Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pete (Po, 18. 10. 2021 - 20:10)

A ty jsi Rapid nebo Rapid original ?

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 20:10)

Psala sem na tem mail a poslals mi fotku kde na čuráku visí korkáček.To bylo hustý brouku:-))

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 06:10)

Přišla jsem do práce a dívám se jestli Karolína napsala proč už nenosí korkáče. Ráda bych znala její důvodx. Já právě obula zelené korkáčky a těším se až uvidím korkáčky u svých kolegů.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

Paní vedoucí (vzpomínáš, jak jsem tě "jmenoval" vedoucí této debaty?), je to marné. Toto je nejspíš ten samý jedinec, co tady prudil už na jaře. Jestli tu někdo píše pod více nicky, tak je to troll, co si teď zrovna říká Karolína, za chvíli bude Pavel, atd.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Vzpomínám, občas tady debata vázne a někteří se jí snaží znehodnotit. Nicméně jsem našla odvahu a odpověděla Pavlovi, který zde nechal kontakt. Možná neuvěřitelné, ale po e-mailové komunikaci a především výměny aktuálních fotek pro vzájemnou identifikaci jsme se sešli. Pavel se kterým jsme tady diskutovala je korkáčový blázen, stejně jako já. Jeho všechny korkáčky jsou nádherná sbírka a to jsem žila v přesvědčení, že mám hodně korkáčků. Co jsem poznala žije pro tuto zálibu stejně jako já. Je neskutečné poznat člověka se kterým máte stejnou zálibu, identickou obuv a otevřeně řeknu stejnou úchylku, prostě jsme si názorově sedli. Takže napoprvé jsem si o korkáčích povídali zcela předsudků a zábran, samozřejmě obutí v koláčích. Pro mnohé to je asi k nepochopení, ale mám velmi blízko k těm, co nosí korkáčky. Tak díky této diskuzi, jsem našla možná další přátele. Příští rezervaci setkání bude u nás i s našimi partnery.

Jolana (Čt, 21. 10. 2021 - 08:10)

Závidím, píšeš tady asi nejvíc upřímně a otevřeně.

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Žena a muž, pro něž oba jsou korkáče silný fetiš a vyměňují si dlouho názory v této diskuzi. Chtěl bych vidět, jak bude pokračovat jejich další setkání jestli se uskuteční. Setkání takových dvou cizích lidí v korkáčích musí napoprvé vše prolomit a absolutně uvolnit zábrany. Alespoň, tak to cítím já. Za sebe vím, jak působí komunikace ve dvou i více lidech v korkáčích na pracovišti. I pro mě to jsou pocity, že stojíme na těch stejně tvarovaných korkáčích máme něco společného.

Jana (Pá, 22. 10. 2021 - 14:10)

Taky jsi na tom celkem obstojně, pokud si dobře pamatuji. Sama jsem zvědavá co bude dál, ale napoprvé naprosto neskutečné a vše předčilo moje očekávání.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Díky za příspěvek..a..povedlo se Ti někdy takové setkání?

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Nepovedlo a ani nevím jestli bych našel tu odvahu. Musí mi stačit pracovní korkáčový harém na který se těším každý den a představa těch stejných pocitů.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Chápu..ale zkusit to můžeš..kterou značku korkáčů preferuješ?

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Zaprvé by chyběla asi ta odvaha a za druhé my ty korkáče máme jako pracovní přezutí. Ikdyž někdo možná? Vzhledem k blízkosti přímo výrobce, nosím Vanimary.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Píšeš jak korkáčem praštěný :-D

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 15:10)

To je jedno.Hlavně když se zasním a můžu pohonit ptáka.Teď zavřu vrátnici a jdu mu naložit.To bude kurva zas síla.Ty korkáče mě teda berou jak nic,už ani kluci mě nezajímaj.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Ahoj..díky za příspěvek..sleduji tuto diskuzi..a Tvoje úříspěvky..korkáče mě zajímají už od konce sedmdesátých let..jsem členem skupin na FB. Hezký den. Radek

Michaela (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Určitě korkáčích je možné mluvit dlouho. Jestliže se však podařilo setkání na základě této diskuze a vaší společné vášně, tak smekám. Taky jsem tady psala, že korkáčů přibývá, ale bylo mi napsáno, že jsem úplně mimo. Nevadí, vím své.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Fantastické.To znamená že sme zase o krok dál a ne náhodou se to stalo právě v této těžké době kdy nám korkovým nadšencům,ba přímo snad i fanatikům,někdo snaží mařit naše veledílo.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Určitě se spojíme a pozveme tě a i ostatní se určitě rádi připojí protože je nás spousta co korkáčky zbožňují a bylo by škoda kdybysme neudělali nějakou korkáčkovou akci.Třeba nějaký plesík s tombolou.Už se moc těšíme.

Rapid originál (Po, 18. 10. 2021 - 19:10)

Předchozí příspěvek mým jménem nejspíš psal multinick Karolína. Paní vedoucí, můžeš se prosím ozvat i mně na mail (rapid.duchcov zavináč centrum.cz). Případně jsem inicioval skupinu na facebooku, pokud jsi tam...

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 20:10)

Jinak zavináč můžeš posílat i takhle blbe “@“.

Reklama

Přidat komentář