Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (Pá, 5. 11. 2021 - 00:11)

Závidím.
Jak máš vlastně udělané ty pohyblivé části na tom kovovém obleku? Je to něčím vypodložené aby to při pohybu neskříplo kůži?

Bára (Pá, 5. 11. 2021 - 03:11)

V něm jsem strávila včera od příchodu s práce asi do půlnoci, beru si jej na latex. Pohyblivé části se překrývají, tak je vždy ze vnitř nepohyblivá část.

Hans B.B. (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Díky. A rukavice máš prstové nebo přes celou ruku? A máš ruce pohyblivé? To překrývání pohyblivých částí jsem předpokládal, ale i tím jak se pohyblivé části po sobě posouvají, to nejde úplně bez vůle. Tam právě hrozí to skřípnutí. Leda by zevnitř byla vložena nějaká ta nepohyblivá část chránící lokty a kolena. Na druhou stranu dobře namazaný latex by to skřípnout nemuselo. U té kovové masky máš pohyblivou čelist nebo je celá pevná? Škoda, že sem nejdou dát fotky. Fakt by mě to hodně zajímalo. Něco takového chci už dávno ale nevím o nikom kdo by to vyrobil.

Bára (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

Rukavice jsou prstové, ruce jsou pohyblivé, je to jako těsné brněni. Maska není pohyblivá, jsou otvory na oči, nosní dírky a otvor na pusu (pít se dá brčkem a jíst malou lžíčkou), dirky jsou ještě u uší. Maska je těsna a pohyd v ní je tařka nulový, těsněji obepíná i celý krk. Pod "brnění" i masku si beru silnější latex a plínku.

Mari (Ne, 7. 11. 2021 - 23:11)

Víš co by se ještě dalo a bylo by to tím zajímavější, zalepit si pusu pod tu masku stříbrná páska a stříbrné brnění super sladění barev

Hans B.B. (Ne, 7. 11. 2021 - 09:11)

Díky. To vypadá naprosto dokonale. Kdyby ještě někdy chtěl něco takového vyrábět, rád bych byl první zákazník.

Mari (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Dneska mi přítel řekl ze potrebuju poznat něco pohodlného. A změnit rad svazovaci hry. Byla bych na latexove posteli. Mela bych na sobě latex a latexovou sveraci kazajku roubik mela bych pripoutane nohy kurty k posteli. Dva měsíce bych mela pouze hodinu volna s pouty ze bych se mohla projít po bytě a po hodině bych zase sla do sveraci kazajky a pout a umlčet roubikem.

Hans B.B. (Po, 25. 10. 2021 - 20:10)

Tak to by se mi nelíbilo. Dlouhodobě pořád to samé. Zajímavější mi přijde vymýšlet pořád něco nového.

Mari (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Pravé střídat to různé třeba když by měl přítel chuť si hrát tak by mě dal do kozelce na celi den a tak ze by se ze mě stala nehybna panenka. Třeba nejlepší bylo když mě vzal dl toho sklepa a spoutal lepicí paskou.

Hans B.B. (Út, 26. 10. 2021 - 15:10)

Tak takhle jo. Původně to vyznělo, že celé 2 měsíce budeš 23 hodin denně ve stále stejné poloze a stejně spoutaná. Stejně mě to přijde takové moc jednostranné. Mě by chybělo to, co má Bára. A sice to, že občas naopak něco provede ona manželovi. A nebo si na sebe něco vymyslí navzájem. Tak by mě to bavilo daleko víc.

Mari (Út, 26. 10. 2021 - 19:10)

Asi to vyznělo špatně hele přítel je rad ze mám svou zálibu libi se mu pohled na mě když někdy mi to svazani už trochu vadí a jak sebou cukam nebo jak už stenam do roubiku. Třeba dneska jsem seděla u televize v perove kombineze a s kapuci na hlavě když v tom se mi za zády zacvakla pouta. Podívala jsem se byl to přítel se slovy hola hola truhla vola. Ani jsem na to nestihla odpovědět a už mi obratným pohybem sundal kapucu a už jsem nemohla mluvit. Jednoduchým pohybem mi omotal hlavu natrikrat paskou a už mě vedl do místnosti. Tam mi sundal kapucu a nandal mi latexovou kuklu a kombinezu zapl až ke krku a utahl mi kapuci. Pak mi sundal pouta ja si lehla do truhly pripoutal mi ruce nohy nandal destičky do drážek zavřel bednu a ja slyšela zvuk zámku. Byla jsem oblečená do zimy se zalepenou pusou zavřena ve vytopene místnosti. Nakonec asi ho bavilo dlouho mě sledovat vzal si ke mě asi práci na notebooku. Byla jsem takto skoro 5 hodin.

Hans B.B. (Út, 26. 10. 2021 - 21:10)

Jako já bych byl na jeho místě taky rád a taky by mě to bavilo. Ale já bych chtěl aby se někdy role na chvíli otočily. Nebo aby to bylo trochu vzájemné. Např. ty bys byla zamčená v truhle ale třeba v rukavici bys měla schovaný klíček od nějakého mého omezení. A pokud já bych se z toho chtěl dostat, musel bych pustit tebe.

Bára (Čt, 28. 10. 2021 - 05:10)

Nechala jsem se inspirovat. Manžel včera ráno, dostal pás cudnosti, plinku, kožený obojek, který jsem uzamkla a klíček přilepila izolepou na můj pás cudnosti. Já si vzala plínku a celou mě manžel omotal smršťovací fólii, volné zústaly jen oči,nos a pusa, na fólii jsem si vzala silnější bílý latex a dlouhé šaty s rolákem, letni kozačky a vyrazila jsem do práce. Manžel měl dovolenou tak zůstal doma. Ješťě čeká na svůj klíček.

Hans B.B. (Čt, 28. 10. 2021 - 11:10)

Super. Přesně takhle jsem si to představoval.

Mari (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Dneska mi přítel řekl ze potrebuju poznat něco pohodlného. A změnit rad svazovaci hry. Byla bych na latexove posteli. Mela bych na sobě latex a latexovou sveraci kazajku roubik mela bych pripoutane nohy kurty k posteli. Dva měsíce bych mela pouze hodinu volna s pouty ze bych se mohla projít po bytě a po hodině bych zase sla do sveraci kazajky a pout a umlčet roubikem.

Mari (Po, 25. 10. 2021 - 15:10)

Takhle by byly dobre pokud existují saty které mají v sobě integrovanou sveraci kazajku byl by to dobrý vynález

Mari (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Včera přítele chytl nápad, byla jsem v obýváku mela jsem na sobě latex s kuklou a perovy kabát. Když v tom se mi na rukou zacvakla pouta. Přítel mě spoutanou odvedl do místnosti na svazování kde měl připraveno co použije. Sundal mi pouta a kabát a vzal korzet. Navlikl mi ho a utáhnul. Pak vzal takovej límec který způsobi ze nemůžu hýbat hlavou. Tímto nekoncil natáhl mi latexove puncochace a dlouhé těsne a jdou s nima dělat jen malé krůčky. Pak vzal popruhy a spoutal mi pevne od loktů po ramena ruce k tělu takže jsem mohla hýbat pouze rukama. Pak vzal řetěz do pasu extra ho zkrátil a na ruce mi dal pouta a spojil je s řetězem. Nakonec jsem si mela sednout a přítel vzal vysoké boty na podpatku a utahl na nich snerovani. Nakonec mi ještě sundal límec a zalepil mi černou paskou pusu a 4 krát omotal kolem hlavy. Pak natáhl zpátky kuklu a pak nandal zpátky límec. Byla jsem jako chodici panenka. Pak vzal perovy kabát nandal mi zapl ho nandal mi kapucu také mi zavázal rukávy kabátu za zada aby neplandaly. Byla jsem takto skoro celi den vydrzeli byste toto nebo by to bylo na vás moc?

Bára (So, 23. 10. 2021 - 05:10)

Včera mi synovec přivez ještě jeden kousek žekezného oblečení a to asi ten nejzajímavějši - celotělové "brnění", pěkně sedí, ale pohybovat se v pom dá jen s obtížema, napřed mě asi před dvěma měsíci celou naskenoval a poté podle bějakého programu získal přesné rozměry. "Brněni" je včetně ponožek rukavic, je složeno z několika dílů (včetně masky, kterou přivezl dřive). Obléci mi musel pomoci synovec i manžel, dílky se k sobě spojily šroubky a dotáhly, oblek je velice těsný, pomalu se v něm dá pohybovat díky pohyblivým vsazeným dílům.

Hans B.B. (Ne, 24. 10. 2021 - 11:10)

Tak to ti opravdu těžce závidím. V něčem takovém bych chtěl být aspoň jeden den. Kdyby někdy chtěl něco takového dělat na kšeft, dej vědět.
A závidím i kolegy a možnost být v latexu i v práci aniž bys ho musela nějak moc skrývat.
Nemáš s tím bílým latexem problém s jeho žloutnutím? Kvůli tomu se mu zatím vyhýbám. Mám jen pár věcí s bílým lemováním a ačkoliv je moc nepoužívám, už je to lemování trochu zažloutlé.
...v současné době již několik let pracuji v kancelaři... No tak myslím, že tohle je vysvětlení toho, že tobě latex drží a mě ne.

Bára (Pá, 22. 10. 2021 - 04:10)

Kovový korzet mi vyrobil synovec, je umělecký kovář, vyrobil i kovovou masku (kuklu), je ze dvou částí, které jsou spojeny panty a opatřeny třemi oky se zamečky. Jsou zde dva otvory na oči, otvor na pusu a dirky na nos, je v ní dost omezený pohyb, začíná vysokým obojkem.

Reklama

Přidat komentář