Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

Byli opilí a bavili se. I já jsem si to užila. Občas mne někteří jen tak ze zvyku, protože jsem povolná, rádi ošukají, ale tenkrát to bylo opravdu velké. Psa už na mne nepustili. Byl to takový bonus navíc, protože se chtěli pobavit. Jinak jsou to fajn chlapi. Máme se rádi.

Eva (Čt, 9. 9. 2021 - 09:09)

Jak často si v práci zašukáš? A co doma, ví o tom?

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 10:09)

Jsem spravedlivá. Beru si je po pořadě všechny. Velkej, nebo malej, já to nerozlišuju. Ví dopředu kdo je na řadě, ale jen když chci. Když ne, musí počkat. Po šichtě jdu do šaten. Vycházejí ze sprch nahatí a ten který je na řadě jde rovnou na věc. Většinou to bývá na rychlovku a pak spěchají na pivo a za svými maminami. Výjimku má mistr. Ten si to ve mě udělá kdykoli chce i během šichty. Dnes máme odpolední a na řadě je velkej Franta. Už mi volal, že se těší a chtěl potvrdit, že mu dám. Ten mě vždycky pořádně vyštochá. Manžel nic netuší. Když chce mrdat hned jak přijdu z práce, tak si kundu vylepším v koupelně, aby kouzala, pak mu sehraju orgasmus a je spokojenej. Naštěstí to po mě moc častu nechce.

Pavel (Ne, 27. 2. 2022 - 07:02)

Mistrovi ho i vyhulis během směny, například při svačině? Aj tě chlapci nakrmí? Máš to ráda?

Eva (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

To máš náročné povolání. Kolik jich je, těch co tě vymrdávají?

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 23:09)

Je mi čtrnáct a nechala bych se připustit psem aby mě jebal , prostě bych se nastavila a podržela aby se do mě vystříkal . Ano , zase cítit jeho chlupy na zádech stisk jeho tlap v bocích a pronikání jeho penisu do mě , potom ten tlak a sérii střiků semene .Kdyby to po mě chtěly , vykouřila bych ho . Cítím se jako fena , udělaly ji ze mě .

Marte (Út, 7. 9. 2021 - 03:09)

Bydlíme v Tachově a kdybys bydlela někde kolem, tak bych tě pozvala knám a představila ti našeho psa. Je to fak divoch. Také jsem zkusila ho vykouřit a docela jsem to zvládla. Krádně se mi vystříkal do pusy ii dcera ho skusila pokouřit a zvládla to. Dcera má na něj víc času, tak si sním užívá víc než já. Já mám domácí povinosti a starání o rodinu. Ale když je čas uživám si ho plními doušky. Před manželem to tajim a zatim se mi to daří. Omě by možná tak nešlo, ale kvůli dceři. Nechci aby se to dozvěděl .

Ota (Út, 7. 9. 2021 - 06:09)

Co by manžel asi mohl dělat? Nic. Jeho problém, jeho vina. Nestačí tě uspokojovat on. Pracoval jsem v chemickém průmyslu a jedy mi sežraly erekci. Ve čtyřiceti už se mi nepostavil. Nepomáhaly žádné pdpůrné prostředky. Manželku jsem uspokojoval rukama a jazykem, ale viděl jsem na ní že to nestačí. Navrhl jsem jí milence. Dokonce jsem jí přivedl bývalého kolegu z práce, o kterém jsem věděl, že skočí na každou. Opil se a když se svlékla, tak utekl. Ona ta moje není žádná krasavice, ale je hodná. Léta jsem chodil k léčitelce kvůli erekci. Svěřil jsem se jí a ona nám přivedla mladého krásného vlčáka. Sama jej připravila, nakouřila mu penis a zavedla do manželky. Pak si sedla vedle mne a spolu se dívali jak je šťastná. Říkáme mu Satyr podle mýtických nadrženců, protože on může skoro pořád. Když měla manželka dost toho skákání, tak se rozhodla že se o něj podělí s dcerou. Ta o tom nechtěla ani slyšet, ale když viděla jak Satyr obšťastňuje manželku, tak si dala říci a taky ho připustila. On má dvě spokojené "fenky" a já krásné vzrušující divadlo. Když pes odpočívá, tak jsem je požádal, aby si užívaly spolu. Njedřív se styděly, ale dnes už se taky krásně ojíždějí. Zeťe jsme do toho zatím nezapojili, ale ví to. Možná, že časem mi půjde do manželky. Změnu jí přeju, a bude to v rodině. A léčitelka? Ta má psa svého. Občas ho přivede a to jsou pak hotové orgie. Dva psi, tři ženy, je na co koukat. Já mám vzrušující zábavu, při které taky teču a ženy kvalitní sex.

Marta (Út, 7. 9. 2021 - 06:09)

Já jsem netvrdila že mě manžel neuspokojí, ba naopak. Prožívám sním skvělí orgazmus a sex je naprosto skvělej. Ale se psem je to úplně o něčem jiním. Skrátka mě vzrušuje i pes, jeto jiní pohled na sex.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 09:09)

Jde o to první připuštění potom už to jde samo . Mne poprvé přivázali jeden mne napíchl a pustil mi to tam a potom ho do mne zavedli . Když skončil tak mi to ti chlapi jeden po druhém také stříkli .

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 06:09)

Jsem už dlouho vdova. Milence nemám. Zajímám se o pořízení psa na sex. Potřebuju nějaké informace. Jakou mi doporučíte rasu? Jak velký penis je u této rasy? Jak dlouho trvá soulož se psem? Za jak dlouho je pes schopný jí opakovat? Tyhle informace mi totiž v útulku, nebo chovné stanici nedají a já nechci voříška, který nic nedokáže. Moc děkuji za vaše odpovědi.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 07:09)

Ahoj a nechceš k tomu ještě milence?

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 07:09)

Kdo by chtěl starou, ošklivou, nadrženou bábu? Psovi to snad vadit nebude. Ten má jiný pohled na paničku.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 08:09)

Mám rád starší ženy a v každém věku to může fungovat.:)

Marta (Po, 6. 9. 2021 - 07:09)

Nejsem odbornice jakou rasu si pořídit. Menší pes malí penis, vetší pes větší penis. Co se tíče o vydrži. Ten nás vydrží šukat tak 5 až 10 minut v kuse. A jiinak to sním někdy děláme i 4 za den. Necháváme ho trochu oddichnout. Přeci jen má na starost dvě holky a nemůžem ho strhat.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 08:09)

Děkuji moc za užitečné informace. Myslím, že váš pes by mi vyhovoval, jenom nevím rasu. Mám strach, že bude mít příliš velký penis. Vím, že se mu při mrdání ještě zvětší tak, že se nemůže odpojit. Viděla jsem jak se je snažili marně roztrhnout. Mám pochvu dost staženou dlouhým nepoužíváním. Asi bych sl měla pořídit na přípravu umělý penis. Proto také potřebuji vědět psovu velikost.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 08:09)

Pomohu i s roztahovanim?

Marta (Po, 6. 9. 2021 - 08:09)

Tak rasu bohužel nevím. Byl to nalezenec takového křížence. Něco mezi vlčákem a dogou. Sice jsem mu ho neměřila, ale podle voka tak cca 18 cm.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Naši sousedé si berou na vycházky k nim do bytu jen nalezence z útulků . Nejdéle za dvě hodiny jedou psa vrátit . V půdní vestavbě je slabá příčka mezi byty , takže je dobře slyšet verbální projevy uspokojované sousedky .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 23:09)

Mám neschopného manžela na vozíku a velkou sexuální potřebu. Proto si půjčuji sousedovic vlčáka. Oni ví, na co ho používám. Manžel mne při tom pozoruje a já si to rozdávám se psem. Také při tom nejsem potichu. V ulici mi říkají "ta fena". Vím, že to není lichotivé, ale ten pes dokáže ukojit mou sžíravou touhu. A na lidi kašlu.

Reklama

Přidat komentář