Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jana (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Přispívám do jiných diskusí v této kategorii. Některé praktiky můžu, jiné ne, ale názory na cokoli si snad přečíst můžu, ne? Přítel by to taky neskousl, lízat mě po psovi. A vůbec se mu nedivím. Z pouhé zvědavosti to zkoušet opravdu nebudu. Jestli nějaká potřebuje na poštěváka psí jazyk jako struhadlo, tak se už zřejmě smířila s tím, že se jí už normální chlap nedotkne. Za peníze lidé udělají ledacos, ale tady nejde jen o důstojnost, ale i o zdraví. Znám pár majitelů psů a vím, že žádný pes se neudrží, když může ulovit myš, krtka, někdy sežere i hovno jiného psa. Kromě toho, já mám docela dobrý čich a při sexu mi partner musí vonět. A lízání kundy je sex. Miluju zabořit nos do partnerova čerstvě svlečeného pyžama a nasávat jeho vůni, ale psi smrdí. Teda aspoň mě. Covida jsem ještě neměla.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Nikdy neříkej nikdy ! Zkus a potom diskutuj !

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

Stalo se dámy některé,že by vás pes při lízání štípnul nebo kousnul?

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

Jsem připouštěna poměrně často a zatím nikdy .

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

Když fena necuká a drží , tak nemá důvod .

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 20:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

jana (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

jak pes se uděla na jakekoliv feně,je uplnějiny,tak jak chlap-ale ten to tak dobře neuděla.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

Pokud jsi obojí nevyzkoušela, těžko můžeš soudit. Pes tě těžko bude chtít mrdat celou noc. Správný chlap to pro tebe udělá.

jana (St, 6. 10. 2021 - 10:10)

hodně panu-bohužel možna tak dva

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 11:10)

Ti pánové byli při jedné aktivitě s pejskem ?

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

Jenže těch správných je jak šafránu !

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 00:09)

Mě ne .

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

Pět dělníků a mistr. Jedeme na dvě směny, takže dvakrát, ale s druhou směnou a ostatními dílnami neobcuji. To by mi ti mí miláčkové nedovolili. Někdy mají naděláno a tak se něco slaví a pije. Ta mrdačka se závěrečným psem, to byly mistrovy padesátiny. Někdy se to zvrhne. Ráda podržím chlapům a od teď i psovi. Dostávám za to větší prémie.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 17:09)

Čest každé práci , která dobro plodí !

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 09:09)

Včera sem se zase spustila se psem. Jarda sex v v šatně dost odfláknul a vycmrndal se moc brzy. Nadržená jsem šla na vrátnici. Když jsem řekla vrátnýmu co potřebuju, tak z toho byl paf. Sundla sem si jem kalhotky, aby mě pes nepoškrábal, nahonila sem mu penis a on skočil. Hned sem se pěkně a nahlas udělala. Když pes skončil, připustila sem i vrátnýho, protože se koukal a honil si při tom péro. S vrátným sem se udělala znovu a jinak. Starej byl nervózní kde sem tak dlouho a tak sem musela dát i jemu. S ním už sem orgasmus neměla, ale hezy sem mu ho zahrála. Den se nakonec vydařil. Měla sem čtyři ptáky za sebou.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

Nějaká žena či dívka,která by se ukázala jak to dělá se svým pejskem za finanční odměnu,cenu respektuji,[email protected]

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

Tvoje nabídka smrdí kuplířstvím ! Jiná osoba přiměje ženu k sexu za úplatu .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 10:09)

Těch co to dělají nebo je jim to děláno není málo , ale předvádět se v takové pozici někomu cizímu a nezúčastněnému dá málokterá . Jedině nějaká exhibicionistka . Když jsem fenou tak je u toho jen manžel a chovatel psa .

Reklama

Přidat komentář