Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Takže "na pejska" ano ? Ale na "pejska" pejskem ne ? Jen nedělej drahoty !

Jana (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Není tak důležité, na jaký způsob dělám, ale s kým to dělám. Ano, na pejska klidně s chlapem, kterého mám ráda. S takovým, který by ho předtím nestrkal do kozy nebo ovce. Sex si spojuju s láskou. Musí se mi líbit, musím se do něj aspoň trochu zamilovat. Se sympaťákem i na pejska, s hňupem na žádný způsob, blbcům a Návštěvníkovi beze jména se raději vyhýbám. Zvířata sice nejsou blbá, ale normální ženskou nemůžou sexuálně přitahovat. Asi mi nevymluvíte, že sex se psy je čistě komerční záležitost, kterou objednávají úchylové.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Hrátky se zvířátky mají rádi zoofilové a skutečně za to ženám dobře platí . Je to perverze .

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Někdo to prostě potřebuje vidět , jak jeho partnerku opíchává pes . Je to deviace a pokud ona na to přistoupí , tak to není nic proti ničemu . Někdo tím i vydělá peníze a ani peníze z perverze nesmrdí .

jana (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

možna ještě jina jana,ale ja to nepišu! mam opačny názor-uplně odlišny-janičko moje mila nezlobse

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Hrátky se zvířátky mají rádi zoofilové a skutečně za to ženám dobře platí . Je to perverze .

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 20:10)

To nemůžeš nikdy dopředu vědět , co přinese situace . A pamatuj : odříkaného chleba největší krajíc !

George (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Můžete nám napsat jak jste se dostala na tuto diskuzi a přímo do tohoto tématu? Že by jste hledala něco o kynologii a google vás špatně nasměroval? :-)))

Jana (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Přispívám do jiných diskusí v této kategorii. Některé praktiky můžu, jiné ne, ale názory na cokoli si snad přečíst můžu, ne? Přítel by to taky neskousl, lízat mě po psovi. A vůbec se mu nedivím. Z pouhé zvědavosti to zkoušet opravdu nebudu. Jestli nějaká potřebuje na poštěváka psí jazyk jako struhadlo, tak se už zřejmě smířila s tím, že se jí už normální chlap nedotkne. Za peníze lidé udělají ledacos, ale tady nejde jen o důstojnost, ale i o zdraví. Znám pár majitelů psů a vím, že žádný pes se neudrží, když může ulovit myš, krtka, někdy sežere i hovno jiného psa. Kromě toho, já mám docela dobrý čich a při sexu mi partner musí vonět. A lízání kundy je sex. Miluju zabořit nos do partnerova čerstvě svlečeného pyžama a nasávat jeho vůni, ale psi smrdí. Teda aspoň mě. Covida jsem ještě neměla.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Nikdy neříkej nikdy ! Zkus a potom diskutuj !

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

Stalo se dámy některé,že by vás pes při lízání štípnul nebo kousnul?

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

Jsem připouštěna poměrně často a zatím nikdy .

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

Když fena necuká a drží , tak nemá důvod .

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 20:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Určitě , pes nerozlišuje fenu dvounohou a čtyřnohou . Pokud je v ženě , tak je jeho fenou .

jana (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

jak pes se uděla na jakekoliv feně,je uplnějiny,tak jak chlap-ale ten to tak dobře neuděla.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

Pokud jsi obojí nevyzkoušela, těžko můžeš soudit. Pes tě těžko bude chtít mrdat celou noc. Správný chlap to pro tebe udělá.

jana (St, 6. 10. 2021 - 10:10)

hodně panu-bohužel možna tak dva

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 11:10)

Ti pánové byli při jedné aktivitě s pejskem ?

Reklama

Přidat komentář