Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (Pá, 8. 10. 2021 - 21:10)

Spousta lidí je venku nosí i teď. Já ji ale venku nenosil nikdy ani když se to muselo. Uznávám jako maskování dobré. No možná časem pořídím aspoň tu masku. Torzo asi nemá cenu, pod oblečením to jde udělat skoro z čehokoliv.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 21:10)

Zbytečně to hrotíš, já chodim večer za veřejného osvětlení, do podprsenky dám pouze ponožky, jsem hladce oholen a mám obyčejnou paruku z ptákoviny. biz Chodim v malém městě, když někoho potkám koukám jinam, nepozoruji lidi a naprosto v pohodě
(nosím tmavé silonky, úzkou sukni ke kolenům a elastické triko se svetříkem, aby krasně vynikly prsa, ještě jsem neměl venku problém

Hans B.B. (Čt, 7. 10. 2021 - 21:10)

Možná máš pravdu.

M. (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Tak mi končí Hezký den, brzy ráno hodinu a půl připoután k židli (trochu nuda sedět sám v místnosti a sledovat čas jak pomalu utíká ) a pak už svoboda .Ještě jsem se dvakrát na chvilku svázal sám, ale to není ono, když vím že se mohu kdykoliv rozvázat. Během dne jsem vystřídal tři ruzne sukně a ty jsem si sundal pouze dvakrát na chvilku když jsem musel se psem ven . Ale silonky a plnou podprsenku jsem si nechal i venku, pod bundou to není zas až tak vidět.
Tak snad budu mit zase brzy Hezký den

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Sny,představy a přání jsou jedna věc, realita a skutečnost druhá ...

M. (St, 6. 10. 2021 - 19:10)

Tak zítra ráno v 5.30 budíček a v 5.45 už musím být připraven na židli ke spoutání. Už mám připravený i oblečení. V 7.30 budu osvobozen a vzhledem k tomu že budu celý dopoledne sám doma , tak už zůstanu v sukni a plné podprsence.
Možná se na chvíli i sám zkusím spoutat, ale to není ono .

Mari (St, 6. 10. 2021 - 18:10)

Pro někoho je smysl života běh výlety hry. A pro mě to je roubik latex a spoutání

Mari (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Myslím ze mi vznikla nová role v domácnosti. Protože už asi od pondělí bude jenom nemá nehybna panenka. Od pondělí budu už jenom ve svém volném čase doma s roubikem a vždycky svázána. Myslíte ze se dá byt pořad svazany nebo mi to asi pak začne lézt na mozek?

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 18:10)

Myslím, že časem to začne lézt na mozek. Jen ta doba než to začne je asi u každého jinak dlouhá. Za mě je mnohem lepší rozmanitost než dlouhodobě pořád to samé. A popravdě, mě osobně by i chyběl život. Nedovedu si představit být pořád jen doma a v poutech. Nejít nebo nejet na výlet, nejít se v létě koupat, nesejít se jednou za čas s kamarády na kus řeči atd.

Mari (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Jinak ja jak to říct jsem trochu introverd a nerada chodím mezi lidi a mě třeba latexova kukla pomáhá v tom aby mě lidi nepoznali. A třeba mě napadlo kdybych za tu dobu prostridala všechna svazani a typy roubiku.

Hans B.B. (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

...mě třeba latexova kukla pomáhá v tom aby mě lidi nepoznali. ...
To proto, že chodíš v latexu?
Souhlasím, že je potřeba konečně dostat latex mezi lidi. Tenhle materiál si nezaslouží aby byl pořád v ústraní. Koneckonců lesklé oblečení nosí dneska kde kdo, lesklé legíny kdejaká holka tak proč ne i latex. Nicméně já na to jdu jinou cestou. Nosím věci, které jde považovat za normální oblečení a liší se v podstatě jen materiálem. Tílka, trička atd. netřeba zmiňovat. Mám objednanou kombinézu, která vypadá jako běžná sportovní kombinéza a teď uvažuju, že si od návrhářky nechám vyrobit mikinu, která vypadá jako úplně normální civilní oblečení. Nicméně bude to unikát, který nikdo mít nebude a mezi lidmi bude maximálně pár kousků. Příští týden se s ní sejdu a probereme to. Je to zatraceně drahé ale asi se nechám ukecat.

Mari (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

To ja také to mám jako normální oblečení. Například můj nejoblíbenější outfit je spodní celotelovy latex přes to latexove punčocháče latexove šaty masivní obojek s oky a latexova kukla která ma otvory na copy to je i hezké.

Hans B.B. (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Je to tahle mikina. https://www.instagram.com/p/CUf8CnQlha_/

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

To o sobě říct nemůžu. Nemám rád davy, vadí mě příšerná přelidněnost téhle země ale úplně bez lidí bych se asi neobešel. Možná někdy v budoucnu zmizím do nějaké méně zalidněné země (napadá mě Litva nebo třeba Černá hora).

Mari (St, 6. 10. 2021 - 20:10)

To s těmi přáteli chápu mi přátele chápou mou zálibu jinak rozmanitost to bude občas budeme jezdit na dovolenou na chatu tak proste budu mít v autě pouta a pak na místě budu mít kdyžtak pokud budu dělat něco rukama tak budu mít želízko na dlouhém řetězu

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Tak já třeba hrozně rád courám v přírodě, když to jde tak chodím plavat (byl jsem ještě včera), když je nálada tak si udělám výlet na koloběžce (naposled 85 km), zajdu na pokec posedět do kavárny atd. Rád si hraju, baví mě vymýšlení blbostí ale tvůj životní styl bych asi nedal. Chybělo by mi toho fakt hodně. Ale nic proti. Tobě se to tak líbí a to je důležité.

Mari (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

To zní zajímavé třeba ja plánuju ze bych mela procházky kdybyste jeli na chatu. Si pamatuju jak jsem na chatě jednoho dne přítel jel někam bylo brzo ráno studené vlhké deštivé ráno v horách. Mela jsme volne ruce a nohy kvůli tomu kdyby nastalo případně nějaké problémy. Po dlouhé době si pamatuju ze jsem si sundala latex a měla jsem sebou perovou kombinezu. Bylo kolem 12 stupňů tak jsem jenom si vzala kalhotky a vlezla si do kombinezy zapla jsem ji až ke krku nandala kapucu nandala mrazovou klapku a vyrazila. Kombineza mě příjemné hřala a ja se zakapucovana procházela lesem. Když jsem přišla zpátky přítel byl pořad pryč tak jsem jenom si v chatě sundala perovou kombinezu. Pak i kalhotky a vzala si latex a kuklu. Pak jsem si sla ohřát oběd. Po obědě jsem nevěděla co dělat tak jsem takhle v latexu lehla do postele pouze jsem si dala do úst roubik. A usla. Vzbudila jsem se druhy den ráno akorát jsem mela pripoutane ruce a nohy želízko s dlouhým retizkem k nohám postele.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 23:10)

Přestaň blbnout a začni se zabývat nějakou smysluplnou činností !

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

Poslední dobou jsou tady samí latexáci, docela škoda

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

jj dva nebo tři a jedou pořád dokola, taky se nesnažím zapojit počkám až se vykecaj :-D

Reklama

Přidat komentář