Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

vaneska (Ne, 26. 9. 2021 - 13:09)

a co na to spolužáci

Eliška (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Počůrala jsem se dneska ve škole , můj den začal tím,že jsem vstala v 7 ráno a začala se chystat do školy ,a zjistila jsem že už nemám žádné čisté kalhotky,tak jsem šla do koupelny a vytáhla jedny růžové z minulého dne ,v rozkroku měli žlutou skvrnu , protože se po WC neutírám ale jinak byli čisté, natáhla jsem je rychle na sebe , oblíkla si podprsenku , tričko a skiny džiny s dírami a šla do školy ,ve čtvrté hodině se mi strašně zachtělo jít na záchod ,tak že jsem si ucvrkla do kalhotek ,hlásila jsem se ale učitelka mi řekla že to vydržím,po 10 minutách znova cvrknuti a pak se to spustilo a já se s hlasitým syčením počůrala ,musela jsem v tom vydržet ještě dvě hodiny a pak jsem šla domů s mikinou kolem pasu ,cestou mě napadlo že se neořevleču ,došla jsem domů a rychle zalezla do pokoje kde jsem si sundala rifle a nohy si otřela ručníkem,pak jsem si na ně natáhla rajtky , počurane kalhotky jsem si nechala na sobě a v rozkroku byla jen malá skrvrna,džiny jsem dala prát a šla na autobus a jela jezdit , během vyjížďky jsem se několikrát uděla a hodně jsem vytekla ,jak jsem přijela domů zapadla jsem do svého pokoje kde jsem si to v těch kalhotkách a rajtkách pořádně udělala,a pak je dala vyprat s rajtkama tak hezký den všem

Marek (St, 22. 9. 2021 - 16:09)

Naposledy jsem se počůral tak v šesti letech ve školce po cestě z vycházky. Od té doby se mi to nestalo, ale už mockrát jsem byl v situaci, kdy k tomu nebylo daleko, tj. chtělo se strašně čůrat a dlouho nebylo kde a měl jsem proto co dělat, abych to vydržel než si budu moct odskočit. Navíc poslední dobou se mi někdy stává, že se mi moc nechce, ale najednou se mi začne chtít přímo akutně, takže musím jít rychle na záchod nebo k nejbližšímu stromu, abych se nepočůral.

Maťa (St, 22. 9. 2021 - 13:09)

Ahoj,
na dlhšie som sa odmlčala, užívala som si dovolenku. Tá bohužiaľ skončila a nechce sa mi do práce. Potrebujem sa naštartovať nejakým pekným zážitkom. O chvíľu vyrážam na služobnú cestu a keďže ma čaká dlhá cesta, tak si ju plánujem spríjemniť a zároveň sa nakopnúť k pracovnému výkonu. Ak máte tip na vzrušujúci zážitok, pri ktorom sa budem krásne hanbiť, sem s ním.

Jakub (St, 1. 9. 2021 - 12:09)

Jo

já sem Čech

Proč se ptáš ❓

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 11:09)

Umíte tu česky?

Mirek (St, 1. 9. 2021 - 11:09)

Super pribeh mam taky rad tyhle veci jednou jedna holka potrebovala v autobuse ja si schvane sedl vedla aby nemohla projit a taky ze nemohla ja ji rek jestli ji neco neni ona ne ze nic api chvili se pocurala chtela to utajit prej at ji pomuzu a za odmenu mi ukazala prsa vaginu a jak naha cura na zahradě potom sme sli na namesti a tam se pocurala a byla v tom od rana di vecera co urala jenom do toho

A tak sem se koukal kdyz holka curala do žlabu v kalhotkach

A taky sem se koukal ja se holka vymocila v obchode a taky kdyz sem potreboval na 6achod tak sem sel za kez a najednou tam polo naha zenska miluju to a nasel sem si taky kamosku vzali sme se a ja taky ze skoli ze stredni sedl sem si vedle bxlo ji trapne mi to rict tak se Kroutila a pak mi to rekla sla za ucitelkou ridi. Ale nezasrVil sedela asi tak 2 hodiny a pak sla zas a nakonec to poslala ty chcanky do kalhot pustula to vedle me pomohl sem ji to urajit a pak mi predvedla curani v sukni a pak sem to vikecal klukum a fikal jim jaky ma kalhotky a taky se vymoci kdykoli kdekoli vcera v aute dneska v praci rikala a taky v autobuse skoro porad na vyletech na kole ve vlaku na zachode na svatbe a taky se rozesla s pritelem tak ze sedela na krku nabramenech a tam se mu pritiskla vagina nemela kalhotky a pocurala se na nej pak se rozesli spolu. Tak krasny curaci den

Jakub (St, 1. 9. 2021 - 11:09)

kamoska se pocurala na vylete
Byli sme na zamku potrebovala na prohlidce se počůrala

A jedna spoluzacka ve skole potrebovala na vylete pak se tam pocurala sla ta ucitelkou ze potrebuje ale ja sem chtel videt pocuranou holku podrazil sem ji nohy a spadla a pustila do krasnych dzin ten pohled stal zato a tet spolu chodime a pocurava se schvalne asi tak pred medicem to vypustila do sedacky v ryflich nebo taky si drepla zacla curat do sukně nebo v praci se pocurala kdyz delala prodavacku tak se vycurala tam za kasou jadnou na koupalisti se pokadila potrebovala curat bylo zamceno a napsany mimo provoz tak se ctela pocurat ale bylo aby si uzila ostudu tak na ocich misto toho si lrdla a pustila tu sracku do plavek drzela se za kundu a cumeli lidi divne ze si prfla a ze se posrala mimochodem ten den se pomocila jeste i na namesti

Nebo to pustila na koncerte vylo ji jedno co si lidi mysli a navic lidi se tam 5aky pocurali asi dalších 10 lidi to tam pustilo a asi 5 jich curalo sedli si na bobek svlikli se do spodku a pousteli to do nich

A taky to pustila ve výtahu

Potom jeste pri nakupovani taky v kine

A jeste to pustila v buse kdyz rekla eidici ze se uz asi vymočit a tak to pustila tam potom i ve vlaku a i se kamoskou na kolech doma na zachode nesundala kalhoty potom na oslave narozenin a taky už kamo se ky na nasteve a potom by i u pocutave do zidle a smichi ve skole ...

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

Pustila sem to pred kamoskou na gauči vsimla si toho bypo to videt na svelich teplacich

Kačka (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Ja naposled asi tak pred 5 lety
Pred mim klukem byli sme spolu asi tak pul roku a sli sme na dlouhou prochazku do lesa do.q sem si nestihla sojit na zachod tak sem si rekla ze pujdu potom v restauraci šli jsme teda na tu prochazku az sme dosli k restauraci tam sem nesla na zachod protoze sem nepotrebovala no a pak to na mě přišlo stidela sem se rict ze potrebuju zak sem drzela asi 5ak3 hodiny a bylo velky cvrnknuti ja se zarazila a chytla mezi nohama on se me zeptal jestli nepotrebuju bylo mi blbi rict ne v poho tak sem rekla ze jo ale rejla sem ze to vydrzi a tqk po chvili sem s3 zase chitla za vaginu a rekla ze to dlouho nevidrzim on se zeptal jestli to vydrzim na zachod ja rekla ze jo. A po chvilce bylo slyset hlasyte siceni kouknul se na me a nic nerek sledoval ja curam pak sme sli domu

Týna (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Jo stalo se to asi tak pred par lety

A omluvam se ze nektery slova nejdou precist ty proste se prekliknu momentqlne mam jinaci mobil takze sem zvikla na ten minuli

Týna (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Pri ceste z prace v praxi sem nedtihla odwkocit a jela sem busem tam sem si cvrkla a zase cvrnkla po vystiuoeni sem potrebovala hodne akutne hledala dlsem keřík ale nebily tam a nebo tam byl bekdono tak alsem po par minutachsi cvrkla rejla sem si ze sejdu do potoka a vycuram se tambyla sem tam a sundala sy kalhoty a najednou parta decek a ja uz zacinala čůrat. 4ychle wem natahla kalhoty aby me nevydeli uplne nahou a cumeli na me proc sem v potoku ale jak sem byla pripravena ze we vycuram v tom potoku a jak sem nasadila rychle ty ryfle tak se si pocurala ryfle

Marek (Pá, 27. 8. 2021 - 13:08)

Zkusili jste někdy, jak dlouho vydržíte bez čůrání? Myslím tím zda jste někdy zkusili držet moč až do akutní potřeby a pak si změřit, jak dlouho jste to vydrželi?

Kačka (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Jo precetla sem si to vcera dnes rano sem ase probudila ze jdu na zachod spq sem a v 1 semu zaclo chtit a nepustila sem to

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Pulec (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Šikulka

Kamil (Pá, 27. 8. 2021 - 14:08)

Záleží na tom, jak moc piju, ale max. 6 hodin při běžném pitném režimu.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 16:08)

Proboha!! Chce se mi strašně moc čůrat a právě se se mnou zasekl výtah. Nevím kdy se dostanu ven a držím to už jen z posledních sil. Asi se budu muset vyčůrat na podlahu! To bude ostuda!!

Reklama

Přidat komentář