Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

Těžko říct ale asi je zbytečné obojí. Když budeš mít pusu pod fólií a ještě navrch stříbrnou pásku tak stejně nevydáš ani hlásku. A nebo si pod to vzít kuklu s otvorem jen pro nos ale bez otvoru na oči a pusu.

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 23:10)

Podle mě to moc neumlci kukla bez otvoru.

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Když bude omotaná fǒlií a navrch páskou? Já myslím že jo ale bez pokusu těžko říct.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Já ji svážu vždycky než ji s kámošema šoustáme a docela se jí to líbí .

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

To zní zajímavé jsem to myslela ze bych mela pod tím vším zalepenou pusu ale to s tou kuklu je lepší nápad.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

Jo na vymýšlení takových věcí mě užije. ;-)
Jinak jak ses ptala na to svazování, spíš je mi bližší životní styl Báry. Tedy to, že si s manželem vzájemně něco provedou. Klidně i to svazování ale ne tak dlouhodobě jako to chceš ty. A hlavně vymýšlet pořád nové blbosti. :D S tebou zas mám společné to, že bych chtěl být v latexu pokud možno trvale nebo aspoň co nejdéle to je vůbec možné bez zdravotních následků. A úplně nejlepší by bylo mít někoho, kdo by mě v něm držel uvězněného. A třeba i se slovy "Zlobíš, zůstaneš v latexu ještě měsíc, potom ti možná dovolím ho na hodinu sundat". A já bych samozřejmě zlobil. :-)

Hans B.B. (Po, 4. 10. 2021 - 21:10)

Těžko říct co to udělá dlouhodobě ale myslím, že vadit by to nemělo. Spíš bych měl obavy, že časem to lepidlo tak nějak povolí a budeš celá ulepená. Pak asi jedině umýt se v benzínu. Většina pásek to časem udělá vlivem tepla, potu atd. Spíš bych použil fólii a přes ní třeba tu pásku aby to nebylo přímo na těle.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

To by šlo mám v plánu svazani provést tak ze dam ruce k tělu a nohy k sobě a to bych teda omotala fólii a až pak paskou a hlavu bych teda nechala volnou ale mela bych zalepenou pusu.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

To by šlo mám v plánu svazani provést tak ze dam ruce k tělu a nohy k sobě a to bych teda omotala fólii a až pak paskou a hlavu bych teda nechala volnou ale mela bych zalepenou pusu.

M. (Po, 4. 10. 2021 - 16:10)

Tak dneska jsem po Hodně Dlouhé době zavzpomínal jaké to je se dobře nevyspat - nebudu popisovat detaily jak k tomu došlo.
Takže kalhotky s vložkou, penis ne mezi nohy ale postavit dopředu (pak si nemůžete lehnout na břicho a udělat se) silonky, plnou podprsenku, pak jednodílný plavky , ať to všechno hezky drží pak už pouze noční košile. Spoutány jsem měl nohy u kotníku a nad koleny, ruce za zády k takovému poutko z kraje postele.
Příjemný bylo jen to spoutání a asi první půlhodina, pak už jen utrpení do rána :-) musel jsem ležet na pravém boku, na břiše to nešlo, naštěstí se manželka vzbudila asi v půldruhé na WC tak mě pak přepoutala ruce dopředu ,mohl jsem aspoň na záda a druhý bok ...

Mari (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Dneska jsem měla nejlepší odpočinek po dlouhé době jsem využila svůj bondazni vak který jsem měla měsíc v kuse. Zase jsem si v latexu do nej vlezla přítel ho zapl stáhl co nejvíce pevne do úst mi dal roubik a šli jsme se dívat na můj oblíbenej seriál. Zvednul mě donesl k televizi položil na pohovku a pustil seriál toto je o mnoho lepší než si navzájem brát deku .

Mari (So, 2. 10. 2021 - 16:10)

Jsem šťastná jak blecha. Před hodinou přijel přítel a ja konečně mám co mám rada. Zrovna sedím na křesle v obýváku na rukou a na nohou mám pouta spojena k řetězu který mám v pase. Nejlepší na tom je ze ten řetěz mám danej přes kombinezu a zip kombinezy mám přidělanej zámeckem k obojku také se z křesla nemůžu zvednout jak mám pouta na nohou spojené s řetězem v pasu a také mám nohy připoutáne řetězem se zámkem k noze křesla. Na hlavě mám kapucu a ústa a nos mám překryta velkou mrazovou klapkou kapuce která je utazena ze mi to trochu i bráni ve výhledu. Takto spoutana a umlcena asi budu i pres noc. To je nejlepší když má mě také svítí přímé slunce z okna. Také se ani nezvednu tělem mám pres pouta a pas řetěz který je také zamčeny. Možná takto budu ještě zítra protože tohle je nejlepší odpočinek.

Bára (Ne, 3. 10. 2021 - 07:10)

Kdyžtak tu čtu Tvé příspěvky tak bych se Tě chtěla zeptat, jak zvládáš domácí práce nebo kdo je dělá za Tebe když jsi dlouhodobě zpoutaná? Nepřemýšlela jsi se nechat celá omotat do sádry? Ja jsem se nechala úplně celá zasádrovat na ctrnáct dni před svadbou, nakonec stoho byly tři neděle protože mi v tom pomohli kolegové z nemocnice a po dvou týdnech si řekli, že přidají ještě týden, byly jen otvory na usta, nos a oči. Byl to dobry relax.

Mari (Ne, 3. 10. 2021 - 16:10)

A co to zmodifikovat a třeba udělat mumifikaci do pásky s tím ze v rámci mumifikace budu mít prelepenou pusu a budu dýchat nosem.

Mari (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Do sádry by mě to moc nelákalo spis uvazuju o tom jak udělat svazani z latexu abych se vůbec nemohla hnout.

Mari (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Tak když jsem dlouhodobě tak to děla přítel ale když je to možné tak jenom mě v poutech odvede do místnosti kde mám dělat danou práci tam mě dlouhým želízkem pripouta nohu a sunda mi pouta na rukou

Mari (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Tak když jsem dlouhodobě tak to děla přítel ale když je to možné tak jenom mě v poutech odvede do místnosti kde mám dělat danou práci tam mě dlouhým želízkem pripouta nohu a sunda mi pouta na rukou

Hans B.B. (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Báro pořád mi láká zkusit tu tvou radu s tím přilepením latexu pomocí mýdla ale trošku se bojím jestli to nebude vadit kůži. Už jsi to zkusila na delší dobu?

Bára (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

Začíná se ochlazovat a tak jíž nikomu nepřijde divné, že venku jdete zachumlaní, doporučuji termo triko https://www.altisport.cz/tricka-damska/damske-termo-triko-kilpi-ninja-w-ll0013ki-tmave-seda-velikost-36-38 , pěkně schová kuklu či masku.

Hans B.B. (So, 2. 10. 2021 - 14:10)

To je boží. A koukám, že mají i pánské. O tom budu hodně uvažovat. Díky za tip.

Reklama

Přidat komentář