Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Vzpomínám, občas tady debata vázne a někteří se jí snaží znehodnotit. Nicméně jsem našla odvahu a odpověděla Pavlovi, který zde nechal kontakt. Možná neuvěřitelné, ale po e-mailové komunikaci a především výměny aktuálních fotek pro vzájemnou identifikaci jsme se sešli. Pavel se kterým jsme tady diskutovala je korkáčový blázen, stejně jako já. Jeho všechny korkáčky jsou nádherná sbírka a to jsem žila v přesvědčení, že mám hodně korkáčků. Co jsem poznala žije pro tuto zálibu stejně jako já. Je neskutečné poznat člověka se kterým máte stejnou zálibu, identickou obuv a otevřeně řeknu stejnou úchylku, prostě jsme si názorově sedli. Takže napoprvé jsem si o korkáčích povídali zcela předsudků a zábran, samozřejmě obutí v koláčích. Pro mnohé to je asi k nepochopení, ale mám velmi blízko k těm, co nosí korkáčky. Tak díky této diskuzi, jsem našla možná další přátele. Příští rezervaci setkání bude u nás i s našimi partnery.

Jolana (Čt, 21. 10. 2021 - 08:10)

Závidím, píšeš tady asi nejvíc upřímně a otevřeně.

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Žena a muž, pro něž oba jsou korkáče silný fetiš a vyměňují si dlouho názory v této diskuzi. Chtěl bych vidět, jak bude pokračovat jejich další setkání jestli se uskuteční. Setkání takových dvou cizích lidí v korkáčích musí napoprvé vše prolomit a absolutně uvolnit zábrany. Alespoň, tak to cítím já. Za sebe vím, jak působí komunikace ve dvou i více lidech v korkáčích na pracovišti. I pro mě to jsou pocity, že stojíme na těch stejně tvarovaných korkáčích máme něco společného.

Jana (Pá, 22. 10. 2021 - 14:10)

Taky jsi na tom celkem obstojně, pokud si dobře pamatuji. Sama jsem zvědavá co bude dál, ale napoprvé naprosto neskutečné a vše předčilo moje očekávání.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Díky za příspěvek..a..povedlo se Ti někdy takové setkání?

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Nepovedlo a ani nevím jestli bych našel tu odvahu. Musí mi stačit pracovní korkáčový harém na který se těším každý den a představa těch stejných pocitů.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Chápu..ale zkusit to můžeš..kterou značku korkáčů preferuješ?

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Zaprvé by chyběla asi ta odvaha a za druhé my ty korkáče máme jako pracovní přezutí. Ikdyž někdo možná? Vzhledem k blízkosti přímo výrobce, nosím Vanimary.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Píšeš jak korkáčem praštěný :-D

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 15:10)

To je jedno.Hlavně když se zasním a můžu pohonit ptáka.Teď zavřu vrátnici a jdu mu naložit.To bude kurva zas síla.Ty korkáče mě teda berou jak nic,už ani kluci mě nezajímaj.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Ahoj..díky za příspěvek..sleduji tuto diskuzi..a Tvoje úříspěvky..korkáče mě zajímají už od konce sedmdesátých let..jsem členem skupin na FB. Hezký den. Radek

Michaela (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Určitě korkáčích je možné mluvit dlouho. Jestliže se však podařilo setkání na základě této diskuze a vaší společné vášně, tak smekám. Taky jsem tady psala, že korkáčů přibývá, ale bylo mi napsáno, že jsem úplně mimo. Nevadí, vím své.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Fantastické.To znamená že sme zase o krok dál a ne náhodou se to stalo právě v této těžké době kdy nám korkovým nadšencům,ba přímo snad i fanatikům,někdo snaží mařit naše veledílo.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Určitě se spojíme a pozveme tě a i ostatní se určitě rádi připojí protože je nás spousta co korkáčky zbožňují a bylo by škoda kdybysme neudělali nějakou korkáčkovou akci.Třeba nějaký plesík s tombolou.Už se moc těšíme.

Rapid originál (Po, 18. 10. 2021 - 19:10)

Předchozí příspěvek mým jménem nejspíš psal multinick Karolína. Paní vedoucí, můžeš se prosím ozvat i mně na mail (rapid.duchcov zavináč centrum.cz). Případně jsem inicioval skupinu na facebooku, pokud jsi tam...

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 20:10)

Jinak zavináč můžeš posílat i takhle blbe “@“.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)

Jana originál pochopí. Protože existují automaty, vyhledávající mailové adresy v textu, rozumný člověk se použití zavináče vyhne. Ale Karolína, v tuto chvíli se vydávající za Janu, to nepochopí. O dalších slintech ani nemluvě.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)

Přijeď někdy do Dubí.Stávám na konečný busu naproti Terezkám

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)
korkoklub - kluk (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Já neřeším kdo s kým a za koho se vydává. Já řeším jen a jen dřevákokorkorkobosonohochodlá.

Reklama

Přidat komentář