Reklama

Svazování partnera(ky)

Klára (St, 17. 5. 2023 - 22:05)

Super, určitě sis to moc užila. Taky jsem moc ráda nabalená a zakuklená, ale plynovou masku jsem ještě nezkoušela. Můžeš mi poslat odkaz? Ráda bych se na ni podívala.

Denisa (St, 17. 5. 2023 - 23:05)

Sehnala jsem ji na bazoši ale tady je odkaz na podobnou. https://www.mhsexshop.com/p/plynova-maska-om-90-nova

Klára (Čt, 18. 5. 2023 - 22:05)

Pěkná maska. Nezamlžuje se při dýchání?

Denisa (Čt, 18. 5. 2023 - 22:05)

Vůbec, je to v pohodě. Dneska jsem doma vypadala jako bych šla na Mount Everest. Jsem měla takovej ten klasickej základ, latexové legíny které mám skoro pořád, kukla a péřový kabát, péřové oteplováky. Ještě jsem nandala masku a utáhla kapucu a přes to vše dala pláštěnku. Takto jsem uklízela doma a pak koukala na seriál. Myslím ze to musí při pohledu do okna vtipně ale já se latexu a péřového nevzdám ani v létě.

Michal (Ne, 14. 5. 2023 - 23:05)

Tak potkat holku v leginách, pláštěnce a holínkách, byl bych taky hned vzrušený...

Tonda (Pá, 12. 5. 2023 - 10:05)

Ahoj rád bych se zeptal jaké oteplovacky máte jestli je možné a od kolika let se vám to líbí v oteplovackach a v zimní kombinéze moc děkuji

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 13:05)

Ty už běž prosímtě do prdele, úchyle jeden. Otravuješ pořád s těma tvejma počurávacíma kombinézema. Jdi se vysrat a dej pokoj.

Tonda (St, 10. 5. 2023 - 20:05)

A já se v oteplovačkách počurávám a to dělám ve vaně ale jednou jsem kupoval novou matraci a do té staré jsem se tři dny počurával a pak jsem si nasadil kombinézu a udělal se do ní. Taky se rádi počuráváte do oblečení? Moc děkuji

Tonda (St, 10. 5. 2023 - 16:05)

Ahoj máte teď na sobě zimní kombinézu a oteplovacky já mám na sobě zimní oteplovacky a zimní kombinézu je to příjemné mohl bych se podělit Svámí moc děkuji

Tonda (St, 10. 5. 2023 - 06:05)

A taky se do oteplovaček a kombinéz rád počurávám a můžeme se počurávat spolu. Někdy i kakám a to mi máma dává pleny i když je mi 41 let. Nejlepší je pročúrat kombinézu a to vzrušuje a pak se jít vykoupat do rybníka ale až kombinéza od čúránků uschne a jak to schne tak to je smrádek.

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 11:05)

Na Tondu vůbec nereagujte. Je to úchyl, který pak sonduje fotky.

Tomáš (So, 6. 5. 2023 - 21:05)

Já jsem ji dnes nechal svléct do naha, nasadit si roubík, obojek , a 15min. klečet na čtyřech,do zadečku kolík , pak dostala 20vařečkou a 15min. klečet na kolenách s rukama za zády bez pout ,při porušení by dostala veřečkou přes zadek navíc, potom by si musela nasadila plenu a,kojenecké body , roubík jsem jí sundal a tak byla až do večera. Teď večer dostala sunar v kojenecké láhvi , přebalení a do postele, tam jsem ji připoutal do X a propuštěna bude až ráno.

Denisa (So, 6. 5. 2023 - 00:05)

Dneska ráno jsem si konečně vyzvedla svůj péřový kabát. Když jsem ho doma vybalila okamžitě jsem si ho musela zkusit na procházce lesem. Připravila jsem si věci do auta a vyrazila. Už na cestě jsem měla latexové kalhotky, latexové legíny a pláštěnku kterou používám na spodní vrstvy. U lesní cesty jsem se připravila a převlékla. Nazula jsem gumáky a nandala si latexovou kuklu. Zakončila jsem to tím kabátem. Kabát je dlouhý po kolena a má mohutnou kapuci s mrazovou klapkou a se stahováním šňůrkami. Kabát jsem zapnula ke krku a nandala kapuci. Zapla jsem mrazovou klapku a kapuci utáhla, že jsem měla vidět jen oči a nos. Miluju pvc, pláštěnky a dlouhé procházky. Také mám dotaz, spím s roubíkem a mám jen nafukovací a ráda bych zkusila i nějaký, který by byl určitě pohodlnější. Myslíte že je v pohodě spát s roubíkem nebo moc nepohodlné.

Klára (So, 6. 5. 2023 - 13:05)

Můžeš mi prosím poslat odkaz na ten péřový kabát s mrazovou klapkou?

Denisa (So, 6. 5. 2023 - 17:05)

Koupila jsem ho na vinted. Takže nemůžu. Ty mas taky ráda pláštěnky a péřové bundy?

Klára (So, 6. 5. 2023 - 19:05)

Pláštěnky nenosím, ale mám ráda teplé oblečení, péřové bundy, oteplováky, rukavice a kulichy.

Tonda (Út, 9. 5. 2023 - 05:05)

Ahoj našel by se tu někdo kdo má rád zimní kombinézy a oteplovacky já se hodně rád do toho oblékám moc děkuji

Denisa (So, 6. 5. 2023 - 22:05)

Ten kabát byl moje splnění snu a začátek do kolekce teplého oblečení. Taky to mám ráda. Třeba dneska jsem ten kabát měla na sobě celý den a kapuci jsem nesundavala. Taky to nosíš všude? V létě nebo doma?

Klára (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

No všude úplně ne, ale snažím se navlíkat co nejvíc.

Denisa (Ne, 7. 5. 2023 - 20:05)

Co vůbec máš za péřové oblečení. Třeba já mám jen ten kabát a taky jsem dneska sehnala kabát prošívaný z takové té jakoby kůže.

Reklama

Přidat komentář