Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 23:09)

Takže ji tebou připustily jako krávu býkem ?

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

Tady jde o pouhá oplodnění. Když je manžel majitelem mrtvých spermií a oba touží po dítěti, jdou běžné konvence stranou. Vyhledá se ověřený, plodný otec a je úplně jedno, jestli je manžel přítomen aktu oplodnění, nebo ne, hlavně že se semeno ujme, dítě je počato, narodí se a žije v dobrých podmínkách spořádané rodiny. Kdo je otcem je nepodstatné.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

Ano , manžel pozval kamaráda do trojky a zadařilo se .

zvedavy (Po, 6. 9. 2021 - 08:09)

tak to trochu rozved

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 13:09)

A co bys chtěl vědět ? Při posezení u vína jsme se uvolnily , potom mě oba začali osahávat a svlékat . On mi sáhl mezi nohy a já vzrušením vlhla najednou byli oba nazí . Manžel mi ho vstrčil do úst a jeho kamarád měl už erekci a šel do mě zezadu . Byl pěkně nabytý a pustil do mě sperma dvakrát za sebou , bylo to bezva pokaždé jsem měla orgasmus , což si pochvaloval . Přespal u nás do rána a po snídani vypadl . No a jak už jsem psala , zadařilo se a naše přátelství trvá .

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 00:09)

Když jsem oplodňoval na objednávku, byl jsem otcem pěti dětí. Ověřený plodný bejk. Také jsem tak byl připuštěn. Žádná trojka. Jen jedno zasunutí a výstřik. Ujalo se okamžitě.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 00:09)

Opravdu jak býk na krávu !

Jaroslava (St, 18. 8. 2021 - 16:08)

Jo to jo

Abe (Ne, 18. 7. 2021 - 04:07)

Už jen to, že to bylo ve stoje, zezadu, bylo animální. Byla hodně předkloněná, aby semeno nateklo do dělohy a pořád se třásla. Inseminátorka jí stále dráždila poštěváčka, aby dobře mazala. Při prvním zavedení a přírazu vyjekla. Inseminátorka mne do ní tlačila několik minut, aby nateklo všechno semeno. Příprava na druhé spojení trvala déle a dívce se podlamovaly nohy. Když jsem se honil, její matka jí stále přemlouvala aby vydržela a vydatně jí i sobě třela poštěváčky. KIdyž jsem byl připraven inseminovat, zavedl jsem penis sám, a než mne stará přirazila, stihl jsem několik kopulačních pohybů. Mladá zavyla a museli jsme jí držet. protože odpadla. Semene bylo tolik, že po druhé ejakulaci vytékalo z pochvy a teklo nám po nohou. Když jsem byl uvolněn a vytažen, pyj mi pořád stál. Zapatlaný semenem jsem se oblékal. Obě mi poděkovaly a odpotácely se. Chvíli jsem se zdržel, protože jsem pod vlivem toho zážitku stále neměl dost. Ejakuloval jsem potřetí, tentokrát do prostoru.

zvedavy (Po, 19. 7. 2021 - 07:07)

wow kdybynekdo takto oplodnil moji manželku

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 10:07)

To bys ji fakt nechal připustit jako kozu , nebo prasnici a díval se na to ?

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 14:07)

Kdybych byl neplodný, klidně bych se i díval a platil za úspěšné oplodnění.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Jaképak kdyby , buď to je , nebo není ! Kdyby měla babička kulky , byl by to docela pěknej dědek .

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 14:07)

Hele. Je čím dál víc chlapů s mrtvými spermiemi. Může za to životospráva, voda, potraviny (chemie) a životní prostředí. Bakterie, viry a kdoví co ještě. Zbývající plodní samci mohou být brzy žádaným a drahým zbožím.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Ono je těch plodných ještě dost , ale IQ tykve .

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 09:07)

A tebe by to uspokojilo kdyby ses díval jak do ní pouští semeno ?

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 01:07)

Někdo koho neznám mě oploplodní a budu mít ještě většího kreténa než mám teď, děkuji, nechci.

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 09:07)

Genetika je nevyzpytatelná nikdy nevíš co do tebe stříkne .

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 09:07)

Genetika je nevyzpytatelná nikdy nevíš co do tebe stříkne .

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 10:07)

Pokud dojde k připouštěni...Úpadek dosáhl takového vrcholu, že už ani lidé neví že je něco špatně...

Reklama

Přidat komentář