Reklama

Svádění synem

luci (So, 24. 2. 2018 - 11:02)

Stát se může ledacos....Samozřejmě,vždycky se řeší jen co se proflákna na veřejnost.Buď se hoch " pochlubí",nebo je u toho někdo přistihne.

Maja (So, 24. 2. 2018 - 09:02)

Stát se může ledacos. Nedávno soudili českou matku co souložila dokonce se dvěma syny najednou. Ono asi bude těchto incestních vztahů daleko více, ale chlubit se tím nikdo nebude.

luci (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

V Japonsku kdysi bylo...V Japonsku kdysi možná ano,ale v naší kultuře je to incest a styk protizákonný.

Dan (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

V Japonsku kdysi bylo normální že matka zasvětila syna v pubertě do tajů sexu.

luci (Čt, 22. 2. 2018 - 08:02)

jestli nejsou blbci, tak...Deviacemi,v tomto případě oidipovským komplexem netrpí jen primitivové.Sexuální úchylky postihují lidi bez ohledu na vzdělání a společenské postavení.Na příklad kněží a pedofilie.

luci (St, 21. 2. 2018 - 21:02)

Nedávno zrovna psali o...Není to ani tak perverzní,jako incestní.Ale dnes je dobře dostupná antikoncepce,takže nebezpečí degenerace tolik nehrozí.Pokud ovšem dotyční nejsou úplní blbci.

j (St, 21. 2. 2018 - 11:02)

To by mě zajímalo, to...Nedávno zrovna psali o muži, co je stíhaný za sex se svojí dcerou, jemu je myslím 42, jí 21. Oba jsou hezcí, ona mu je velmi podobná. Mně tohle přijde jako nanejvýš perverzní, jinak je víc případů, kdy ti otcové se svými dcerami děti mají. Ono není těžké pak udat, že otec je neznámý muž. U nás pak bude ještě zvýhodněná, co se týče přídavků na děti a dalších dávek a soc. výhod. Je problematické i sňatky mezi bratranci a sestřenicemi, právě proto byly různé panovnické a šlechtické rody různě zdegenerované, např. Habsburkové a Ferdinand Dobrotivý. U sexu v rodině ta možnost postižení je výrazně vyšší, zvl. mezi rodičem a dítětem.

Gabča (St, 21. 2. 2018 - 01:02)

Nejsou to vždy jen...To by mě zajímalo, to třeba dcera nechtěla mít děti. S otcem asi těžko, to asi stejne muselo v určitém věku zkončit.

j (Út, 20. 2. 2018 - 23:02)

v reakce na poslední příspěvky, ano, incest se vyskytuje, myslím častěji mezi dcerou a otcem, nebo určitě tento styk se zpravidla řeší u soudu. Mezi synem a matkou to nejspíš na povrch nevyplave. Provokace musí mít svojí míru, to si někdo může vymýšlet fantazie na to, jak Mengele dělal pokusy na dětech v koncetráku. Navím jak to působí na syna, ale u víc žen zneužívání v dětství vedlo ke zkaženému životu - psychické problémy, sebevražedné pokusy, závislost na drogách. Existuje někdo, kdo se tím chlubí, jelikož svoji dceru prznil a je to buhužel už promlčené. Dcera je na tom dosti blbě, jestli je stále naživu, což jisté není.

Nějak chápu, když kluk bude matku špehovat, když bude dobytek, tak se mu postaví nebo si při tom bude honit péro. Za což by zasloužit přes držku, ale když to zůstane jen tady, budiž. Matka by měla být normální, když nemá chlapa, ať si drandí kačera sama, pořídí si vibrátor ap., ale syna nechá být.

Marie (Út, 20. 2. 2018 - 21:02)

Nejsou to vždy jen...Ja si pamatuji jeste z doby komunismu rodinu, kde otec dlouhodobe udrzoval vztah se svoji dcerou. Ta ho udala az ve 20 letech, kdyz si nasla partnera. Otec dostal tenkrat dost roku ve vezeni.

luci (Út, 20. 2. 2018 - 19:02)

Možná máš pravdu, ale...Nejsou to vždy jen fantazie.Vím o dvou rodinách ve kterých byl incestní styk provozován.V jedné matka se synem,ve druhé otec s dcerou.Syn se normálně oženil,ale dcera říkala že taťka je nejlepší muž jakého poznala a vdávat se nebude.

Dan (Út, 20. 2. 2018 - 19:02)

Možná máš pravdu, ale když se to nestalo a ani nikdo k ničemu nepodceňuje, tak to nenení zakázané. Byla by to jen teorie, fantazie, provokace, kde každý má právo prezentace. To by jinak hranicilo s diktátem, stb praktikou, což je v českém národě hodně zažité. Z lidského hlediska zavan dogma uzkoprsosti, upjateho života a malomestactvim. Mě osobně se jedná partnerka přiznala, že svedla otce. Nevyrůstala s ním a tak to nějak asi kompenzovala. Každopádně jestli si vymyslela nevím, bez důkazů těžko soudit.

j (Út, 20. 2. 2018 - 16:02)

Snad se nakonec nic nestalo,...noční masturbační fantazie přerostlého masturbanta. Perverzní články psal před časem jakýsi "josef hrouzek" do Kosmopolitanu, podobný masturbační fantazie, akorát že to nezašlo tak daleko, asi vydavatel nechtěl mít opletačky se zákonem. Celý tohle téma by mohli smazat, nechápu, že tu není admin.

luci (Út, 20. 2. 2018 - 10:02)

Snad se nakonec nic nestalo,...Neodsuzuji,může k tomu dojít a někde se tak děje, synek si stříkne do mamky.Musí se však udělat opatření aby nedošlo k oplodnění.Co se děje za zavřenými dveřmi nikdo neví.Leckdy to překonává ty nejbujnější fantazie.

Oli (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

Přesně tak. Já sem to zažil. Svedl sem mámu já a to měla tatu, ale nechtěla že je moje máma atd... Já ji dal přečíst pár článků a změnila názor,tak řekla že sní můžu do vany a sáhnout si na prsa. Přišel den kdy sme byli sami tak sme šli do vany. Mě hned stal z ní a ona taky koukala jakyho ho mám. Bylo to divný ale po chvíli to přešlo a já chtěl víc. Řekla že se bojí že se to provali. Pak mi ho dokonce zacla honit a vypustila vanu. Já si poposedl co nejblíž jejímu klínu a zeptal se jestli můžu jen projíždět žaludem pysky nic víc. Ona nebrala prášky a státu přej používali pořád gumu. Nakonec řekla ať to udělám.mama je silnější takže ji má macatou a velkou. No bylo to nádherný a já se udělal skoro hned. Řekla že když budu chtít pomoc tak jen pokud budu sekat dobrotu a budu ji pomáhat. Já se snažil takže když to šlo tak mi pomohla. Časem se to ale rozjelo víc. Dokonce zacla brát prášky a nechala mě zasunout. Jenže já si našel holku a máma to chtěla i tak.ja už ale nechtěl ale donutila mě. Jednu u mě spala mladá a já byl sám v koupelně a ona nahoře. Jenže přišla máma a zamkla nás chtěla to po mě takže sem souhlasil. Bohužel mladá šla dolů a slyšela vzdychat mámu i mě a došlo ji to. Chtěla aby sem odemklul aby viděla co se tam děje já ale neotevrel, otevřela máma a zacla ji to vysvětlovat jenže ona řekla ať si sukam mámu a třeba i segru a semnou končí.takze ostuda jako prase aspoň to nikde nevypravela.

Alena s tajems (Út, 20. 2. 2018 - 01:02)

Snad se nakonec nic nestalo, ale jednou, kdyz jsem chodila doma v kalhotkách, tak jsem zjistila, že syn má pod trenkama erekci. Pohorsovala jsem se, že jsem preci jeho vlastni máma. On se omlouval, že na soustředění nebyl prostor na uvolnění. Červenal se. Nikdy ho nenapadlo, že se mu tohle stane při pohledu na mě. Bylo mě ho nakonec trošku lito, tak jsem malinko ze srandy zapozovala v pase, že až takhle, už asi vůbec. Se smíchem souhlasil, ale že jako syn mě maximálně může pohladit na dobrou noc. Že to bych chtěla vidět. uz to od dětství dlouho neudelal. Nakonec se to hlazení zvrtlo v prozkoumávání tvaru mého tela. Jsem přeci jen taky zena, takže při nesmělém pokusu o stažení kalhotek jsem se nebranila, jeho hlazení a prsty jsem chtěla citit všude...nakonec nejen prsty. Neuvedomila jsem si ale, ze si v 17 neumí dat pozor, zvlášť, když je to poprvé. Bylo to tak uchylne a perverzní, když jsem si uvědomila, že mohu i otěhotnět.

king (Čt, 1. 10. 2015 - 00:10)

Já bych ho na sebe...nech ho az kam zajde.

Udivená (Ne, 7. 9. 2014 - 19:09)

Já si zase myslím, že jak Eva, tak Martina nejsou tak docela v pořádku.
Že mají dospívající děti díky hormonům v hlavě zmatek, to chápu, ale od toho jsou rodiče-matky, aby je odpovídajícím způsobem usměrnily - ale rozhodně ne tak, jak sem napsaly.
V přírodě se jako tyhle dvě chovají jen zvířátka, normální člověk určitě ne.

Max (So, 6. 9. 2014 - 19:09)

Tady těžko někdo dobře...Tvoje psani me moc zaujalo Evi si bezva zena a urcite sa matka rad bych si stebou napsal vice

Eva (So, 6. 9. 2014 - 19:09)

Jsem matka 15letého syna....Tady těžko někdo dobře poradí. V 15 to neni muž, ale spíš odrůstající dítě s prvním náplavem pohlavních hormonů a sám pořádně neví co se s ním děje. Já jsem v těchto okamžicích vždycky maminkovská. Určitě bych mu nebránila, pokud by se toužil přitulit a pomazlit.Jestli mu bude příjemné, může si i stáhnout slipy. Určitě bych mu nedovolila, aby do mne jakkoliv vstupoval. Pokud by se vzrušil, nenechám ho trápit. Přitiskla bych jej k sobě a pomohla mu rukou. Buď klidná, v 18 to dělat nebude. Je to stokrát lepší, než jej odmítnout a syn to pak bude dělat s kdoví kým na ulici nebo v parku. To jde o zdraví i život.Každý kluk to prožívá po svém, tak proč to nerespektovat.

Reklama

Přidat komentář