnuté kšandy a matka
mě ruce přiváže k zadní
kšanďě. A musím klečet tak hodinu nebo dvě a už
předtím se musím napít. A
blbym trestem pak je že
nakonec se musim před
matkou a mladšim bráchou
(8) do pleny vyčurat. A to se stydím

M (Pá, 11. 3. 2022 - 10:03)

Já u syna 14 let mám kazdo denní rutinu dávání plen jelikož je postižený na invalidním vozíku ale nevypadá na 14 let spíš na 10 let je menší tak nejdřív jsem měla ten kočárek pro něj ale ten se už rozpadl on to byl klasický dětský kočárek ale teď jsem mu pořídila klasiku invalidní vozík já každé ráno ho vzbudim už v 5 hodin a pak to začíná sundat dupačky a špinavé pleny ale to dělám už v koupelně na přebalovacím stole mám ho dělaný na zakázku a vždy je syn úplně durch mokrý a pokadeny tak otru od ho a pak nastává mytí ale to se mu moc nechce po koupání ho dám zpět na přebalování dám mu 3 frote plenky s jednorázovkou a pak svrchni kalhotky a prenesu do pokoje a začíná oblékání že dám punčocháče a dlouhe tričko s dlouhým rukávem a tričko vždy svazu mezi nohama a dotahnu punčocháče co nejvíc nahoru a potom nastává snídaně nejdříve dám kojeneckou lahev se sunarem ale musím dát i bringak a krmit ho bohužel se sám nenaji ale to se mezitím ještě jednou pocura či pokadi tak ho prebalim ještě jednou ale to není tolik už pokadeny jen trochu že stačí jen otřít vlhcenimi ubrousky pak dostane stejný počet plenek a kolem 7 hodin jezdí bus pro postižené děti co jsou na vozíku a svazi je do školy ale syn jinak vnímá ale zato se dobře učí je ve speciální škole i učitelé mne říkají že kdyby nebyl postižené dítě tak by v normální škole byl výborný zák ono by šlo aby chodil do normální školy že děti co jsou na vozíku tak by to nevadilo mají tam všechno aby se tam dostali děti co jsou na vozíku ale tam nesmí používat zase pleny.

Jan (Čt, 10. 3. 2022 - 01:03)

Já mám taky podobný problém s nošením plenek tak jsem si objednal vložné pleny ty se lépe dávají ale pod kalhoty nosím stále punčocháče 100 denier i když je venku tepleji pleny to drží aspoň kde mají a mamka mne dává i plavkove bodyčko které je prosite igelitem místo pvc kalhotek večer jsem dostal pleny vložné ale i přes i látkovou plenku s plav bodyčkem a pak overal na spaní tak mne ještě teď v noci prebalil táta..

Anonym (St, 9. 3. 2022 - 21:03)

Nechce si někdo popsat o plenkách a tak rád bych někoho poznal kdo ma stejné zájmy

Zub (Pá, 11. 3. 2022 - 09:03)

Klidně jo. Napiš na [email protected].

Anonym (Pá, 11. 3. 2022 - 21:03)

A kolik ti je?
Kluk nebo holka?

Plenkař (Pá, 11. 3. 2022 - 06:03)

Zdravím tě anonyme klidně bych si rád popsal

Anonym (St, 9. 3. 2022 - 21:03)

Nechce si někdo popsat o plenkách a tak rád bych někoho poznal kdo ma stejné zájmy

Jan (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

Já od mami dostávám pleny od mimi až do teď a už mne je skoro 14 let ale v zimním období mám také punčocháče a zimní kombinézu už jsem na to zvyklí a nic mne to nedělá teď jsem nemocný mám angínu a před chvílí jsem dostal od mami prášky a prebalila mne do plenek čistých látkových plen 80x80 ty mne jsou ještě normálně v pohodě a na noc mám dupačky a přes den overal ale pod nimi ještě punčocháče a snídani jsem měl v kojenecké lahvi jelikož moc nemohu polikat nejdříve mne mamka dávala kaši a brindak a krmil mne ale teď vše dostávám v kojenecké lahvi jak to mléko či kaši a teď ležím v posteli a mám dudlík v puse.......

Reklama

Přidat komentář