Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 22:08)

Že dosáhl úpadek vrcholu ? Dělalo se to vždycky !

Návštěvník (Čt, 15. 7. 2021 - 10:07)

A co je vlastně špatně ? Sex bez hranic tady byl vždycky , v sexu je opravdu možné vše .

Víťa (Pá, 16. 7. 2021 - 03:07)

Sex bez hranic je určitě vzrušující. Jako když ženy a dívky se nechají lízat a šukat jejich psem, rodiny kde se mezi sebou milují a souloží rodiče s dětmi, urinoterapie, kdy si matka s dětmi čůrají do úst a podobně. Ale mělo by to mít nějaká pravidla.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Když se už všichni pořádně rozparádí , jdou všechna pravidla k čertu . Někteří neberou ohledy vůbec na nic . Ještě na základce jsme šli gratulovat kamarádovi k patnáctým narozeninám . Kluci tam odvedli jeho společensky unavenou maminku do ložnice , pomohli jí z šatů a střídali se tam na ní . Samozřejmě naostro , když jsem vešla jeden z ní zrovna vstával . Dva mně vtáhli dovnitř a povalili na vedlejší postel , kalhotky dolů sukni a nohy nahoru a ten s mastným penisem do mně vjel jen jsem hekla a za chvíli mně udělal a pustil to do mně . Když je chuť , tak je chuť a po chuti buď , jak buď .

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

My jsme šli navštívit starší kolegyni, která byla nemocná na nervy. Bomboniéra, lahev vína. Byli jsme tři dva muži a mladá holka. Tu napadla ta terapie. Byla jen v noční košili. Holka jí držela, protože se moc nebránila. Kolega jí zacpal pusu penisem a já do ní vniknul. Za moment měla orgasmus, ale chtěla pokračovat. Tak jí obšťastňoval kolega a já si vzal holku. Střídali jsme se dvě hodiny. Všichni jsme se nádherně poměli a kolegyně byla druhý den v práci zdravá. Sex je výborná terapie. Doporučuji.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 22:09)

Řečeno vulgo : potřebovala pořádně vystříkat klec a je po nemoci .

Návštěvník (Pá, 16. 7. 2021 - 09:07)

Manžel mi to nechává dělat zásadně cizím psem . S vlastním by se prý porušila hierarchie smečky . A když se roztočí kolo chtíče jdou všechna pravidla stranou .

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 00:07)

Žena může být připouštěna i jinými samci než muži . Zoofilové to praktikují běžně .

zvedavy (St, 30. 6. 2021 - 23:06)

ta představa že by někdo oplodnil manželku je úžasná jen je asi už pozdě

ob. bjk (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

Mám také dva syny, dvojčata v jedné obci asi 25 km od našeho bytu. Jejich matka byla moje kolegyně v práci. Před roky odjela s manželem na dovolenou do Jugošky, ještě před občanskou válkou. Když se vrátila tak mne jednou oslovila jestli chci vidět jak je opálená. No ani jsem neodpověděl, šli jsme do našeho bytu, kde se Lenka začala svlékat až stála nahá, no došlo k čemu mělo dojít, nakonec to nebylo poprvé, měli jsme spolu styk každý měsíc několikrát už deset roků. Vždy jsem dával pozor, až tehdy jsem jaksi zaváhal, otěhotněla a měla dvojčata, hezké dva kluky. Pitomcem co si ji tehdy vzal měla dceru. Tak mám v obci nedaleko Prahy dva už dnes velké syny. Pitomec už to sleduje z pod kytiček, byl to jediný člověk co znám, kulaka syn a před rokem 89 vstoupil do strany. čest práci a sexu zdar

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 12:06)

Takových paroháčů co vychovávají kukačky je spousta . Drtivá většina o tom neví .

Abe (Ne, 1. 11. 2020 - 00:11)

Byl jsem se svými synky v ZOO. Přilepila se na mne luxusní panička. Kluci šli na houpačky a madam mne pozvala na vínko. Po chvíli si postěžovala, jak mi závidí, protože by chtěla vnoučata a její dcera má neplodného manžela, který o tom neví, protože mu tajně nechala otestovat sperma. Jestli prý bych nevypomohl. Vypláchl jsem kelímek a přímo před ní, pod stolem, se vysemenil. Poděkovala a odběhla. Objevila se za dva měsíce. Jak mne vypátrala nevím. Semeno se prý neujalo. Když jej nalila do dcery, nebylo již čerstvé. Nabídl jsem, že se vystříkám přímo do dcery. Souhlasila, ale s námitkou, že to nebude soulož, ale jen výron. Dcera byla in cognito, po celou dobu předkloněna. Viděl jsem jen zadek a štěrbinu. Matka jí masírovala aby byla kluzká a já se honil. Když to na mne přišlo, matka mi sevřela penis a nasadila na okraj dceřiny pochvy. Zasunul jsem, vystříkal a matka mne přidržovala, abych pyj nevytáhl moc brzo. Bylo to tak vzrušující, že jsem se honil dál a ještě jednou to zopakoval. Po devíti měsících jsem dostal zprávu, že je to kluk.

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 23:12)

Takových dětí po světě běhá a bude jich víc . Mužů kteří mají v pytlíku " vítr " přibývá .

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 01:11)

Ty jsi plemenný býk . Pro chlapa je to prý super zážitek pouštět semeno do cizí ženy .

Abe (Ne, 20. 12. 2020 - 23:12)

Mám synků povícero. Prvního, ještě před vojnou. Dívka, kterou jsem oplodnil se provdala za snoubence, který se vrátil z vojny, když jsem rukoval. Netušil, že není otcem. Další děti neměli. Na popsané záležitosti bylo vzrušující hlavně to, že nedošlo ke klasickému koitu, ale k masturbaci za pomoci cizí ženy a jen vniknutí penisu a výronu semene do její dcery, nebo snachy.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 21:04)

Použit jen pro oplodnění .Takže jsi opravdu plemenný býk . A tebe uspokojilo to žes to do ní jen pustil a ani sis s ní neužil ?

Abe (So, 17. 7. 2021 - 22:07)

Já ani nevěděl jak vypadá. Odhalena byla jen kunda. Zato její mamina, nebo spíše tchyně se činila. Jako onanistovi mi to moc nevadilo. To co předcházelo, i ten oplodňující zásun, byl nezapomenutelný zážitek. Když jsem tuploval, ta inseminátorka se svlékla a sama se přede mnou ukájela, aby mi pomohla k maximálnímu výkonu. Orgasmy jí zcela vyčerpaly. Druhý zásun jsem vykonal sám a nenápadně jsem si zamrdal. Ale to už byla jenom zábava. Určitě to měla první ranou.

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 23:07)

Takže jsi to do ní pouštěl jako býk do jalovičky , tak to je nářez . No ale když ji ta stará nechala takhle připustit , tak v pohodě .

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 23:12)

Takže šlo vlastně jen o oplodnění a ta stříkačka byla živá , zásun a vstřik . Má to tu výhodu , že jsou spermie čerstvé a tudíž velice aktivní .

Honimir Mrdan (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Budu ti mrdat starou,ty ji pak očistis kundu jazykem od mého sladkého nektaru,který ji nástřikam do její vlhké brázdy a pak tě pochčiju!

Reklama

Přidat komentář